Skocz do zawartości

Wyznania Nocnej Pani alias "Odpowiedzi Luny"


Lukiner

Recommended Posts

oryginalny art

DRODZY PODDANI. DOSTĄPILIŚCIE OGROMNEGO ZASZCZYTU....

ekhm

Chciałam powiedzieć: Witajcie Przyjaciele...

Od naszego ostatniego spotkania podczas Nocy Koszmarów nie mieliśmy okazji ponownie się spotkać i poznać się bliżej, więc postanowiłam chociaż udostępnić wam możliwość pisania do mnie listów z pytaniami. W wolnych chwilach będę wybierać te najciekawsze i udzielać odpowiedzi.

Wszelkie notki z pytaniami zanoście dla mojego asystenta, smoka o imieniu Eclipse, on z przyjemnością zajmie się ich wysyłką do mnie. Znajdziecie go w bibliotece Twilight Sparkle, której chciałabym bardzo podziękować za to iż sama zaproponowała, aby Eclipse zamieszkał wspólnie z nią i jej smoczym przyjacielem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Otrzymałem błogosławieństwo Tarrethańskie i oto mogę zastąpić Lukinera pod jego nieobecność. Zaczynamy

Anonim: Luno... Gdybyś mogła sobie wybrać prezent urodzinowy, co by to było?

Zapewne były by to piękne kolczyki z gwiazd, albo marchewka, albo jakiś pomnik, no może kilku uczniów

Niklas: Ile gwiazd tworzysz tak średnio podczas nocy?

Wszystkie, nigdy nie liczyłam. Jest ich tak dużo, że nigdy nawet o tym nie myślałem, żeby je liczyć

Kirara: Co robisz przez ten cały czas w pałacu, kiedy praktycznie - nie masz kompletnie nic do roboty?

Za dnia odsypiam, w końcu noc jest moją porą. Kiedy zapada noc zaczyna się zabawa, Kiedy już wzniosę księżyc nie mam nic do roboty, dlatego idę do jakiegoś klubu, filharmonii lub teatru, czasami zdarza mi się nawet czytać.

Ronnin: Luno czy żal ,że cała chwała przypada twojej siostrze minął bezpowrotnie?Czy po twojej ostatniej wizycie w Equestrii

czujesz się już kochana przez kucyki?

Żalu do Celestii nigdy nie czułam, byłam obrażona na zwykłe kucyki, co pozwoliło Nightmare Moon przejąć kontrolę. Nigdy nie zwątpiłam w swoją siostrę a co dopiero mieć do niej żal. Gdy byłam w Ponnyville miała drobne problemy z przystosowaniem się, poznaniem kucyków z teraźniejszości, do tamtego czasu miałam kontakt tylko i wyłącznie z mieszkańcami Canterlot. Wiadomo jacy oni są, po prostu znieczulica, ich nie obchodziło jak do nich mówie, bo i tak mnie nie słuchali. Dzięki wizycie w Ponnyville zmieniłam swoje nastawienie do wobec poddanych na znacznie lepsze. Tak czuję się kochana.

kuoth56: Luno czy ciężko było ci podczas Wielkiej Galopującej gali? Co wtedy robiłaś??

Nie byłam an gali, kiedyś bywałam, na gali jest nudno. Podczas gali byłam w swoim ulubionym klubie, słuchałam muzyki i piłam sok z ekstra sianem

Ecape: Co możesz powiedzieć o swojej siostrze? Jaką jest oso-.. ehem jakim jest kucykiem?

Moja siostra jest bardzo miłym kucykiem. Ma swoje "odloty" ale każdy chyba ma takie. jest uczciwa, sprawiedliwa, doświadczona i jest najlepszą siostrą jaką mogłabym mieć

System6: Luna, czy masz jakieś zwierzątko ? a jeśli tak to jakie?

Niestety nie posiadam żadnego zwierzaczka, ale chętnie bym przyjęła jakiegoś nietoperza lub sowę. Bardzo bym chciała zwierzaczka ale w pałacu nie wolno nam trzymać niemagicznych stworzeń, jest mi smutno z tego powodu...

Warmen: Hiya Luna, jak ci się żyje z innymi? Ciężko jest się przestawić? Inne kucyki nie uważają cię za troszkę...dziwną?

Inne kucyki są bardzo miłe w stosunku do mnie, odwzajemniam im to dobrocią i zrozumieniem, nie mam problemów w "życiu z innymi". Przez tysiąc lat mojej nieobecności w Equestrii dużo się zmieniło, przede wszystkim kucyki, do tej pory widywały tylko jednego alicorna, moją siostrę. Kiedy zobaczyły mnie pierwszy raz pomyśleli, że jestem dziwna, jednak to już minęło i nie przeszkadza im to, że jestem alicornem.

Kenshin: yyy... z czego jest ogon nightmare moon

Ogon Nightmare Moon jest zrobiony z esencji ciemności głuptasku

Edziu1: Wybaczyłaś już Celestii ? A jeśli nie to wiesz, że Pinkie robi dobre cupcakes ?

Rozumiem, długo nie odpowiadałam, ale to nie oznacza, żeby zasypywać mnie pytaniami o podobnej treści...

Tak wybaczyłam już Celestii nie chowam do niej urazy. Co do babeczek to moje ulubione ciastka. jeżeli mówisz o tej teorii spiskowej gdzie Pinkie przerabia swoje przyjaciółki na babeczki to proszę cię, nie przypominaj mi o tym.

Seria pytań od Ecape'a:

1. Twoja ulubiona forma rozrywki?

2. Jeżeli kontrolujesz gwiazdy, księżyc to kontrolujesz również inne planety?

3. Ulubiony kolor?

Moją ulubioną rozrywką jest oczywiście rzucanie pająkami do sieci, a tak naprawdę w wolnych chwilach uwielbiam przesiadywać w klubie słuchając naszej Vinyl. Lubie też czasem pozmieniać konstelacje gwiazd, denerwując przy tym Twilight :), mam również panowanie nad księżycem, inne planety to już nie moja bajka.

Ulubiony kolor? Ciemnoniebieski, kolor jasnej nocy

i kolejna seria, tym razem system6

1.kontrolujesz księżyc to znaczy ze potrafisz kontrolować pływy morskie wykorzystywałaś to kiedyś?

2.czy dalej masz kostium Nightmare moon?

3.eee lubisz soczek?

Owszem kontroluję księżyc, ale w Equestrii jest inna fizyka tu pływy powodują podwodne jednorożce, dziwne stworzenia.

Czy nadal mam tego starocia, gdzieś pewnie jest. Gdy muszę kogoś postraszyć to zmieniam się w Nightmare Moon, nie zakładam kostiumu głuptasku

Jak można nie lubić soczku?!

Goblin Józef:

Witaj księżniczko, pozwól że zadam ci parę pytań...

Nie krępuj się, pytaj śmiało

1.Kiedy znajdowałaś się na księżycu, czym się zajmowałaś by zabić nudę?

2.Co sądzisz o Discordzie?

3.Kogo bardziej podrywają ogiery, Ciebie czy twoją siostrę?

Niestety muszę cię rozczarować, nie byłą na księżycu tylko w księżycu więc nawet nie czułam przepływu czasu.

Discord? Znam go z dzieciństwa. Oj już mówiłam o tym.

Oj nie mogę odpowiedzieć bo mnie Celestia znowu wyśle do Ponyville...

Tokarief:

Lubisz czytać? Jeśli tak, jakie gatunki książek? W końcu trzeba zabić czymś nudę...

Oczywiście, że uwielbiam czytać. Kroniki, księgi zaklęć i moje ulubione fantasy. Kocham je wszystkie ale z umiarem, czasami zwyczajnie trzeba się pokazać na jakimś przyjęciu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Guzik:

Czy przenikasz do naszego ludzkiego świata? Jeśli nie to jak wytłumaczysz ten obrazek:

Dołączona grafika

Od czasu do czasu odwiedzam inne światy w tym Ziemię, lecz jedynie w duchowej postaci niewidocznej dla większości stworzeń. Dzięki niematerialnej postaci jestem dodatkowo w stanie przenikać do świata snów i wspólnie z Hypnosem, tworzyć piękne sny dla dobrych osób oraz koszmary dla tych o złych sercach. Najczęściej to robię gdy mam chwilę spokoju lub śpię, aby zregenerować siły.

Co do twojego obrazka to kompletnie nie ma nic ze mną wspólnego, ponieważ już nie jestem uwięziona na księżycu. To co widzisz to zniszczona powłoka księżyca za którą odpowiedzialne są meteoryty oraz inne procesy endogeniczne, które zachodziły w czasie gdy wasz księżyc powstawał miliardy lat temu. To że te kształty przypominają ci moją podobiznę to tylko zbieg okoliczności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kuoth:

Droga Luno, znalazłem twoje zdjęcie pijącej soczek, czy masz dość tych paparazzi?

Oj widzę że będę musiała pogadać z Celestią na temat upubliczniania moich prywatnych zdjęć w ramach jej dziecinnych żartów Co do paparazzi to nie przeszkadzają mi :) zwykle zapewniają mi rozrywkę gdyż mam okazję zobaczyć jak szybko kucyk potrafi uciekać od moich prywatnych straźników(Wrath oraz Vengeance)

Dołączona grafika

Tokarief:

Droga Luno. Może przedstawisz swoją opinię, co myślisz o nas, ludziach? Z tego co czytałem, często wędrujesz do naszego świata jako niematerialna postać. Zapewne obserwujesz ludzi na ulicach. Co o nas sądzisz?

Ludzie są bardzo hmmm ... interesujący. W wielu przypadkach dostrzegam podobieństwa między nami a waszym gatunkiem. Jednak wasze życie nie jest tak całkowicie beztroskie i pełne radości jak nasze: macie swoje własne problemy z którymi zmagacie się cały czas, wojny, problemy natury politycznej, moralnej i etycznej, epidemie, nie dostrzeganie problemów waszych bliźnich z innych kontynentów i wiele innych przykrych spraw. Zazwyczaj staracie się ukrywać to, ale w snach dostrzegam wasze zakłopotanie tym wszystkim.

Gdyby to działo się w Equestrii to bym podejrzewała o to Discorda, inne prastare zło lub podobną negatywną moc, która niegdyś przemieniła mnie w Nightmare Moon. Jednak pośród was żyją także ci którzy chcą pomagać innym oraz walczyć z problemami innych oraz nieść im pomoc, więc nie wszystko stracone i może kiedyś z waszego świata zniknie całe lub chociaż większość zła.

Vermiiik:

Droga Luno, czy lubisz banany?

Ehhh i znowu te banany.... Owszem lubię je, ale bardziej wole się nimi delektować, gdy są dodatkiem do lodów lub ciast ... mmmmm... aż zgłodniałam, czas na deser

jako bonus pokaże wam zdjęcie zostało nam zrobione zaraz po moim powrocie (mały zakładzik który wygrałam):

Dołączona grafika

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Solaris:

"Można zdrabniać Twoje imię... Molly?

Jak tam Twoje "stosunki" z siostrą?

Utrzymujesz bliższy kontakt z Twilight alb inną klaczą z Mane 6?"

Molly... Podoba nam się! Szepnij nam to do ucha~

Dołączona grafika

To tak odnośnie naszych stosunków z Celestią... No i nie można zapominać o prywatnych audiencjach Twilight Sparkle i jej przyjaciółek w naszych komnatach...

Ecape:

"Od kiedy masz takie..zainteresowania?"

Możemy o tym porozmawiać w moich komnatach~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati9319:

"1) O której wczoraj zgasiłaś światło i czy Celestia nie narzekała, że za wcześnie? No wiesz, godzina dla Ziemi i takie tam xD

2) Skrzydełko czy nóżka?

3) Lubisz czarne Frugo?

4) Słuchasz czarnego rapu?"

1. Nie narzekała. Zresztą.. Wczoraj w domu nas nie było ;>

2. Mmm... Po dłuższym zastanowieniu stwierdzamy, że nóżka.

3. Nie piłyśmy... Ale może nam coś o tym opowiesz~?

4. Nie.

Sliver:

"Czy, razem z Celestią bawicie się czasami ze swoimi strażnikami?"

Nie wiemy, jak Celestia, ale my baaaaaardzo chętnie wydajemy naszym strażnikom przepustki. Oczywiście muszą na nie najpierw zasłużyć... :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Martinez

Masz jakieś plany na dzisiejszy wieczór?

czekam na mojego księcia z bajki. Chcesz nim zostać?

Dołączona grafika

Warmen:

Masz jakieś plany na ten tydzień?

Będę dbała o to aby nasi poddani byli wyjątkowo zadowoleni z każdej nocy.

Możliwe że odwiedzę również kogoś specjalnego i nie będę wtedy sama oczywiście. Warmenie może to właśnie ciebie odwiedzimy więc bądź gotowy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

MaxyBlack

jak ukarałabyś człowieka za :

-Obrażanie cię

-okazanie braku szacunku (brak ukłonu)

zamieniłabym go w kucyka, a następnie zamknęła go w naszych "specjalnych" lochach, gdzie osobiście wymierzyłabym karę, do momentu aż więzień przeprosi i wykaże skruchę

Dołączona grafika

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

ThatIsSoSad

"Jako specjalistka w tych sprawach z "drugiej strony", odpowiedz mi, jak zaciągnąć dziewczynę do łóżka? Lina, łańcuch i takie tam nie wchodzą w grę "

(OOC) pytanie z d*** jak mam być szczery -_- nie chce wiedzieć co jeszcze wymyślisz w tym stylu

Dołączona grafika

Nie ma uniwersalnego sposobu na to gdyż każda dziewczyna jest wyjątkowa. Dlatego musisz sam odkryć jak należy postępować, by twoja ukochana ci zaufała i spędziła z tobą te wspólne chwile. Nic na siłę więc przemoc, hipnoza lub inne "sztuczki" nie wchodzą w grę... no chyba że ma jakiś dziwny fetysz

Ecape

"Hm.. masz kiedy wolne dni?"

Można by rzec że kiedy tego sobie zażyczę, zazwyczaj gdy chcę spędzić przyjemne chwile w gronie przyjaciół/z siostrą, gdy jestem chora lub po prostu chce mieć jeden dzień (lub noc jak wolisz) wolny by się odstresować i zebrać mysli. Cześć moich obowiązków może na chwile przejąć wtedy Celestia lub ktoś inny w zależności od sytuacji (doradcy, generał straży, etc..). Oczywiście staram się unikać robienia sobie wolnych dni by nie zaniedbywać swoich obowiązków oraz nie zepsuć dobrej opinii.

Ziomisz12

"Luna w I sezonie miałaś normalne włosy, a tera masz takie "Celestialne". Dlaczego?"

domyślam się że masz na myśli grzywę, a nie włosy... owszem gdy Elementy Harmonii wyzwoliły moje ciało i umysł z pod wpływu Nightmare Moon byłam mocno osłabiona i dlatego moja grzywa (ogon też) była normalna. Dzięki specjalnym treningom oraz medytacjom odzyskałam moc i dlatego teraz moje ciało wygląda inaczej

Legion990

"Jestes czasami trollowana przez Celestie?"

trollowana hmmm... zarówno Celestia jak i Ja uwielbiamy płatać sobie psikusy, ale trollowaniem tego bym nie nazwała. Od czasu do czasu również zdarza nam się wyciąć jakiś drobny żart dla służby lub straży. Nikt na tym nigdy nie cierpi, a dodatkowo zapewniamy nieco rozrywki w pałacu.

Pamiętam gdy zmieniłam grzywę Celestii w różową watę cukrową, a jej kopyta zaczarowałam tak aby wszędzie zostawiała ślady z cukru pudru. Oczywiście Celestia musiała się zrewanżować i gdy ona przez następne 24 godziny wyglądała jak wielki deser to ja przypominałam "poduchę"[1]; dosyć popularny żart ale zawsze działa i nigdy się nie nudzi.

gdy zaklęcie zaczęło słabnąć to wyglądałam tak:

Dołączona grafika

normalnie to byś nawet nie zobaczył mojego rogu ani skrzydeł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ares Prime:

Czy nadal zdarza cie się używać ''królewskiego głosu'' wobec innych, czy przekonałaś się do swojego normalnego głosu ( który wg mnie jest cute i osom ).

Myślałaś może o karierze muzycznej ?

I czy istniała by możliwość dołączenia do twojej osobistej straży przybocznej ? Byłbym zaszczycony mogąc służyć tak dobrej Księżniczce. Jakby co to mam odpowiednie kwalifikacje.

*Cóż pomimo lekcji udzielonej przez Twilight oraz Fluttershy czasami zdarza mi się zapomnieć o tym że czasy się zmieniły i używam "

", ale na szczęście takie "wpadki" zadają się już bardzo rzadko :) Przy okazji dziękuje za komplement dotyczący mojego normalnego, łagodnego głosu.

* Co do kariery muzycznej ... hmmm dostawałam kilka propozycji od różnych zespołów, ale musiałam odmówić. Stała kariera muzyczna w jakimś zespole i jednoczesne bycie współwładczynią Equestrii nie mają szans na współistnienie. Jednak muszę przyznać że czasami dla zabawy wspólnie z Vinyl Scrath oraz Octavią spotykamy się by poudawać "zespół".

Dołączona grafika

*rekrutacja do mojej straży przybocznej jest otwarta, lecz musisz się liczyć z tym że przejście wszystkich testów, kursów oraz zadań jest bardzo ciężkie i tylko nieliczni zdają je.

Wolf0507

Porównują Cię niektórzy czasami do Celestii?

Jeśli tak to nie wkurza Cię to?

Jeżeli chodzi o nasz charakter to nie. Z wyglądu to czasem zdarza się że ktoś pomyli mnie z moją siostra gdy widzi mnie z bardzo dużej odległości gdyż mamy podobną figurę i dopiero z bliska dostrzega różnice. Pomimo tego że moja grzywa jest magiczna tak samo jak u mojej siostry to mój wzrost oraz ubarwienie futra oraz grzywy są już kompletnie inne. I nie widzę powodu dla którego miało by mnie to drażnić

Arjen

1. Jakie to uczucie podejść do np. Twilight na odległość 30cm i krzyknąć jej w twarz Traditional Canterlot Voice'em?

2. Czy ciemność może być uosobieniem zła?

3. Czy kucyki w Equestrii mają dostęp do narkotyków?

1. W momencie gdy to uczyniłam było to dla mnie normalne gdyż postępowałam według zasad bardzo starej Equestriańskiej tradycji. Teraz w życiu bym tak nie postąpiła.

2. Zapewniam Cię że nie. Wiem że to dziwnie brzmi z ust kogoś kto niedawno był uosobieniem zła, ale uwierz mi że ciemność nie jest zła. Ciemność jest przeciwieństwem światła, tak samo jak dzień i noc, ogień i woda, ciepło i zimno, etc i żadne z nich nie jest ani dobre ani złe w 100%. W każdym tym aspekcie znajdzie się przedstawiciel zarówno zła jak i dobra.

Czy sowa lub nietoperz są istotami które są złe do szpiku kości mimo tego że żyją w nocy i preferują ciemność? Zło rodzi się w serach tych którzy żyją w danych aspektach/sferach, a nie w samych "miejscach".

3. Nie i miejmy nadzieję że nigdy to tego nie dojdzie.

Zandi:

O najjaśniejsza Pani co każdą noc rządzisz Nami

Twój uniżony sługa pytań parę ma i nadzieję że odpowiedź na nie otrzyma

1. Czy w Equestrii występuje Zaćmienie Księżyca, a jeśli tak to czy to zjawisko ma na ciebie jakiś wpływ ?

2. Gdybyś mogła wybrać się na wakacje to gdzie byś się udała ?

3. Co sądzisz o ziemskich świętach, mitach, tradycjach związanych z księżycem ?

1. Takie zjawiska jak zaćmienie księżyca oraz słońca występują w Equestrii i są związane z tradycją którą razem z siostrą praktykujemy od początku naszego istnienia i momentu gdy nauczyłyśmy się kontrować oba ciała niebieskie. Jako że te zjawiska są chwilowe to nie ma to na nas żadnego poważnego wpływu. Zaćmienie musiało by trwać kilka dni aby któraś z nas zaczęła czuć się źle i tracić siły.

2. Hmm ciężko powiedzieć, ale zapewne w jakieś spokojne miejsce, daleko od cywilizacji gdzie piękno matki natury aż odbiera oddech. W takim miejscu z pewnością bym odpoczęła, zebrała myśli i zregenerowała siły. Dla przykładu: ośnieżone góry, piękne jeziora otoczone lasami, tropikalne wyspy, ... można tak wymieniać bez końca.

3. Nie zbadałam dokładnie waszych (ziemskich) zwyczajów i legend dotyczących księżyca. Niektóre z nich są zabawne tak jak historie o tym że księżyc jest zrobiony z sera, niektóre są interesujące jak mity o bogini Selene, a niektóre straszne tak jak legendy o krwiożerczych wilkołakach które zyskują ogromną moc w czasie pełni księżyca i napadają na ludzi.

Grillo:

Ile potrzeba siły do podniesienia księżyca? (wynik podaj w niutonach xD)

Dlaczego tylko ty masz czarne ubarwienie.

Ile masz lat? Bo wiadomo że masz tysiąc lat :3

1. Na to pytanie nie ma odpowiedzi ;p Nie można tłumaczyć magii jednorożców oraz alicornów za pomocą praw fizyki.

2. Taka się urodziłam i nie miałam wpływu na to jakie ubarwienie będę mieć. Jednak nie tylko ja mam ciemne ubarwienie futra: Thunderlane (ciemny odcień szarego), Octavia (jasny odcień szarego), Star Hunter (ciemny niebieski), itd .... pamiętaj że część królewskiej straży złożonej z jednorożców ma ciemne naturalne futro

3. Nie wiesz że kobiet nie pyta się o wiek? Powiem ci tylko że dużo. Jednak nie liczą się liczby tylko to na ile czujesz się w głębi duszy: "Masz tyle lat, na ile się czujesz"

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dixie Anima:

Jaka jest Twoja ulubiona gra na PC wydana przed 2000 rokiem?

Hmm muszę przyznać że ze wszystkich gier pochodzących z waszego świata które udało mi się zdobyć najbardziej przypadła mi do gustu gra zatytułowana "Heroes of Might and Magic III"

Zaraza;

Spotkałaś kosmitów na księżycu? Big Grin

I czy cieszysz się, że mam już 100 postów? xD <= //OOC: dat pytanie -_- //

Mogę Cię zapewnić iż przez cały ten czas jaki spędziłam na wygnaniu nie odczułam obecności żywych istot w tym właśnie kosmitów na księżycu.

Tak...nie... nie wiem, wybacz mi :( Najważniejsze aby tobie ta ilość wiadomości sprawiała radość.

Warmen:

Witaj Księżniczko Luno. Mogłabyś sprowadzić dla Lukiego egzemplarz Diablo 3? Bo już dawno temu miał grać...

Niecałe 3 tygodnie temu wysłałam mu paczkę zawierającą egzemplarz kolekcjonerskiej edycji, ostatni jaki był dostępny w Equestrii, ale wnioskując po twojej wiadomości jeszcze jej nie otrzymał.

Muszę porozmawiać z kucykiem odpowiedzialnym za dostarczenie tej przesyłki gdy tylko wróci. Jeśli się nie mylę owo zadanie było powierzone dla Derpy Hooves i moja kochana siostra zapewniała mnie iż jest to najlepszy kurier w Equestrii więc dziwi mnie fakt wystąpienia jakichkolwiek problemów z dostarczeniem paczki.

.

.

chyba że...!!!

Dołączona grafika

SIOSTRO JAK MOGŁAŚ MNIE OSZUKAĆ!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ares Prime:

Zadałem to pytanie Celestii, i chciałem też poznać twoje zdanie.

Kim chciała byś być gdybyś była zwykłym ziemnym kucykiem, jednorożcem, albo pegazem ?

Czym byś się zajmowała, gdybyś miała okazję żyć normalnym kucykowym życiem ?

I czy masz jakiś pomysł na rewanż za żart Celestii ? Może przywiążesz jej ogon go uszu jak będzie spała ? hehehehe....

1.Jednorożec, bez latania bym wytrzymała, ale bez magii już nie :)

2.Hmmm jest tyle opcji... z jednej strony zajmowała bym się czymś spokojnym jak nauczaniem w szkole lub leczeniem w szpitalu dzięki czemu bym pomagała innym, a z drugiej strony chciałabym zaszaleć: dołączyłabym do jakiegoś zespołu muzycznego lub spróbowała siły w jakimś sporcie

3.Pomysły na żarty zawsze mam, ale nie mogę zdradzić jak będzie wyglądać moja mała "zemsta", bo jeszcze Celestia przypadkiem dowie się i nic z tego nie wyjdzie.

Arjen:

Walczysz czasem ze swoją siostrą Luna? Ot tak dla poprawienia umiejętności? Na miecze, na magię, jak wolicie.

Owszem od czasu do czasu trenujemy szczególnie, że po 1000 latach spędzonych na wygnaniu muszę odzyskać formę. Dokładnych szczegółów dotyczących naszego treningu nie udzielę, ale ostatnio najbardziej skupiamy się na poprawieniu mojej kondycji fizycznej i kontroli nad magią żywiołów

miki20128:

Witaj ,księżniczko Luno

jesteś moją ulubioną księżniczką,więc mam do ciebie kilka pytań

1. Czy ty razem z Celestią spotykałyście się z Candance?

2. Czy masz jakiegoś zwierzaka,a jak tak to jakiego?

1.Owszem spotkałyśmy się w wolnych chwilach i nadal to robimy. Cadance znam od roku więc przy każdym spotkaniu mamy mnóstwo do omówienia by dokładnie się poznać.

2.Zawsze chciałam mieć własnego pupila tak jak Celesia, ale feniksy są dosyć rzadkie, a szczególnie takie które preferują nocny tryb życia. Celestia jednak wspominała mi o przyjaciółce Twilight Sparkle, która kocha zwierzęta i uwielbia dobierać dla nich ich opiekunów więc może ona mi pomoże znaleźć mojego małego przyjaciela. Zapomniałam tylko jak się nazywa więc będę musiała porozmawiać z siostrą na ten temat.

Dixie Anima:

Zawsze nurtuje mnie jedno pytanie:

jak, przy takiej ilości czasu poświęcanego na gry, jesteś w stanie zachować taką świetną figurę?

Sport, wspólne treningi z siostrą oraz odwiedzanie SPA. Historie o tym że większość czasu spędzam tylko przy grach to bajki tak samo jak to że Celestia jada tylko ciasta :lie:.

wilczyca27:

Księżniczko Luno, nurtuje mnie pewna rzecz, mianowicie...ci twoi strażnicy...to jakaś specjalna rasa kucyka? Bo nie wyglądają jak zwykłe kucyki z tymi oczami i skrzydłami, no i z kąd je bierzesz?

I jeszcze jedno pytanie jeśli można... czy miałaś okazję poznać Starswrila Brodatego?

Dobra teraz ostanie pytanie,księżniczko, czy lubisz słuchac muzyki wykonywanej na średniowiecznych instrumentach? (np.lutnia,harfa itp.)

1.Moja straż to najzwyklejsze kucyki. Zmienione skrzydła oraz oczy to efekt jednego z mych drobnych zaklęć. Chciałam by straż nocy wyróżniała się od tej która zazwyczaj widujecie za dnia. Co do koloru futra to w niektórych przypadkach zarówno ja oraz Celestia również korzystamy z zaklęć by zmienić ubarwienie rekrutów na pasujące do ich przydziału dzień/noc

2.Star Swirl....ehhh pamiętam tego przystojnego jednorożca. Całą trójką ja, on oraz Celestia testowaliśmy nowe zaklęcia lub jak najlepsi przyjaciele bawiliśmy się i wpadaliśmy w tarapaty. Uwielbiałam spędzać z nim czas, szczególnie gdy razem obserwowaliśmy gwiazdy przez jego teleskopy. Kto by pomyślał że stanie się taką legendą i będzie nosił tytuł Brodatego ^^

Dołączona grafika

Star Swirl....

...

...

umm co ja miałam, a tak kolejne pytanie

3.Ze wszystkich dawnych instrumentów uwielbiam harfę. Jej

uspokaja i odpręża mnie

Eriks:

Jako wierny poddany chciałbym zadać kilka pytań:

1:Czy kiedy byłaś uwięziona, czułas cokolwiek i/lub wiedziałaś co się dzieje na ziemi?

2:Czemu jak zostałaś zaklęta w księżyc pojawiły się na nim kratery ułożone w kształt twojej głowy?

3:Czy masz swój własny zamek, czy może masz komnate w Canterlot?

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Eriks

1.Jako że to Nightmare Moon kontrolowała moje ciało i to bardziej ona była zaklęta w księżycu niż ja, to nie widziałam niczego, moja wieź z Equestrią była niemalże zerwana.... cały ten czas był jak sen lub koszmar, chociaż wydaje mi się że czasami słyszałam jakieś znajome głosy szczególnie gdy zaklęcie Celesti przestawało działać

2.Sama tego dokładnie nie wiem... może to było dzieło mojej siostry, może to miał być jakiś znak dla mieszkańców Equestri albo to najzwyczajniej efekt związania alicorna z księżycem lub kompletnie coś innego

3.Tak jak Celestia mam swoją własną komnatę oraz cześć zamku w której znajdują się moje prywatne pokoje. Zastanawiałam się również nad odnowieniem ruin naszego dawno zamku z lesie Everfree, ale i tak nikt by nie odwiedzał tego miejsca więc nie miało by to większego sensu.

wiej007:

Czemu używając królewskiego głosu z Canterlotu mówisz "my"?

Stare przyzwyczajenie. 1000 lat temu sposób w jaki razem z Celestia rozmawiałyśmy różnił się od współczesnego dialektu.

Dołączona grafika

kanibalosek:

Co myślisz o NLR (New Lunar Republic)?

Na początku byłam zła na NLR, gdyż ideą było zjednanie poddanych służących moje osobie i walce z Celestią bym mogła zyskać całkowitą władzę... jednak z czasem grupa ta zmieniła się, jej członkowie przestali wszędzie wygłaszać swoje manifesty oraz poglądy (czytaj przestali spamować) i teraz NLR bardziej przypomina fan club/zorganizowaną grupkę/organizację o charakterze hmmm jak wy to mówicie "role-playowym" :) Więc nie ma czego się bać chociaż czasami trafiają się fanatycy "dawnej szkoły NLR" których należy najlepiej ignorować. Tak samo jest w przypadku Solar Empire

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

wiej007

1. Czy ty także masz strażników?

2. Co byś zrobiła gdyby Equestria została zaatakowana przez wielką armie złych kucyków i wyglądało by to np tak

1. już kilka razy wspomniałam o strażnikach ...

Dołączona grafika

2. ktoś ma bardzo wybujałą wyobraźnię, ale gdyby nawet jakaś zła siła chciała zaatakować Equestrię to razem z moją siostrą oraz najdzielniejszymi wojownikami stanęlibyśmy do walki by bronić ze wszystkich sił naszych ukochanych poddanych

Trum

Droga Luno czy czasem masz ochotę wygnać Celestie na słońce ?

Może kiedyś gdy byłam mała i często się kłóciłyśmy. Bądźmy szczerzy takie wygnanie by nic nie dało, bo po chwili by wróciła rozdrażniona. Tak samo by było gdyby Celestia wygnała mnie na księżyc. Bez mocy Elementów Harmonii takie wygnanie nie ma sensu

JohNc0ToN

co najbardziej lubisz jeść ?

Gustuje w przeróżnych sałatkach szczególnie takich pikantnych. Oczywiście uwielbiam również słodkości, ale nie mogę się równać z Celestią i jej miłością do słodyczy i ciast :)

Mortron102

Księżniczko Luno mam małą salwę pytań dla Ciebie:

1. Jak byłaś w Księżycu to jak oddychałaś? Czy może funkcje Twojego organizmu "zatrzymały się".

2. Czy w Equestrii są komary?

2,5. Jeśli tak to czy też wysysają krew z kucyków?

3. Czy pomogłabyś rannemu człowiekowi/kucykowi ze świadomością, że kiedyś skrzywdził Twoich bliskich?

4. Czy znasz jakiegoś kucyka (może nawet człowieka), który Cię denerwuję?

5. Czy czytałaś sagę "Wiedźmina" Andrzeja Sapkowskiego?

6. Lubisz placki?

1. Byłam zaklęta w księżycu. Duch Nightmare Moon oraz moja osłabiona dusza były związane w Księżycem. Oddychanie oraz inne procesy życiowe były jak by to powiedzieć... "wyłączone"

2. Owszem. Odwiedź bagna w Everyfree Forest szczególnie wieczorem to zobaczysz ich masę.

2.5 Tak. Komary muszą mimo wszystko czymś się pożywiać by żyć czyż nie?

3. Tak, nawet gdyby to był ktoś kto skrzywdził bliską mi osobę. Gdybym odmówiła pomocy rannej i cierpiącej istocie to bym nie była w stanie spojrzeć w lustro oraz w twarz dla innych kucyków, którzy wierzą we mnie. Nie tak postępuje władczyni królestwa. Oczywiście taki kucyk/człowiek tak czy inaczej musi ponieść karę za swój podły czyn, ale ból i cierpienie nie jest karą jaką miałby otrzymać.

4. BLUEBLOOD....

Dołączona grafika

5. Do tej pory miałam tylko styczność z filmem oraz z grami o Wiedźminie. Próbowałem znaleźć książki z tej serii, by zobaczyć jaka różnica jest pomiędzy literaturą a filmem/grami. Sprawdziłam główną bibliotekę Canterlotu, ale z związku z ostatnim pożarem część księgozbioru została utracona w tym saga "Wiedźmina". Spróbuje jeszcze porozmawiać z Twilight Sparkle, możliwe że w jej prywatnym zbiorze zachowały się jakieś kopie.

6. Słodkie placuszki polane miodem oraz z odrobiną bitej śmietany zmieszanej z cynamonem... mmmmmmm delicje

Saper9

Lubisz anime?Jeśli tak to jakie?

Nie jestem zagorzałą fanką anime, ale mam kilka ulubionych tytułów: Soul Eater, D.Gray-man, chociaż bardziej preferuję mange w przypadkach obu tytułów, Ao no Exorcist oraz znane pewnie dla wszystkich Bleach, Fairy Tail, Naruto... ohhh i oczywiście klasyka czyli Dragon Ball

Future Pony

Witaj Woono...znaczy Luno, przepraszam za spoufalanie się i proszę o wysłuchanie. Gdybym tak składał królowej

Nyx Nightmare Moon w ofierze słodycze, to by było to łamanie prawa lub/i etykiety ?

Nyx to postać fikcyjna, a co do Nightmare Moon to zapewniam Cię że nie potrzebuje słodyczy gdziekolwiek znajduje się teraz jej duch. Zachowaj słodycze na Nightmare Night lub podziel się nimi z przyjaciółmi. Co do łamania prawa lub etykiety to osobiście nie widzę problemu obdarowywania kogoś słodyczami nawet jeżeli ten ktoś jest zły.

franek12354

Księżniczka Luno czy pracowałaś bądź myślałaś o pracowaniu w show businessie jak reklama tabletek nasennych albo prezenterka pogody itp?

Już wcześniej wspominałam o karierze w show businessie. Co do tych przykładów co podałeś to nie interesuje mnie coś takiego. Czasami zdarza mi się być spikerem na wyścigach pegazów w Canterlocie gdzie Equestrański Królewski głos bardzo się przydaje, ale to raczej nie o to ci chodziło.

Major Kusanagi

Co trzeba zrobić żeby dołączyć do Luna Tactical Squadron???

Czy porzuciłaś marzenia o NLR? A co z tymi wszystkimi żołnierzami którzy ci zaufali i polegli za twoją, lepszą przyszłość?

1.Luna Tactical Squadron?? a cóż to?

Dołączona grafika

aaaaaa pewnie masz na myśli elitarną grupę mych strażników którzy zajmują się misjami w terenie niż pilnowaniem prawa i porządku w Canterlocie lub ochroną VIPów. Co do wstąpienia w ich szeregi: standardowo by dostać się należy mieć odbyty spory staż w gwardii oraz być wyjątkowo zwinnym oraz szybkim w przypadku pegazów lub być dostatecznie wytrzymałym i dobrze kontrolować magię w przypadku jednorożców. Nowi kadeci nie mają szans na dostanie się chyba że jakoś się wykażą w czasie okresowych testów w terenie

2. NLR to nie moje dzieło. Już pisałam wcześniej na ten temat. Chyba Discord za bardzo namieszał wam w głowach, gdy przez pewien czas był wolny

Co do tych co niby "polegli":

Dołączona grafika

Nikt nigdy nie zginął w czasie tych niby walk/wojen. Gdyby doszło do jakiegoś otwartego konfliktu pomiędzy kucykami to wspólnie z siostrą byśmy go rozwiązały pokojowy, a winni całego zamieszania ponieśli by odpowiednią karę.

Shadow

Droga Luno. Z radością donoszę że jeżeli chodzi o zamek w lesie Everfree to nie jest on tak do końca w ruinie. Jest prawie nie uszkodzony w części podziemnej. Mam jeszcze kilka pytań. Cy przeszkadza ci że sobie tam mieszkam z moją Gwardią? I co byś zrobiła Gdyby Nightmare Moon powróciła w innej postaci?

Twoja siostra twierdzi że jesteście niewidoczne dla ludzi przenikając do naszego świata. Jak ty się do tego odniesiesz? Bo szczerze powiedziawszy to widziałem w świecie ludzi RainbowDashRainbow Dash robiącą tęczę (a może byłem po prostu naćpany?Derpy Chociaż to nie możliwe bo używek nie stosuję )

Z poważaniem Alicorn Shadow.

1a. To miło że ktoś postanowił zadbać o nasz stary zamek, ale dla pewności wpadnę tam w odwiedziny by sprawdzić czy nic złego tam się nie dzieje. Nikt przecież nie chce, aby tobie lub dla twej gwardii stało się jakaś krzywda.

1b. To zależy od tego czy chciała by znowu siłą odebrać władzę dla mnie i mojej siostry czy okazała by jednak skruchę i postanowiła żyć ze wszystkimi w pokoju i harmonii. Gdyby jednak doszło do pierwszej opisanej sytuacji to za wszelką cenę starałbym się znaleźć sposób by ją pokonać bez zabijania jej lub ponownego wygnania na 1000 lat.

2. Tak jak stwierdziła Celestia w waszym świecie przybieramy formę niewidzialnych duchów by nie tworzyć zamieszania. Czasami również odwiedzam was w snach i tylko wtedy jesteście w stanie mnie zobaczyć. Zazwyczaj robię to sama sama lub z innym kucykiem, który jest w stanie długo utrzymać ze mną wieź mentalną i bardzo chce was zobaczyć nawet przez chwilę.

3. Rainbow Dash nie jest potężnym jednorożcem, tym bardziej alicornem więc nie potrafiła by dostać się do waszego świata by tworzyć tęcze. Pamiętaj że gdy w Equestrii wiele zjawisk wymaga magii oraz pracy kucyków to na waszej planecie powstają przy udziale praw natury i fizyki.

Ares Prime

Witaj ponownie Nocna Pani.

Czy masz jakieś zwierzątko domowe ? Skoro Celestia ma feniksa, to jakie zwierzę jest twoim ulubieńcem ?

Jaka jest szansa zostania twoim osobistym strażnikiem ?

Co myślisz o moim avku ?

1. Było / OOC

2. Bardzo niska, osobistymi strażnikami Księżniczek zostają tylko członkowie najbardziej zaufanych rodzin

3. Jest bardzo ładny :) z Optimusem Primem :lunahug:

AlcatrazPL

Cześć Luna to moje pierwsze pytanie do ciebie więc proszę nie traktuj mnie jak dziecko które widzi Neta pierwszy raz. Co byś zrobiła gdy byś dostała na urodziny ten oto kombinezon ?

Nie wiem czy znalazłabym zastosowania dla takiego kombinezonu o ile by nawet na mnie pasował.

Chociaż....

Dołączona grafika

to była by idealna okazja by spróbować sił jako superbohater nawet przez chwilę :lunaderp:.... tylko ani słowa dla Celestii, bo jak się dowie to znowu będę musiała słuchać wykładu o dziecinnych zabawach w tajemniczych herosów

PuchalkE?

1. Czy uważasz , że lepsze w naszym kraju byłoby wprowadzenie monarchii (z Tobą jako przywódcą) , czy też zostawienie obecnego , złodziejskiego rządu?

Nie mam prawa wtrącać się w rządy innego państwa, a tym bardziej w innym świecie. Jeżeli kłamstwo, złodziejstwo i ogólny chaos rozwinął się w aktualnym systemie to jest szansa że w monarchii zło mogło by przejąć kontrolę. Należy zmieniać ludzi i dobierać tych zaufanych, a nie myśleć nad wprowadzaniem innego systemu władzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witaj Księżniczko. Od razu chcę powiedzieć, że według mnie ładniej Ci było w zwykłych włosach, a nie takich emm "pływających". No dobra teraz pytania (wyciąga kartkę):

1.Słyszałaś o tak zwanym Cinamon Chalenge? Może próbowałaś?

2.Jak byś pomogła kucykowi, który choruje na schizofrenię?

3.Wiesz może coś o istocie zwanej slenderman?

4.Wierzysz w zombie/duchy/wampiry/wilkokuce?

5.Jak myślisz; czy przez własną głupotę ludzie się wyniszczą?

6. Załóżmy, że jesteś w poważnej sytuacji, a konkretnie. Musisz poświęcić jedno życie aby ocalić Equestrię. Popełniłabyś samobójstwo(w ramach "ofiary"), przedyskutowała z siostrą czy zabiła innego kucyka?

(i ostatnie)7. Ktoś puka do drzwi, a gdy je otwierasz nie widzisz nic oprócz małego człowieka (konkretnie noworodka). Zajęłabyś się nim czy zrobiła coś innego?

No to koniec (skreśla z kartki ostatnie pytanie). Miłego dnia życzę.

1. Witaj Mortonie. Nie rozumiemy waszych zwyczajów, wyzwań i języków zbyt dobrze, jednak znam je wystarczająco, by zauważyć błąd w Twym pytaniu. Słyszałyśmy o "Wyzwaniu Cynamonowym" jednak nigdy nie brałyśmy w tym udziału.

2. Kucyz ze schizofrenią? Gdzie? Chętnie zamienimy kilka słów z takim osobnikiem.

3. Kolejny wymysł ziemian cierpiących na niedostatek mroku? Nie mamy pojęcia skąd to pytanie?

4. Kuce zombie i inne tego typu głupoty były głośną sprawą jeszcze zanim nasza siostra zaklęła nas w księżycu. Wtedy to zostało raz na zawsze udowodnione, że takie stwory nie istnieją.

5. Za mało wiemy o was, ludziach, żeby stwierdzić czy sami siebie wyniszczycie. Jest to bardzo prawdopodobne, jednak nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje Pytanie.

6. Nie rozumiemy skąd to pytanie, jest ono dość dziwne i niebezpieczne.

7. Starałyśmy się wychować to dziecko, nie wiem z jakim skutkiem dla nas i dziecka, najwyżej oddałybyśmy je Celestii.

Kochana Luno mam kilka pytań:

Czy podoba Ci się

Jak bardzo potrafisz być szczodra?

Ulubiony rodzaj muzyki?

Pozdrowienia

Lisica

I Red Bird

Ta piosenka bardzo łatwo wpadła nam w ucho, spodobał nam się podkład muzyczny. Co do ulubionego rodzaju, tudzież gatunku, nie posiadamy czegoś takiego jak “ulubiony rodzaj muzyki”. Różnie to bywa, czasami mamy ochotę posłuchać Dubstepu, innym razem wolnej, klasycznej. Zależne od dnia i nastroju.

Szczodrość? Nie mam pojęcia jak bardzo możemy być szczodre. Znaczy nigdy tego nie sprawdzałyśmy.

Otóż zainteresowany jednym z odcinków mam pytanie jeśli Blueblood jest siostrzeńcem Celesti to jest twoim synem bo przecież Celestia jest twoją siostrą a pytanie jest proste kto jest ojcem, znaczy się czy z kimś jesteś ?

Nie zapomnij, że nie było nas ponad 1000 lat. Jak przez taki okres czasu miałby przeżyć zwykły jednorożec. Celestia go przygarnęła, ale nie mam pojęcia kiedy.

Jeżeli chodzi o związki to jest to nasza prywatna sprawa i żaden człowiek, kuc czy kosmita nie powinien się tym interesować.

Witaj Luno, mam do ciebie jedno, konkretne pytanie a mianowicie:

Skoro rano mówi się "Na Celestie", to czemu w nocy nie mówi się "Na Lunę"?

Takie czasy. Kiedyś mawiano “Na Lunę” jednak było to w dość intymnych sytuacjach późną nocą. Dzisiaj tylko niektórzy w dzisiejszych czasach wspominają, jednak są oni często fanatykami Naszego wcielenia urazy. Nie przepadamy za nimi.

Księżniczko Luno mam prezent dla ciebie.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=xcmrUtmRdWg&feature=youtu.be

Sam to wykonałem i wrzuciłem na swój kanał narażając się na atak Hejterów.

Podoba ci się?

Dla ciebie jestem gotów nawet umrzeć.

Doceniamy ogrom pracy I serce, które włożyłeś w wykonanie tego, jednak nie podoba nam się to.

Co my widzimy... Kolejny fanatyk... Jaka szkoda by była, gdyby ktoś ci kazał skoczyć w ogień.

Witaj Księżniczko. Co sądzisz na temat

I jaka jest twoja reakcja? :crazytwi:

Co to ma być? Nie dość, że ktoś zrobił dość przeciętną amatorską grę o Nas, to jeszcze ktoś to nakręcił dodając mroczną Applebloom. Wy chyba nie wiecie co Czynicie!

*słychać brzdęk tłuczonego okna.

Dlaczego Wino marki Wino jest takie dobre wieczorami i czy przyczyniłaś się do tego ?

Nie mamy pojęcia o czym mówisz. Jedyne wino jakie pijamy pochodzi z Equestrii, nie raczymy się waszymi trunkami

Droga Księżniczko Luno,jeśli moge dostąpić tego zaszczytu to mam pare pytań(oczywiście jeśli nie chcesz to nie musisz odpowiadać)

1.Czy wiesz że jesteś najpiękniejszą księżniczką ?

2.Grałaś w Luna Game ?

3.Co sądzisz o Fluttershy ?

Witaj Jackpoint, miło nam jest powitać Cię w naszych skromnych progach, pytaj o co chcesz, lecz bacz na słowa.

Wiele ogierów nam to mówi, nawet nie masz pojęcia ile szaleńcow wpada codziennie do sali tronowej tylko po ty, by mnie zobaczyć.

Nie miałyśmy okazji by zagrać w grę o Nas, jednak chętnie nadrobimy tę zalgość. Gdy tylko znajdziemy czas.

Fluttershy jest bardzo miła, pomagała nam poprawić nasz głos.

Dołączona grafika

Wielka Luno. Obok Królowej Chrysalis jesteś moją ulubioną Księżniczką. Oto pytanie: Co sądzisz o nas Polakach? No bo jesteśmy narodem o trudnej historii. Oraz jesteśmy Słowianami(Zajrzyj do Encyklopedii co to znaczy).

Dobrze znamy waszą historię i możemy kilka rzeczy powiedzieć. Po pierwsze jesteście wytrwali, nie raz odnieśliście porażkę, jednak osiągnęliście to czego chcieliście. Po drugie, nawet jeśli wydaje się to dziwne gdyby nie Wy wasz świat mógłby wyglądać zupelnie inaczej. Niestety za dużo pijecie i macie kiepskich współczesnych polityków.

Czy kiedyś w końcu odpowiesz????!!!!

Kiedyś pewnie odpowiemy.

Księżniczko Luno jeżeli jest ci smutno z powodu samotności to czy mógł bym z tobą spędzać ten czas ?

Wole noc od dnia !

Miło nam to słyszeć, jednak noce wolimy spędzać samotnie. *wyciąga spod łóżka laptop* Jeśli wiesz o co nam chodzi.

Skoro NLR to nie twój pomysł to kogo? i jaki miał w tym cel??

Te całe Lunarne Republiki i Solarne Imperia są waszymi wymysłami. Nie mamy pojęcia po co wymyślacie taie okropieństwa, ale wymyślacie. Nam się to nie podoba

Droga Luno...

1.Kim jest dla ciebie Cadence?

2.Jak to jest być księżniczką?

3.Jak to jest być allicornem?

4.Lubisz lizaki? Ja lubię.

5.Jacy byli (lub są) twoi rodzice?

6.Co sądzisz o Pinkie?

1. Cadance jest dla mnie jak siotra, nie wiemy dokładnie skąd jest, ale bardzo ją lubimy.

2. Bycie Księżniczką jest męczące, codzienne wznoszenie księżyca jest wporządku, ale uganianie się z fanami, paparazzi I innymmi fanatykami jest stresujące. Nie lubimy ich.

3. Jak to jest być alicornem? Nie mam pojęcia o czym mówisz, wszyscy wemy, że alicorn to substanca z której są zrobione robi jednorożców.

4. Też lubimy lizaki, szczególnie te kwaśne.

5. Nasi rodzice? Nie chcemy o tym rozmawiać.

6. Pinkie? Jest bardzo losowa, wręcz przeciwna do nas. Kto by pomyślał, że kucyk może być aż taki dziwny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć Luna!!!

Czy lubisz jeść płatki?

Jeśli tak to jakie?

Mam dziś dobry dzień więc puszczę tę pomyłkę bokiem. Na przyszłość pamiętaj. Wiele kucyków nie umie poprawnie odmieniać przez przypadki lecz co z tym zrobić?

O czym to ja? Ach tak! Płatki. Często jadam płatki na śniadanie, lubię je a moimi ulubionymi "markami" są ,,Luna Puffs" oraz ,,Derpy-os".

Luno czy wiesz może czy zapadnie wieczna noc??? (ale by było cool) A jeśli tak to kiedy???

Wieczna noc... Kiedyś była naszą obsesją. Nie wiem dlaczego, ale gdy wracamy do tamtych czasów to coś nami trzęsie. Byłyśmy wtedy straszne. Teraz nie chciałybyśmy wiecznej nocy i wolimy nie wiedzieć kiedy będzie... Jednak jeśli w ogóle będzie to można rzec tylko jedno: "Będzie kiedy będzie"

Witaj Pani. To znowu ja. Mam drugie pytanie: Co sądzisz o Zbrodni Katyńskiej i katastrofie Smoleńskiej? Posłuchaj tej piosenki:

Dołączona grafika

Wy ludzie jesteście okropni. Zabijacie się wzajemnie, potem jeszcze chować urazę latami i nie dojść do konsensusu. Nie rozumiemy tego. Słyszałyśmy o tych wydarzeniach, wiemy, że dla Was, Polaków, są to dość kontrowersyjne tematy. Wolimy się w nich nie wypowiadać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Księżniczko Luno. Mam do ciebie parę pytań.

Najpierw przekaże może pytania od mojego OC Shadowa

1. Co twoim zdaniem jest najwspanialsze w nocy?

2. Czy masz wrażenie że tylko mrok i ciemność cie rozumieją?

3. Znasz jakąś dobrą księgę o magii cieni lub nekromancji?

4. Czy jeśli można mógłbym się zaciągnąć na twoje usługi jako szpieg, specjalista od czarnej magii albo strażnik?

Od razu mówię ci księżniczko Luno że nie wiem co jest z nim nie tak. Teraz moje pytania.

5. Czym dla ciebie jest poświecenie?

6. Co byś zrobiła gdyby na rynku w Canterlocie pojawił się szaleniec który głosi że twoja druga postać (Nightmare Moon) jest prawowitą władczynią Equestri?

7. Czy uważasz że każdy zasługuje na drugą szanse?

To wszystkie moje pytania na dziś. Do następnego spodkania

Do pomieszczenia nerwowo weszło kilku strażników magii w towarzystwie Luny. Przeszukują dokładnie każdy zakamarek pomieszczenia.

- Gdzieś musi tu być. - Powiedział jeden z jednorożców gdy jego róg zaczął błyszczeć. - Mam go! Za tą ścianą - wskazał kopytkiem na północną ścianę.

Mur runął za nim znajdował się Shadow. Na jego spoconej twarzy było widać strach przed wymiarem sprawiedliwośći

- Shadow Veritas? Jesteś zatrzymany pod zarzutem uprawiania najczarniejszej z magii, nekromancji. Jeszcze dziś zostaniesz osądzony i ukarany

Jednorożce wyprowadziły Alicorna zakutego w łańcuchy unieruchamiające jego skrzydła i kryształ negujący wszelkie zaklęcia nekromatny. Luna pozostała w pomieszczeniu z pewnym człowiekiem.

Pytasz więc czym jest dla nas poświęcenie? Ciężkie pytanie, nie potrafimy się określić, jednak sądzimy iż poświęcenie to stawianie potrzeb ogółu ponad własne.

Szaleniec głoszący takie herezje zasługuje jedynie na więzienie. Taki kuc się nigdy nie zmieni i powinno się takich zamykać.

Druga szansa? Zależy po jakim występku. Dlatego stwierdzamy, że nie każdy zasługuje na drugą szansę. Do takich kucyków, bez drugiej szansy należy twój znajomy

Księżniczko Luno :TWcU3:

1 czy masz może jakieś pretensje dla swojej siostry , że wygnała cię na księżyc ?

2 czy na księżycu spotkałaś może kiedyś , jakiś ludzi z flagą U.S.A ?

3 czy żałujesz , że przegrałaś walkę o władzę ze swoją siostrą ?

:molestia:

Nigdy nie miałyśmy pretensji do tego, że nasza siostra nas uwięziła w księżycu. Radzę wam jednak zapamiętać iż byłyśmy zaklęte w księżycu. Gdyby było inaczej najpewniej wróciłybyśmy po kilku dniach. Jako, że nie byłyśmy na księżycu tylko w nim, nawet jeśli byłby tam jakiś czlowiek nie miałybyśmy szansy go nawet spotkać... W końcu on na powierzchni a my w samym księżycu.

Walka o władzę z naszą siostrą? Skąd ten pomysł? My nigdy nie walczyłyśmy z Celestią. To była nasza mroczna strona.

Witaj Pani Nocy twój uniżony sługa Zandi znów ma do ciebie parę pytań

1. W jednym z powszednich pytań na które łaskawie mi odpowiedziałaś.Mówiłaś nie dosłownie,że boisz się wilkołaków i wampirów jak, zatem reagujesz na to, że część Bronyich robi twoje wilkołackie/wampiryczne wersje

Dołączona grafika

2. Co sądzisz o Śródziemiu i zamieszkujących go Elfach [które jak mi dobrze wiadomo kochają gwiazdy i księżyc]

3. czy podoba ci się przydomek Elentári, którym czasem cię obdarzam w swych myślach [ Elentári znaczy Królowa Gwiazd i pochodzi z Quenya języka Noldorów ]

1. Nie zamierzamy wnikać w wasze wymysły, nam osobiście się one nie podobają.

2. Tolkien? Słysałyśmy sporo dobrego o tym autorze, jednak nie znalazłyśmy jeszcze czasu aby zapoznać się z jego twórczością. Nie wypowiemy się na temat elfów, gdyż o nich najzwyczajniej nic nie wiemy.

3. Dołączona grafika

Jak Nas nazywasz? Jesteśmy Luna! I tak prosimy się do Nas zwracać

Luna! Jak byś nagrodziła jednego z żołnierzy Equestrii (nie należącego do gwardii przybocznej) za uratowanie twojego życia?

Dodam, że odniósł poważne rany przy tym czynie.

Zapewne zasługuje na odznaczenie, jednak to nie my wybieramy jakie. Takimi rzeczami zajmuje się odpowiednio powołany urzędnik. Nie mamy wpływu na jego pracę. Jedyne co możemy mu zapewnić to profesjonalna opieka medyczna

Kochana Luno. Czemu wygląd twoich włosów zmienił się? Czy to oznaka,że dojrzałaś czy jak mam to rozumieć?

Kolor naszej grzywy jest zależny od pory dnia.

Za dnia nasza grzywa jest jasna, niczym niebo o tejże porze.

Dołączona grafika

Nocą natomiast nasza grzywa przypomina gwieździstą noc.

Dołączona grafika

Tyle w temacie. Nic nie ukrywamy... Szczególnie tego, że czasami używamy szamponu Celestii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do Luny przychodzi kucyk z listem.

Treść listu:

Szanowna księżniczko Luno.

Błagam nie rób krzywdy Shadow'owi. Shadow wygląda jak alicorn z powodu swojej mocy którą jest krew rodziny Dark. Normalnie jest czarnym jednorożcem który pragnie uwolnić się od swojej klątwy którą jest wieczne odradzanie. Umiejętność nekromancji to jedyne co mu zostało po jego rodzinie i przeszłości. Ma tylko tą moc ale stara się jej przestać używać lecz nie może bo jego talentem jest właśnie ona. Mimo swojej mrocznej natury jest silny, mądry i lojalny. Sam mi powiedział że wybrałby śmierć gdyby nie to że po chwili znowu będzie żył w swojej postaci. Niedługo powinien wrócić do postaci jednorożca a wtedy będąc w celi pogrąży się w myślach czekając na jak on to mówi "Na odkupienie które nigdy nie nadejdzie". Proszę księżniczko Luno czy możesz go oszczędzić? Jego żywot jest dostateczną karą.

Z poważaniem Wiej007

Do listu jest przyczepiona zniszczona lekko wilgotna kartka

Po otwarciu kartki widać rysunek kucyka który cierpi a nad nim jest coś co wygląda jak śmierć która go torturuje, pod rysunkiem znajduje się pismo:

Nie wiem czy udało mi się za pomocą resztek swoich sił teleportować tą kartkę do listu mojego przyjaciela ale mam nadzieje że się to udało. Rozumiem księżniczko twoją obawę do mnie ale nekromancja to całe moje życie, to mój talent i jedyna rzecz która pozwala mi porozmawiać ze zmarłą siostrą. Nie wiem jaki będzie twój osąd ale wiem że kara śmierci nic nie da. Jestem przeklęty przez klątwę rodziny Dark która jest wieczne odradzanie, tylko ja mogę ją zdjąć ale tajemnicą pozostaje jak to zrobić. Całe moje życie to samotność i badanie tajemnic życia po śmierci. Nie mam nikogo z kim mógłbym porozmawiać prócz mojego przyjaciela Wieja i ducha siostry. Powiedz mi Luno, co byś zrobiła gdybyś wiedziała że twoi przyjaciele, twoi najbliżsi, twoja rodzina... umarła by ocalić ciebie a ty wiesz że było to niepotrzebne poświecenie? Że skazali się na bezsensowną śmierć.... Nie pozostaje mi nic innego Luno jak badać tajniki tej mrocznej magii tak samo jak moi przodkowie. Ale wiedz jedno księżniczko nocy: Jeśli wypuścisz mnie wolno pragnę ci służyć, pragnę oddać się twojej woli i wykonywać twoje rozkazy. Nic mi nie pozostało... tylko mrok który mnie otacza oraz śmierć która mnie nie chce....(dalsza część listu przedstawia czarnego kucyka w kajdanach które są zrobione z kości)

Ostatni ze swojego mrocznego rodu Shadow "Veritas" Dark

P.S Sądziłaś że mój strach wziął się ze strachu przed sprawiedliwością? Mylisz się, mój strach wziął się od obawy zniewolenia które tylko by pogorszyło moje wyniszczające się życie które nigdy się nie zakończy (na samym końcu listu widać coś co przypomina ogień zaś pod nim jest ilustracja czaszki jednorożca)

Nekromancja jest całkowicie zakazana, co jest martwe ma pozostać martwe. Nie jest to nasza opinia a prawo. Jak wiesz cel nie uświęca środków, pomimo że wydaje ci się to kłamstwem to niestety tak tak jest. Próbując swojej siły w nekromancji dokładnie wiedziałeś czym to grozi. Teraz się nie wywiniesz. Mamy doskonałych pracowników instytutu badań nad czarną magią, którzy w kilka chwil poradzą sobie z Twoją klątwą... Już niedługo zaznasz wiecznego urlopu...

Księżniczko Luno

Nightmare Moon jest tobą tylko, tak jakby została "odzielona" od ciebie po użyciu Elementów Harmonii, czy może to duch/czarownica/inna istota, która Cię opętała?... A może jeszcze czymś innym?...


Zauważyłam, że odpowiadając na pytania mówisz w liczbie mnogiej. Czy wypowiadasz się tak, bo chodzi Ci o Ciebie i Nightmare Moon, czy dlatego bo kiedyś się tak mówiło.

:nmm: + :luna2: = my?

Nightmare Moon była złą wersją nas, najzwyczajniej była to nasza chwilowa słabość. Nie mamy pojęcia co się z nią stało po kontakcie z Elementami Harmonii, jednak pozostaje nam mieć nadzieję, że nie powróci...

Co do Twego pierwszego drugiego pytania...

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=iLOdaErc3A4

Księżniczko Luno , nie wiem czy ktoś już cię pytał , ale jak spędzasz czas i na czym polegają twoje obowiązki , czy czasami też rządzisz krajem jak siostra ?:TWcU3::molestia:

W naszych kompetencjach leży doglądanie pałacu nocą, wznoszenie i opuszczanie księżyca o określonych porach i podobnie jak nasza siostra często jesteśmy wzywane w wypadku klęsk naturalnych. Najczęściej jednak mamy dużo wolnego czasu. Wtedy włączamy gry, gramy w karty i słuchamy muzyki. Wracając do tematu gier gier... Masz jakieś plany na wieczór? Nie?

Dołączona grafika

Rosyjski: "Kłania się" я прошу прощения. я не хотел. Я учусь российского.

Polski: Proszę o wybaczenie. Ja nie chciałem. Uczę się Rosyjskiego.

To ma być pytanie?

Dołączona grafika

To smutne, że mimo takiego poświecenia dla Waszej Wysokości jedyne co dostaje to pochwała i nagroda od jakiegoś tam urzędnika. Chyba, że uważasz swoich żołnierzy z pionki przesuwane po mapie i że ich obowiązkiem jest walka za Ciebie tylko dlatego, że są twoimi poddanymi??

Drugie pytanie: Czytałaś Książki Sztuka Wojny Sun Tzu i Metody Wojskowe Sun Pin?? Jak tak to co o nich sądzisz??

I tak nawiasem nie sądzisz, że ta piosenka pasuje doskonale do tego co przeszłaś przed walką z Celastią i wygnaniem na Księżyc ??

Masz strasznie militarne podejście do życia w Equestrii. Tu nie jest potrzebna wielka armia, nie zamierzamy podbijać innych narodów, nacji. Nazwyczajniej nie jest nam to potrzebne. A nasz konflikt z Celestią? To było dawno temu, było minęło, my już o tym zapomniałyśmy. Wy ludzie jesteście strasznie pamiętliwi.

Słyszałaś może o Lich King'u? (tak,ten z warcraft'a) Co o nim sądzisz?

My nie znałybyśmy Warcrafta? Znamy dokładnie cale uniwersum. Sama postać Króla Lisza bardzo ciekawie się prezentuje. Mamy zdradę, mamy obłęd. Ostatecznie dojście do władzy. Co mogę powiedzieć na marginesie, moja gildia bardzo szybko zorganizowała udany raid.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Princess Luna , dzięki za odpowiedzi :)

Skoro lubisz gry , to może pogramy razem w battlefielda 3 lub battlefielda bad company 2 , jeśli oczywiście lubisz takie gry ?

I mam też 2 pytanko , co sądzisz o mojej sygnaturce i o twojej podobiźnie na niej , jest ok ?:TWcU3:

ps wiesz co dzieje się NMM , bo coś długo nie odpowiada na pytania ??:twilight3:

Owszem lubimy grać, jednak nasze obowiązki nie pozwalają nam grać tak jakbyście chcieli. Jeżeli usiądziemy raz w miesiącu do gier to i tak często. Najzwyczajniej nie mamy czasu. Pytasz czy zagrałybyśmy z Tobą... Nie lubimy się ujawniać w grach czy grać ze znajomymi. Jeśli już gramy to samotnie.

Sygatura Twa zacną jest. Mogłybyśmy się przyczepić co do jej rozciągłości w czasie...

Nie mamy pojęcia co się dzieje z naszą mroczną wersją... I wolimy tkwić w błogiej nieświadomości.

Rozumiem, że nie zamierzasz podbijać sąsiednich krajów/krain. Ale co w sytuacji jeżeli dowiesz się o planowanym ataku na Equestrie i nie będzie innego wyjścia niż atak wyprzedzający? Czy wtedy też będziesz powstrzymywać się przed wojną prewencyjną?

Poza tym widziałaś widziałaś, że inwazja chengling'ów dotarła do samej stolicy i nawet tam gwardia nie była w stanie zorganizować skutecznego oporu. Wystarczyło, że wyeliminowali jedno ogniwo z łańcucha dowodzenia (w dodatku jedno z końcowych) a cała obrona była jednym wielkim chaosem. Mimo, iż była to sytuacja taktyczna a nie strategiczna. Gwardziści powinni sobie poradzić z taką sytuacją na poziomie batalionu albo nawet niżej.

Czy mimo to ciągle uważasz, że rozwój i inwestycje w armie są niepotrzebne??

Byłyśmy zaklęte w księżycu 1000 lat. Nie na naszej głowie spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo. Pytaj naszą siostrę.

*pojawia się kolejny zniszczony list*

Czy ty Luno, księżniczko nocy sządzisz że chce użyć nekromancji do złych celów? Nie... pragne naprawić tylko jeden największy błąd mojego życia. Kiedyś zostawiłem swoją 12 letnią siostrzyczke samą bo ja musiałem odgonić pająki z powrotem do ich tuneli a kiedy wróciłem siostra była martwa przez... magię ognia którą się posługiwała. To jest mój cel Luno, wyobraź siebie na moim miejscu. Gdyby twoja siostra zmarła niepotrzebnie a w zasięgu kopytka masz sposób by wzrócić jej życie nie zrobiłabyś tego? Moja młodsza siostra to jedyne co mi zostało... widze jej ducha ale nie moge jej dotknąć, uściskać nawet z nią porozmawiać. Tylko patrzy na moje cierpienie. A jeśli chodzi o klątwe to ona nie jest z czarnej magii... tą klątwe rzuciło moich dwóch przodków: Ignis Dark: pan ognia oraz Veritas Dark: pan śmierci. To nie były zwykłe kucyki to były alicorny o potężnej mocy. Ich moc była taka że czar jest niemal że do nie złamiania, jest niczym wielka naładowana bariera która spali każdego kto sie do niej zbiży. Błagam cię Luno daj mi chociaż spróbować odzyskać siostę.... Chce tylko ją odzyskać, jeśli będzie trzeba opuszczę Equestrię, udam się na pustyne południe by tam dożyć reszty swoich cierpień ale z siostą... to będzie niczym błogosławieństwo. Codziennie staram się zapomnieć o mrocznych korzeniach, staram się wyżec nekromancji która jest moim talentem... codziennie staran się zabić ale i tak odradzam się ponownie. Czy ty Luno gdybyś miałą wieczną mękę nie starałabyś się jej chociaż zmiejszyć? Jak myślisz kogo widzę patrząc w lusto? Siebie czy kucyka który ciągle czuje ból? A kogo ty widzisz patrząc w lustro Luno? Siebię czy Nightmare Moon? A może coś innego?

Ostatni ze swojego rodu Shadow Veritas Dark

Twe umiejętności wzbudziły w tobie obsesję. Dążysz do ożywienia swojej siostry, nieważne jak bliska ci osoba zmarła pod żadnym pozorem nie należy sięgać po nerkomancję. Wyrok już zapadł. Zostaje ustalić termin.

1. Co sądzisz o mojej stronce https://www.facebook.com/KsiezniczkaLunaKomuna ?

2. Jakiego kraju (poza polską) najbardziej nie lubisz? bo ja usa

3. yyy... Dżemor ?

Widzimy, że ktoś bardzo lubi coś co nie powinno mieć miejsca i jest u was raczej tematem tabu na arenie międzynarodowej...

1. Ta stronka nam się nie podoba. Usuń ją w trybie natychmiastowym. Oczernia nasze dobre imię.

2. Nienawiść w Tobie duża, nie dość, że nienawidzisz swej ojczyzny to jeszcze innych nacji... Nie zamierzamy odpowiadać na Twe pytanie gdyż jest niepoprawnie sformułowane. Narzuca ideologię sprzeczną niż naszą.

3. Pomidor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Gdybyś miała wybrać jedną z Mane6, w której miałabyś się zakochać, to kogo byś wybrała?

Dołączona grafika

To już nasza tajemnica, mysiu pysiu.

*Tym razem pojawia się bardzo zadbany i zapieczętowany list*

Droga księżniczko Luno

Kiedy będziesz to czytać ja pewnie już dawno przekroczyłem granice Equestri. Od lat wędruje i jak ktoś dowiedział się o moim talencie widział we mnie to co większość widziało w tobie przez ostatnie 1000 lat czyli potwora. Pragnąłem tylko zrozumienia, ale nikt mi go nie okazał, tylko Wiej otworzył dla mnie drzwi i przyjął mnie ciepło. Pewnie jesteś ciekawa jak mimo kopyt w kajdanach i magicznej obroży na karku wydostałem się z więzienia? To proste, wiesz że kiedy zawsze byłem w potrzasku i nie miałem co robić zwykle sprawdzałem wytrzymałość kucykowego ciała na sobie? Okaleczałem się sam na różne sposoby od stłuczeń aż do"amputacji". Udało mi się złamać kopyta tak że wyśliznęły się z kajdan zaś później kiedy znowu się odrodziłem w swojej celi złamałem swój róg i zacząłem go ostrzyć niczym miecz. Wiedziałaś że róg przerobiony na miecz jest niczym gilotyna? Co dalej zrobiłem by pozbyć się obroży pozostawiam twojej wyobraźni. Wiec kiedy moje ciało było wolne ucieczka z lochów była łatwa. Teraz kiedy znowu jestem wolny ponownie zacznę to co robiłem po pierwszym odrodzeniu. Ponownie stanę się Cienistym Wędrowcem przemierzającym cały świat chociaż nikt tego wędrowca nie widzi. Sądzisz że jestem obłąkany? Mylisz się, każdy widzi świat swoimi oczami. W nekromancji widzisz coś zakazanego ja widzę dziedzictwo, coś co moja rodzina opanowywała od pokoleń. Ale co ty o tym wiesz, to nie w tobie płynie krew moralnego władcy cieni dla którego najważniejsze było poświęcenie siebie oraz egoistycznego władcy ognia który chciał spalić wszystko co mu się przeciwstawia. Duch siostry idzie za mną, udało mi się sprawić że może ze mną rozmawiać i mówić swoje zdanie. Chce zwiedzić świat ale nie chce mnie zostawiać, może pokaże jej cuda jakie widziałem na zachodzie albo pokaże jest wspaniałe fortece gryfów? Cóż na pewno w nie najbliższym czasie. Sądzisz że się jeszcze spotkamy? Mam nadzieje że w lepszych okolicznościach.

Żegnaj Księżniczko Nocy.... na razie

Shadow "Veritas" Dark zwany Cienistym Wędrowcem

P.S Nie szukaj mnie. Odnalezienie mnie na świecie jest niemożliwe. W każdym państwie, kontynencie i wyspie mam coś co nazywam siecią teleportów. Nikt nie wie jak ona wygląda a wykrycie jej jest wprost niemożliwe bo przepływ magii jest tylko wtedy kiedy jest aktywowana. A przepływ tej magii jest tak krótki i mały że niemożliwy do zlokalizowania. Nikt nie wie czy tym teleportem jest studnia, kamień czy nawet drzwi. Nie próbuj przesłuchiwać Wieja co do mnie, nie wie gdzie się udałem a nawet gdyby wiedział to nie zdradziłby przyjaciela. Ostatnie pytanie: Czy masz nadzieje? Nadzieje na to że pewnego dnia wszystko co poświeciłaś odpłaci za to? Czy czujesz że twoje poświęcenie zostanie kiedyś wynagrodzone? Przy okazji, duch mojej kochanej siostry zostawił coś ponoć w mojej celi, powiedziała mi że to prezent dla ciebie.

*W celi Shadowa na pryczy leży mała pozytywka przedstawiająca dużego ogiera i małą klaczkę. Oboje są jednorożcami i wygląda na to że to rodzeństwo. Wyglądają na szczęśliwych*

My was nie będziemy szukać, będą to robić nasi inkwizytorzy magii. Popadłeś w niebezpieczną obsesję, musisz zostać ukarany za to czego się dopuściłeś.

Luno, czy lubisz jak jest ciemno ? (Ja osobiście nie lubię ;<)

Dołączona grafika

Kto nie lubi dobrej nocy, szczególnie gdy wygląda się tak wspaniale jak My. Uwielbiamy prezentować naszą grzywę na tle księżyca.

Witaj moja Pani...

1.Czy jako Mroczny Rycerz, mogę prosić o wysłanie na jakąś ważną misję ku chwale Twojej i Equestrii?

2. Co chciałabyś dostać na Gwiazdkę? Wystarczy twoje słowo, a to zdobędę.

Bądź pozdrowiona, Księżniczko Nocy.

1. Nie zamierzamy was wysyłać na misję, której nie trzeba zlecać. Skąd ty bierzesz pytania?

2. Nie obchodzimy waszych świąt, jednak to jest wyjątkiem. Bardzo nam się spodobało, jednak nie chciałabym nic materialnego...

Luna, jak zdobyłaś swój uroczy znaczek? Bo nigdy nie uwierzę, że w źrebięcym wieku [czy jak to nazwać xp] już umiałaś poruszyć księżyc xDDD No i czy na początku chodziłaś do szkoły? Albo chociaż na chwilę tam przychodziłaś, zobaczyć co robiły źrebaki w twoim wieku? *.*

Naprawdę nie pamiętamy wiele z naszego dzieciństwa, w tym tego jak zdobyłyśmy swój znaczek. Mając tyle lat można zapomnieć skąd ma się swój znaczek

Witaj Luno :)

1 Co sądzisz o Twilight Sparkle ?

2 Czy miewasz czasem wolne od swoich królewskich obowiązków i wychodzisz do swoich poddanych dla towarzystwa ?

3 Czy Ty , Celestia i Cadence , wybieracie się czasem na wspólne podróże i spędzacie razem wolny czas ?

1. Bardzo lubimy spotykać się z Twilight, jest jedną z niewielu kucyków które wiedzą kim naprawdę jesteśmy. Dały nam szansę podczas ostatniej Nocy koszmarów i jesteśmy jej za to bardzo wdzięczne.

2.Najczęściej czas mamy w nocy, o tej porze kucyki najczęściej robią rzeczy o których lepiej nie mówić przy klaczkach i ogierkach... Czasami też bywają w klubach do których czasami lubię się wybrać... Więc ostateczna odpowiedź na Twe pytanie brzmi "tak"

3. Niestety nasze obowiązki rzadko pozwalają nam na wspólne wyjazdy... Bardzo bym chciała, ale nigdzie wspólnie nie jeździmy.

*Klęka*

Luno, tutaj Celestor chciałem tylko zapytać Ciebie, jeśli mogę

-Czy nie gniewasz się za ten dekret który zabrałem dla Shadow Veritasa Darka. -

Nie wiedziałem o Nim zbyt dużo a chciałem dobrze... naprawdę

-Czy wybaczysz mi ten błąd. -

*Drży ze strachu*

P.S Celestia mówiła że rozmawiała z Tobą na ten temat.

Dołączona grafika

My nie wiemy o czym mówisz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy oglądałaś Czarodziejkę z księżyca?

Jeśli tak to czy podobało Ci się takie przetłumaczenie formuł transformacyjnych i ataków? Bo mnie się podobało!

Niestety nie oglądam waszych rozrywek, jednak tytuł brzmi dość zachęcająco

*Do sali tronowej przychodzi mała czerwona mała klaczka o pomarańczowej grzywie, używając swojego małego rogu podaje list Lunie i odchodzi w podskokach*

(Treść listu)

Droga księżniczko Luno.

Ponownie wita cię Shadow Veritas Dark. Od mojej ucieczki wędrowałem dużo a mimo to twoja magiczna inkwizycja mnie nie złąpała. Dla twojej ciekawości: byłem na ziemach zebr, na zimnym południu, na równinach bizonów a nawet w krainie podmieńców. Przyznam że wspaniale tak było wędrować ale to już nie dla mnie. Podczas podróży spotykałem wiele kucyków podobnych do mnie czyli uchódzców, byłych więźniów którzy chcieli zacząć nowe życie, wędrowców itp. Te kucyki przyłączły się do mnie. W końcu trafiliśmy na pewną opustoszałą dolinę niedaleko morza, była ona wyschnięta i nie należała do żadnego z państw. Użyłem więc mojej mocy by sprawić by to miejsce znowu było żywe po czym ja i moi towarzysze osiedliśmy się w tej dolinie. Dziś ta osada liczy z 30 mieszkańców i ciągle ta liczba rośnie. Wszystkie te kucyki wiedzą kim jestem i mimo to uznają mnie za swojego przywódcę, mam wrażenie że skoczyłyby za mną w ogień. Zabawne jest to że nawet tam kwitnie handel. Zdarza nam się handlować nawet z małymi grupami podmieńców. O dziwo nie chcą atakować tej osady. Kto wie Luno może kiedyś przypadkiem spotkasz tą osadę i jak będziesz chciała porozmawiać z przywódcą tej osady to może ja otworzę ci drzwi?

Shadow Veritas Dark

P.S Widziałaś tą małą czerwoną klaczkę? To moja siostra którą udało mi się w końcu wskrzesić. Prawda że urocza? Wydaje się być bezbronna ale tak naprawdę mistrzowsko pała się magią ognia

*Na korytarzu mała klaczka lekko chichocze po czym rzuca zaklęcie i otacza się cała płomieniami, kiedy płomienie znikają nie ma jej*

Nadal jesteś zaślepiony swą obsesją, twój ożywieniec wydaje z siebie odór śmierci, wyczuwalny z wielu mil... Jakim cudem to coś używa magii... nie mam pojęcia...

Gwardia do spraw czarnej magii, wraz ze mną na czele już wyrusza, aby to zakończyć.

Kochana Księżniczko Luno!

Od pewnego czasu chcę zadać Ci pytanie: jak Księżyc podnosił się i opuszczał przed Twoim pojawieniem się? Czy zanim zaczęłaś rządzić razem z Celestią, zanim trzy plemiona kucyków zjednoczyły się Księżyc sam "działał"? A jeśli tak, to dlaczego przestał? Czy może Ty istniejesz tak długo, jak on sam?

Twój wierny poddany

Soonrise

To ciekawa historia, księżyc i słońce były niezależne. Dopiero po naszym zjednoczeniu z nimi stały się nam posłuszne...

Droga Księżniczko Luno

Jak często odwiedzasz swoich poddanych w snach? Czy tylko ty tak potrafisz? I, o Pani Nocy, czy mogłabym wstąpic do twojej Królewskiej Straży Nocy?

Do mojej gwardii przyjmuję tylko utalentowane kucyki. Nie mozna tak poprostu przyjść i powiedzieć "chcę wstąpić do nocnej gwardii", to ja osobiście szukam kandydatów wśród straży dziennej...

Księżniczko Luno kiedy przeglądałem stare archiwa znalazłem ten materiał filmowy na którym jest przedstawione jak zdobywasz swój znaczek

czy możesz potwierdzić autentyczności tego materiału ?

Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Historia zdobycia mojego znaczka to jedna z tych rzeczy, które wysilają waszą wyobraźnie... Nie chcę wam tego odbierać

Witam pani.

Mam pytanie,grasz w jakieś gry z Celestią? :fluttershy5:

Kiedyś, gdy byłyśmy małe, zdarzało się nam urządzać wieczory gier i zabaw... teraz nie mamy na to czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Droga księżniczko Luno

Wiem że potępiasz czarną magię a zwłaszcza nekromancje ale to bez sensu. Jestem za granicami Equestri, nie stanowię dla niej zagrożenia a ty ciągle starasz się mnie znaleźć i wybić jak jakiegoś szkodnika. Nie jestem zaślepiony obsesją już dawno mój umysł stał się spokojny. Może to ty jesteś zaślepiona nienawiścią do czarnej magii? Poza tym jak ty to sobie wyobrażasz? Może znajdziesz moją osadę, może mnie pojmiesz i co dalej? Kucyki z osady uznają mnie za swojego przywódce. Chcą zostać ze mną z własnej woli, bo są podobni do mnie. Również starają się uciec od przeszłości która ich goni. Oni nie mają gdzie się podziać. Kto będzie ich przywódcą który okaże im pełne zrozumienie jakiego potrzebują? Kto utrzyma tą małą dolinę między granicami Gryfiego Królestwa, Ziemiami Bizonów oraz Państwa Podmieńców jak nie ja?

Shadow Veritas Dark

Niezależnie od Twych zasług, jesteś nadal poszukiwany, na mocy paktu przeciw czarnej magii. Nie dotyczy on jedynie terenów Equestrii, W dawnych czasach został on zawarty między najważniejszymi czarodziejami tamtych czasów. Zakładał brak tolerancji dla czarnej magii i pełną współpracę, nawet między państwami w konflikcie, w pochwyceniu nekrofila nekromanty. Do tej pory nikt nie odważył się złamać tego paktu. Jako naczelna Equestriańska inkwizytor przeciw czarnej magii daję Ci ostatnią szansę. Oddaj się dobrowolnie lub zgiń w płomieniu oczyszczenia.

R1eI8gy.jpg

Księżniczko Luno,

Czy masz jakichś elitarnych strażników, którzy są gotowi stanąć a twoja obronę, w każdym miejscu i o każdej porze?

Owszem, mam takich strażników, jednak jest to bardzo mała grupa, wiernie oddanych, aż nadto... Nie można nawet spokojnie wyjść do ubikacji, na spotkanie ze znajomymi... czy kimś... na coś...

luna_facehoof_by_3luk-d4sqhwm.png

Chyba właśnie powiedziałam o kilka słów za dużo...

Luno!

Zastanawiam się nad pewną rzeczą. Nightmare Moon jest częścią ciebie, prawda?

Jeśli tak to czy nie podpada to przez magicznie wzmocnione rozdwojenie jaźni?

Czy martwisz się że przy pierwszej okazji twoja mroczna strona wróci?

I na razie ostatnie pytanie. Equestria wygląda na monarchię absolutną, choć dbającą o dobro poddanych. W każdym społeczeństwie znajdą się jednak niepokorni, jak ty niegdyś.

W jaki sposób są oni karani?

Nightmare Moon była oznaką, jak wy to mawiacie... bólu tyłka, zazdrości i swego rodzaju zamartwiania się błahostką. Nie powróci, gdyż nie ma jak powrócić, dziś już wiem, gdzie kiedyś popełniłam błąd, którego będę starać się już nie popełniać.

Nie widzę sensu w karaniu kucyków z własnym zdaniem. Czasami ich pretensje są słuszne i staramy się poprawić, jednak w większości są to oszczerstwa i kłamstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

O Wszechpotężna Królowo Nocy nie mam dla ciebie cydru ani ciasta ale za to mam dla Ciebie dusze pozamykane w szklanych naczyniach, zioła wzmacniające, oraz księgi zaklęć (abyś zaskoczyła Celestie i resztę nowymi umiejętnościami) z samego ciemnego środka lasu Ewerfree. Mam do Ciebie Przepięknej Prawdziwej Księżniczki Nocy pytania spowodowane chęciom pomocy Ci gdy przyjdzie czas, chęciom utarcia nosa koleżanką nie wierzącym w Twoją potęgę i czystą ciekawością.

1. Jesteś pół Boginią czy arystokracją?

2. Czy trudno było Ci znaleźć sobie takiego ,,nosiciela" jak Luna?

3. Jak zaczęła się Twoja przygoda ze złem?

4. Gdybym znalazła artefakt otwierający wrota między wymiarowe czy mogłabyś przez nie uciec?

5. Czy istnieje jakiś rytuał, który pomógłby Ci się wydostać?

6. Czy przed opętaniem Luny ktoś o tobie słyszał?

7. Czy twoi rodzice też byli źli?

8. Czy myślałaś o opętaniu Twilight?

9. Czy w ciemnym wymiarze są dusze silniejsze od Ciebie w co wątpie?

10. Co sądzisz o przemianie Discorda w dobrą istotę?

11.Wolisz opętać 1 osobę kilka razy czy za każdym razem inną?

12. Czy istnieje zaklęcie które znasz tylko Ty? (nie chcę byś mi je wyjawiła)

!3. Czy Twój wygląd zależy od istoty którą opętałaś?

14. Czy stałaś się bardziej zła przez banicje (wygnanie) na księżyc a potem do ciemnego wymiaru?

15. Czy skoro jesteś Księżniczką Nocy to czy też kosmosu? No bo wiesz podczas Twojej pięknej nocy widzimy Przepiękną Odchłań Bezkresnego Kosmosu.

Wybacz Najwspanialsza że zajęłam tyle Twojego cennego czasu ale chciałabym Ci służyć choć wiem, że szanse że będę tego godna są małe, a do służenia Tobie nie wolno zakrzątać sobie głowy pytaniami bo wtedy nie da dać z siebie jak najwięcej.

Nieco martwi mnie Twoje podejście... nie chcę nikogo zaskakiwać swoimi umiejętnościami, a Tym bardziej z Lasu Evefree.

Cóż... bardzo nie lubię gdy ktos zasypuje mnie listą krótkich pytań... ale cóż zrobić.

1. Niektóre kucyki uważają mnie i moją siostrę za istoty Boskie... Prawda jest jednak zupełnie inna. Jesteśmy Zwykłymi kucykami, połączonymi z potężnym źródłem magii, stąd nasza długowieczność i domniemana boskość.

2-15. Mówisz do mnie czy koło mnie? Rozumiem, że to pytania są kierowane raczej do Nightmare Moon... cóż... nie odpowiem na nie, gdyż nie są one do mnie.

Luno!

Przychodzę z kolejnymi pytaniami, gdyż wierzę w stare przysłowie, że wiedza to potęga.

Jak w Equestrii, zwłaszcza w warstwach wyższych, z którymi stykasz się przecież dość często, odbiera się założenia egalitaryzmu?

Czy jest to bardzo powszechny pogląd wśród kucy jako całości?

Powiedziałaś, że nie karacie kucyków o światopoglądzie innym niż ogólnie przyjęty.

Dlaczego zatem nastajesz na Shadowa Veritasa? Jego czyny są słuszne, wprowadza sprawiedliwość i równość w swojej osadzie. Chcesz zniszczyć to wszystko z powodu tego, że wskrzesił on siostrę? To jest wasza tolerancja?

Zgładzisz go dlatego, że nie zrezygnuje ze swego dziedzictwa?

Ja dla swoich bliskich też zrobiłbym bardzo wiele, może wszystko. Są jedynym, co zostało mi na świecie.

Czy gdybym użył siły mroku, by uratować rodzinę, też groziłaby mi śmierć?

Luno, nie jesteś już Nightmare Moon, ale pozostała ci pewna jednostronność, obyś się z niej wyleczyła.

Ja osobiście uważam, ze wszystkie kucyki są równe. Nie powinno być podziału na gorszych i lepszych, z dobrym czy złym zdaniem. Niestety zdarzają się takie wyjątki, takie jak Shadow. Jest on nekromantą, czymś co wskrzesza, czystym złem łamiącym podstawowe prawa magii i życia "co już umarło nie może wstać". Istnieje swego rodzaju niebezpieczeństwo zostawienia go na "wolnym pastwisku". W każdej chwili może mu się przywidzieć, że to on powinien władać całym światem. Wtedy postanowi wskrzesić wszystkich zmarłych do tej pory i zmusić ich do walki z nami. Jeżeli nie zapobiegniemy temu w odpowiednim momencie kiedyś będzie za późno... Dobrze wiem jak taka moc jest demoralizująca, dlatego w zamierzchłych czasach został podpisany przez wszystkie narody pakt o przeciwdziałaniu nekromancji. Ten Pakt funkcjonuje do dziś i na jego mocy Veritas jest poszukiwany. Znałam kiedyś kilku nekromantów z czasów gdy ten pakt jeszcze nie był pełnomocny... Prędzej czy później im odbijało i zaczęli zbierać armię...

Czasami w imię bezpieczeństwa całego kraju, świata, trzeba poświęcić jednostkę... Kuoth mi czasem opowiada o waszych poczynaniach... czy amerykanie nie zrobili tego samego z nijakim Osamą?

W pierwszym poście został dodany mały regulamin. Od siebie dodam jeszcze rzecz oczywistą, starajcie się znać pytania. To znaczy, jeżeli pytanie już było, razem z Luną, nie widzimy sensu aby odpowiadać na nie wtóry już raz. Ponadto jeżeli pomiędzy pytaniami których nie było pojawi się pytanie które już było, wtedy uzyskujecie odpowiedź na zaledwie dwa pytania. Ostatnia teraz rzecz odemnie jeżeli pojawi się post z ilością pytań większą niż trzy zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi na wybrane przez nas, liczby nieokreślonej, Jeżeli w waszym poście przypuśćmy, znalazło się 10 pytań, możemy odpowiedzieć na 1, na 5, wszystkie lub na żadne.

Dziękuję za uwagę.

Przesadzasz... wprowadzanie ograniczeń w czymś co ma służyć rozrywce jest dobre, ale tylko w określonych przypadkach, do których ten nie należy

*Słychać uderzenie skrzydłem o głowę.*

Nigdy więcej nie wprowadzaj takich rzeczy.

Luno

1_Mam pytanie co powiesz o tym filmie

Cóż mam powiedzieć. Jest tylko waszą wizją tego jak spędzamy czas... waszymi knowaniami i domysłami. Rzeczywistość nie jest aż tak kolorowa.

Czy można ciebie spotkać w naszym ludzkim w świecie (oprócz snów)

W świecie ludzi bywam rzadko, nieregularnie i na krótko. Słyszę jednak wasze słowa skierowane bezpośrednio do waszego księżyca. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale tak jest.

Luno!

W ostatnim piśmie trochę mnie poniosło. Wybacz. Jednak mam nadzieję, że nie spotkają mnie za to jakieś straszliwe konsekwencje. Mam nowe pytania, sądzę, że nieco bardziej w sferze twoich zainteresowań.

Czy w Equestrii istnieje coś takiego jak okultyzm?

Walczycie z nim czy też wam nie przeszkadza?

I ostatnie, co zrobiła Celestia, że aż stałaś się Nightmare Moon?

To tyle. Jeżeli jakieś pytanie zostało zadane powtórnie, to przepraszam.

Nie masz za co przepraszać, dobrze mieć własne zdanie...

Co do okultyzmu, w Equestrii jest on na początku dziennym... w końcu czymże jest magia?

Co zrobila mi Celestia... to nie ona. Pojawienie się Nightmare Moon było Zwykłym nieporozumieniem, braku kontaktu z poddanymi. Jeżeli ktoś jeszcze zarzuci, że to przez moją siostrę pojawiła się Nightmare Monn... cóż to tylko świadczy o nim.

Witam wasza Wysoka Mość!

Masz jakieś inne zainteresowania i talenty?

Co sądzisz o Rd?

Owszem interesuję się wieloma rzeczami... jednak nie chcę się nimi wszystkimi dzielić z Wami...

Droga Księżniczko Luno,

O co chodzi z New Lunar Republic? :D Bo dużo jest z tym artów przeróżnych, a ja /może wstyd się przyznać/ nie za bardzo to jarzę:twiblush2:

Reguły szmuły... powinieneś teraz dostać ostrzeżenie od Kuotha lub Arjena, jednak nie widzę sensu aby Ci nie powiedzieć.

New Lunar Republic to wasza wizja konfliktu między mną a Celestią. Podział Equestrii na dwa obozy i bratobójcza walka. Cóz... fani...

Na pozostałe pytania odpowiedzi pojawią się w swoim czasie. Spokojna wasza rozczochrana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

wszystkiego najlepszego w dniu kobiet

Dziękuje Ci mój poddany, to miłe, że o Nas pamiętasz.

Lubisz naleśniki? Jeśli tak to z czym?

Ulubione zwierze?

Muszę przyznać, ta potrawa trafia w nasze gusta nadspodziewanie dobrze. Połączona z przetworem owocowym sporządzonym z całych owoców lub części, znanym także jako dżem, bardzo nam smakuje.

Nie mamy ulubionego zwierzęcia, do każdego podchodzimy indywidualnie i traktujemy je równo.

Jeśli będe mieć zbyt często koszmary, to czy przbędziesz do mojego snu żeby mi pomóc?

Jeśli te koszmary nie są spowodowane Twoim złym zachowaniem, to postaramy się przynieść Ci ulgę i uwolnić Cię od nich. Będziesz jednak musiał/a zmierzyć się ze źródłem swojego lęku.

Czy Twoje imię można również przetłumaczyć jako ,, księżyc'' ?

Bo jest taki zwrot ,, Świeci Luna '' :)

Ależ oczywiście, nasze imię absolutnie nie jest przypadkowe.

Jakie jest twoje marzenie? Do czego dążysz? Jest taka rzecz?

Marzeniem jest szczęście naszych poddanych, rodziny oraz nasze własne. Mamy też... skrytsze marzenia, ale to prywatna sprawa. Dziękujemy za pytanie.

Jakie rzeczy lubisz obserwować w nocy?

Ulubiona potrawa?

Co porabiasz w snach innych osób?

- Oczywiście nocne niebo. Stanowi dla nas niekończąca się otchłań inspiracji.

- Nie mamy ulubionej potrawy, jest tyle wspaniałych rzeczy do jedzenia, że grzechem byłoby wybrać tylko jedną.

- Pomagam, pouczam, karzę, tworzę...

Droga Luno... Gdy byłaś pod wpływem Nightmare Moon zapewne czułaś co z Tobą robią elementy harmonii... Zastanawia mnie jedna rzecz... Czy dawno, tuż przez zaklęciem ciebie, a raczej NMM, w księżycu nightmare moon była potezniejsza, czy kontrolowała cię mocniej? I z tego wynika drugie pytanie. Czy elementy pomogły tobie, walczącej ze swym mrokiem wyrwać się nmm, gdy mane 6 użyły na was tej magii?

To zbyt osobiste pytanie mój drogi. Może gdybyś sformułował je dokładniej... Co do drugiego pytania - owszem, Elementy pomogły nam wrócić do naszego właściwego "Ja".

Droga Księżniczko Luno,

Piszę do Waszej Wysokości list, ponieważ ostatnio grałam w taką jedną grę - "Gryfia Wyspa i tajemnica złotego kucyka ninja" i utknęłam w takim jednym momencie. Zwracam się z tym do Was, Gwiazdo Nocy, gdyż o waszym uzależnieniu od gier wie cała Equestria... znaczy się, zwracam się z tym do Was ponieważ, wierzę, że wasza mądrość może rozwiązać taki problem zwykłego, skromnego kucyka (czyli mnie ^^)!

Więc chodzi mi o ten fragment, gdy już udało nam się uwolnić gorejącego pirata z Lodówki Przeznaczenia. Solucja wspomina coś o bułce tartej, jednak w ekwipunku mam tylko cegłę w płynie, parę skarpetek i znak "zakaz postoju: nie dotyczy świnek morskich i jemioły". Wiesz może jak zdobyć ten przedmiot? A może jak to obejść, podobno istnieje jakiś skrót, jeśli uda się przegrać wyścig ze Ślimakiem-Złomiarzem i jego kompanem Żółwiem plazmowym, co, z dumą muszę przyznać, udało się mi dokonać!! ^^

I jeszcze przy okazji, czy "zupełnie nieprzydatna umiejętność nr 8" faktycznie jest do niczego potrzebna? Bo jak dotąd tylko w nią inwestowałam wszystkie zdobyte punkty doświadczenia, mam nadzieję, że nie na darmo :/

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!

Twoja wierna poddana,

Pinkie Pie

Gorejący pirat, jak sama nazwa wskazuje służy do podpalenie bułki tartej. Musisz kazać mu ją zjeść, spróbuj zrobić fasolkę szparagową ze smażoną bułką tartą. Pyszne danie! Wszystko to jest skomplikowany zaklęciem. Cegłę ustaw pod talerzem z daniem, znak postoju ustaw przed drzwiami do jadalni. Gdy Pirat zje bułkę tartą, wezwie magiczną armię Kaczek i Kaczątek. Znak skieruje je do górnych pomieszczeń, gdzie otwarty teleport przeniesie je zupełnie bez szkód do brzuchu Pirata. Następnie pirat musi wskoczyć do w/w portalu. W ten sposób, połączoną siłą stworzą portal do magicznej krainy zwanej Pierwsza Miłość. Quest zaliczony, otrzymasz w zamian wiertarkę ze szczoteczką do zębów na końcówce. Doskonałą broń na bakterie. Zupełnie nieprzydatna umiejętność może być rozwijana, ale do niczego się nie przydaje.

Luna, Księżniczko nocy

chciała bym Cię zapytać o sny innych

1 Czy zdarza Ci się bać koszmarów innych kucyków?

2 Czy masz świadome sny?

3 Czy możesz mieć wgląd w sny Discorda lub Chyrsalis?

1. Bardzie smucić się na ich widok. Ale bać się - nie. Jesteśmy stworzone do mierzenia się z najgorszymi koszmarami w umysłach kucyków. Gdyby nie to, nie mogłyśmy być Lunarną Księżniczką!

2. Nie tylko mam każdy rodzaj snów, ja je tworzę, kontroluję. To Moje Królestwo.

3. To trudna kwestia, oni potrafią się bronić, lecz tak, możemy to osiągnąć.

Takie skromne pytanko.

1. Gdyby role się odwróciły. Gdyby Celestii z jakiegoś powodu odbiłoby i stała by się zła, przeszkodziłabyś jej?

To oczywiste. Jako władczyni, muszę postawić moich poddanych i państwo ponad moje uczucia.

Tęsknisz czasem za Snowdrop?

Snowdrop to wyjątkowa klaczka. Każdy kto lepiej ją pozna, będzie tęsknić po dłuższej rozłące.

Czy znasz jakiś sposób by pozbyć się strachu do ciemności?

Tak. Przebywać w tej ciemności tak długo, aż stanie się naszym przyjacielem, sojusznikiem.

Kochana Księżniczko Luno, jako jedyna z księżniczek jesteś moją ulubioną postacią nie licząc Pinkie Pie:wrWgR:

Księżyc to ciemna i chłodna planeta, z ziemi wygląda jakby lśnił, czasem przybiera kolor żółtopomarańczowy. Masz co robić na tej odległej planecie, bez przyjaciół?

Nie przebywamy obecnie na Księżycu. Byłyśmy w nim jedynie zaklęte pod postacią Nightmare Moon.

Gdyby Celestia zachorowała ( poważnie ) przejeła byś jej obowiązki na okres jej choroby ?

To mój naturalny obowiązek, płynność musi zostać zachowana. Inaczej doprowadziłoby to do... Chaosu!

Luno jakie jest tfoje ulubione zwierze:rd6::rd8:

Tfoje? A cóż to za słowo! Chyba miałeś na myśli "Twoje". Musisz dbać o swój rozwój umysłowy, ortografia jest jednym z elementów.

Droga Luno jeśli była by taka możliwość .Mogłem by dołączyć do twojej strarzy.czekam na twoją odpowieć.

Następny! Nie będziemy odpowiadać na takie pytania, ranią nasze oczy. Popraw to proszę, nasz poddany i możesz wrócić.

Od pewnego czasu czuję w sobie rosnące zło. O dziwo cieszy mnie to. Co o tym sądzisz? Czy będzie jeszcze gorzej?

Zło jak najbardziej bywa kuszące. Podpuszcza nas do czynów, które tylko dla nas mogą być dobre, jeśli siejesz zło, licz się z tym, że inni również Cię nim obdarują. Musisz to przezwyciężyć, inaczej pochłonie Cię mrok, a z tego nie wyjdzie nic dobrego. Staraj się budować dobre relacje z ludźmi, a pomogą Ci. Nie wszyscy, głupcy są wszechobecni. Życzymy Ci powodzenia.

O to moje pytania:

1.Gdybyś miała wybierać męża kogo byś wzieła?

2.Czy fajnie być władczynią nocy?

3.Czy kiedykolwiek myślałaś o tym by znowu stać się zła?

1. Jestem Władczynią Nocy. Obecnie obowiązki nie pozwalają nam poświęcać komukolwiek wystarczająco dużo czasu, byśmy byli zadowoleni.

2. To same obowiązki. Każda podjęta decyzja musi być dobra, by poddani mieli do nas zaufanie, i byśmy mogły spokojnie naprawiać Equestrię. Mimo to... jest parę aspektów, które możemy uznać za "fajne". Z pewnością tworzenie gwiazdozbiorów to dla nas czysta przyjemność.

3. Nie, nauczyłam się już, że zło nie prowadzi do osobistego i stałego szczęścia. Napędzał nas gniew, ciągły niedosyt.

Kochana Księżniczko Luno, czy mogę zostać Twoim Gwardzistą?

Oczywiście. Rekrutacja jest prowadzona w czasie obecnym. Udaj się proszę do zamku i zapytaj recepcjonistę.

Nie jestem adminem ani modem ale ORTOGRAFIA CZŁOWIEKU

Nie jest to pytanie, ale przymkniemy oko, gdyż popieramy to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Czemu w przeróbkach (nie rzebym ten badziew oglondał) masz imie Molestia

P.S przepraszam za błędy ortograficzne :aj4:

 

Nie wiemy o czym mówisz człowieku. Odejdź, zanim nasza cierpliwość się skończy, a straszne sny nawiedzą Twoje noce.

xqFZjH0.png

 

Kochana Księżniczko Luno, jako twój lojalny sługa mam do ciebie kilka pytań:

1. Czy mógłbym wstąpić do twojej straży? (Proszę o odpowiedź)

2. Czy tęknisz za Snowdrop?

3. Czym dokładnie się zajmujesz od swojego powrotu?

4. Co sądzisz o Twilight?

5. Czy masz swoje ulubione zwierzątko? Celestia ma więc ty chyba też....

 

1. Udzieliłyśmy już odpowiedzi na to pytanie nieraz, poszukaj odpowiedzi, jest blisko.

2. Na to pytanie także odpowiedziałyśmy!

b3IoJJ9.png

 

3. Wróciłyśmy do naszych obowiązków, jak kreowanie nocnego firmamentu, doglądania gwiazd, wznoszenia księżyca i wiele innych.

4. Sądzimy, że to bardzo inteligentna klacz, trochę zbyt skupiona na książkach, ale dobroć emanuje z jej serca, poczułyśmy to od razu.

5. Kolejne pytanie, na które odpowiedź możesz znaleźć bardzo szybko.

 

Piękna księżniczko Luno pragnę ci zadać jedno pytanie: Czy zastanawiałeś się kiedyś czy na innych planetach jest życie ?   

 

Nasz drogi poddany, my to wiemy! Świat jest zbyt wielki, by życie istniało tylko na jednej.

6hnaArR.png

 

Księżniczko Luno, z tego co wiem to lubisz patrzeć w gwiazdy, więc który gwiazdozbiór jest Twoim ulubionym?

 

To trudne pytanie dla nas. Jest wiele gwiazdozbiorów, które znamy na pamięć, bo kojarzą się nam z konkretnymi chwilami życia, emocjami, uczuciami. Żaden jednak nie jest ulubionym, jest ich zbyt wiele, tak jak historii z nimi związanymi. Być może kiedyś jeden nazwą Twoim imieniem, Aglet :lunathink:

 

Gdyby doszło do takiej sytuacji i nie miała byś innego wyjścia byłabyś w stanie pozbawić kogoś życia ?

 

BQ5TZw7.png

 

Kolejne bardzo trudne zadanie. Bardzo trudne, na które chyba nie znamy odpowiedzi. Lecz w skrajnych sytuacjach, potrafimy jak każda istota reagować instynktownie, w obronie własnej, używając najskuteczniejszych technik jakie znamy. Sądzimy, że moglibyśmy, lecz tylko w przypadku gdyby byłoby to konieczne do ocalenia niewinnych istnień, lub byłaby to instynktowna reakcja w samoobronie.

 

Księżniczko Luno, czy mogłabyś mi zesłać troche przyjemnych snów? 

 

Tak, mogłybyśmy. Lecz czy zasłużyłeś na nie? Wszystkiego się dowiemy!

CQKlCa1.gif

 

Wiam

Jak życie co u Ciebie?

Pytanie:

W którym roku odkryliście ogień?

 

U nas bardzo dobrze, a ogień był z nami od zawsze, nierozerwalnie związany z magią kucyków zamieszkujących Equestrią.

 

Zastanawiam się czy przez to że byłaś 1000lat ,,na" księżycu będziesz żyła o tyle dłużej czy ten czas się zmarnował? :( O ile w ogule jesteś śmiertelna. I drugid pytanie, czy znasz ziemski serial ,,Ed, Edd i Eddy"? Jeśli tak co o nim sądzisz?

 

Wszystko ma swój początek i koniec, także my. Tak naprawdę nie byłyśmy nigdy na Księżycu, zostałyśmy zaklęte. Czy ten czas się zmarnował? Chyba nikt tego nie wie, być może nigdy się nie przekonamy :luna:

 

Ziemski serial "Ed, Edd i Eddy"...?

 

h3Hfwm2.jpg

 

Obejrzałyśmy. Ma bardzo... chaotyczny humor. Jednak rozbawił nas parę razy.

 

 

 

CZY DROGA KSIĘŻNICZKA LUNA CHCIAŁABY OD NAS PRZYJĄĆ DWÓCH MILIONÓW BABECZEK?

CZY MÓGŁBYM STALE MÓWIĆ O SOBIE W DRUGIEJ OSOBIE?

CZY ODKRYŁAŚ NA KSIĘŻYCU COŚ NIEZWYKŁEGO, OPRÓCZ TEGO ŻE NIE JEST ON ZROBIONY Z SERA?

 

Ależ oczywiście, mamy nadzieję, iż zdążymy je rozdysponować po świecie zanim się zepsują.

Mógłbyś, masz do tego prawo.

Tajemnice tamtych czasów są moją osobistą refleksją.

 

Czy odpowiesz na nasze pytania?

 

sO5prHv.png

...Zzz... Zzz... Zzz... Oh, uhm, ależ oczywiście nasz drogi poddany! Usiądź proszę, Wasza Księzniczka bywa czasami zmęczona.

 

Czy jest coś co zmieniłabyś w dzisiejszym świecie?

 

Naszym, czy waszym? Bo w waszym na pewno zlikwidowałybyśmy wasze dziecinne wojny, rozwiązałybyśmy problem głodu na świecie, rozbiłybyśmy międzynarodowe korporacje krzywdzące ludzi... Wasz świat jest stary i chory.

 

UZsZHCg.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Luno co zrobiłabyś gdybyś stała się nagle człowiekiem przez jakieś potężne zaklęcie?

 

Zjednoczyłybyśmy ludzi pod naszą władzą i stały się Księżniczką Wszystkich Ludzi i Kucyków. Współpraca obu gatunków na pewno przyniosłaby obopólne korzyści. Nauczyłybyśmy Was jak żyć w harmonii z przyrodą, w zamian poznając waszą technologię.

 

Potężna Matko Nocy:

1. Co sądzisz o plotkach ( daaaw :lunaderp: napisałam PLOTkach) na temat Twojej i Celestii,trzeciej siostry ? 

2. Kim dla Ciebie jest Blueblood ? 

 

3. Czy to ty wybierasz imiona gwiazdom na niebie ? 

 

Witaj.

 

1. Plotki są, były i zawsze będą! Już słyszałyśmy, poprzednio to Ks. Cadance miała być moją siostrą, ale w końcu wszystko się wyjaśniło. Staramy się chronić naszą prywatność i nie odpowiemy na to pytanie.

 

2. ...A niech Cię noc pochłonie. Jest siostrzeńcem moim i Celestii. Co nie oznacza, że mamy trzecią siostrę!

 

GZNCl6Q.png

 

 

Droga Księżniczko. Pytania krążą wokół Twej osoby, jak wokół żadnej innej... z góry bardzo dziękuję za poświęconą mi chwilę.

 

1. Dlaczego, jako Koszmarna Klacz, nosiłaś zbroję?

2. Czy kiedykolwiek porozmawiałaś ze strażnikami, których skrzywdziłaś magią w dzień, w którym wróciłaś do Equestrii?

3. Czy Twój róg swędzi, gdy rośnie?

 

Witaj mój poddany.

 

1. Zbroja zwiększała nasze parametry fizyczno-defensywne, kosztem komfortu.

2. Doskonale wiedzą, jaka była wtedy sytuacja i nie było to... celowe.

rbmAbND.png

3. Odczuwamy coś na kształt świadomości, że rośnie i nie jest to ani przyjemne, ani specjalnie drażniące.

 

Droga Luno z gory przepraszam za bledy, o ile jakies zrobie :cheerilee:  i za to ze narazie niestety nie mam mozliwosci pisania polskich liter.

 

A co do pytan to dlugo nad nimi myslalem i wyszly takie troche smutasne :fluttersad: :

 

1.Czy czasami jest tobie smutno ze przez ten czas co bylas zakleta w kciezycu nie bylo cie przy Celesti?

 

2.I czy zalujesz ze sie tak stalo? Poniewaz z doswiadczenia wiem ze w kazdej zlej sytuacji znajduje sie ziarnko dobra, i czasami to ziarno ze tak powiem kielkuje i wyrasta z niego  piekne dzewo :bloomberg:  i po namysle widzimy wiecej dobrych stron niz tych zlych. Czy ty znalazlas takie ziarnko i czy z niego wyroslo drzewo? Ja osobiscie, tak znalazlem ale czy to co z niego wyroslo mozna nazwac pieknym drzewem to nie wiem :not_sure: .

A teraz cos do poprawy chumoru po pytaniach:

Dwóch świrów ucieka dachami.

Nagle pojawia się duża przepaść.

Jeden mówi do drugiego:

- Nie uda się, za daleko.

- Uda się! Posłuchaj, ja zapalę latarkę, a ty przejdziesz po promieniu światła.

- Ty, ja nie jestem taki głupi, jak będę przechodził, to zgasisz latarkę.

 

ps.: (do poprzedniej odpowiedzi) prosta nie ma poczadku ani konca :megusta: tak pisze w podreczniku od matmy.

1. To zamknięty temat. Byłyśmy zaklęte, lecz nie czułyśmy smutku, nie byłyśmy sobą lecz Nightmare Moon.

2. Owszem, bardzo dużo się nauczyłyśmy. Lecz żałujemy trochę, gdyż mogłyśmy zrozumieć to bez tak... bolesnej lekcji. Bolesnej dla nas, naszej siostry i całej Equestrii. Wierzymy, że pamięć o doświadczeniach tamtych dni będzie przestrogą dla nas i innych.

3. luna_laugh_by_vunlinur-d4p1fq3.png

 

Wy ludzie macie dziwne, ale czasami zabawne poczucie humoru.

 

 

Witaj Księżniczko Luno, co wznosi Księżyc i upiększa noc w Equestri! Co byś zrobiła gdybyś znalazła malutkiego jednorożca, która/y jest śierotą? Wychowałabyś ją/jego na nocnego kucyka i nauczyłą magii?

 

Dziękuje za miłe przywitanie.

 

Niestety nie mogłybyśmy. Nie mamy wystarczająco dużo czasu by otoczyć takiego kucyka wystarczającą ilością miłości, by mogło dorastać w szczęściu. Na pewno znalazłybyśmy mu kochającą rodzinę zastępczą.

 

 

Witaj Pani Nocy !

 

1. Czy to prawda, że twoja i Celesti matka zwie się Galaxia ?

2. Masz jakąś ulubioną gre ? :nooooo:

3. Jak sądzisz? Czy Twilight zaśłużyła na bycie "jedną z was" czy to poprostu taka zachcianka twej siostry?

4. Planujesz swoją "dorosłą formę" ? Tzn umiesz się zmieniać więc masz jakies plany do swojej doroślejszej formy ?

5. Ulubiona potrawa ?

6. Czy kiedy byłaś uwięziona, o kim myślałas najczęściej lub o czym ?

 

Już skończyłam , dziękuje. :TaTds:

 

Witaj. Może i skończyłaś, ale my nawet nie zaczniemy. Nie przestrzegając naszych zasad nie okazujesz nam należnego szacunku! Jako Twoja Księżniczka rozkazuje Ci zapoznać się z nimi i wrócić gdy nauczysz się czegoś.

 

Księżniczka ma na myśli liczbę pytań ~ Arjen

 

 

Witaj księżniczko mam do ciebie kilka pytań w tym jedno sytuacyjne.

1.Czy jeśli w pałacu pracował nowy pomocnik starego ogrodnika, będący skazany na roboty społeczne i sprawowałby się dobrze, ty byś go poznała, a nawet zaprzyjaźniła, ale pewnego dnia ogrodnik zginął przez upadek ze schodów i wszystkie dowody wskazywałyby właśnie na tego nowego, jednak ty byś wiedziała, że nie skrzywdziłby on muchy, a twoja siostra chciała by go skazać na dożywocie to co byś zrobiła.

2. Czy lubisz błękitne róże?

3. Czy wahałabyś się w takiej sytuacji?

4, Co wolałabyś zjeść mufinkę czy babeczkę?

5. Czy chciałabyś przez tydzień być zwykłym kucykiem i żyć w Ponyville?

 

Następny ignorant.

 

134257739996.jpg

 

 

Kochana Luno mam tylko jedno pytanie jak mogę przystąpić do nowej lunarnej republiki?

 

Mój Wielki Avatar prowadzi rekrutację tutaj:

 

http://mlppolska.pl/watek/1711-dzia%C5%82y-nlrse-dost%C4%99p/

 

 

Witaj, księżniczko Mroku. Ja dziś tylko z jednym pytaniem. Frapuje mnie mianowicie jak radzisz sobie z uczuciami takimi jak gniew, żal, gorycz czy nienawiść?

 

Kiedyś, gdy byłyśmy dużo młodsze te uczucia potrafiły nami zawładnąć. Na szczęście dzisiaj jesteśmy dużo mądrzejsze niż wtedy. Pamiętamy iż gniew nie prowadzi do niczego konstruktywnego, staramy się go ograniczać jak tylko się da. Niestety czasami dajemy się ponieść emocjom w błahych sprawach. Nie czujemy nienawiści do nikogo ani niczego. Gorycz i żal będą nam towarzyszyć już do końca, ale musimy sobie z nimi radzić. Jesteśmy Księżniczką Nocy!

 

 

Miałaś kiedyś pluszaka/kocyk bez którego nie mogłaś zasnąć?

 

Czy... to ciebie widziałam w nocy? (Może to był tylko cień? Nie to mnie obserwowało...)

 

 

Kiedyś... miałyśmy pluszową syrenkę. Nazywała się Srebrzasta. Miała granatowe włosy i piękne, srebrne łuski.

 

Być może to byłyśmy my, być może nie. Nie przejmuj się, nic ci nie zagraża.

 

 

Droga Luno czy pamiętałaś przemiane w Nightmare Moon?

 

Jak przez mgłę. Jak zły sen, który dotyka serca. Jednak zdajemy sobie sprawę z tego co uczyniłyśmy.

 

 

Czy lubisz ser?

 

 

Owszem. Podany w odpowiedni sposób jest doskonałym elementem posiłku, zwłaszcza ciast o czym najlepiej wie moja starsza siostra,

 

pyszne_potrawy_z_ser_6057188.jpg

 

 

Witaj Księżniczko Luno

Mam tylko jedno pytanie a mianowicie czy w twojej gwardii są też jednorożce czy tylko pegazy ?

 

W naszej osobistej Lunarnej Królewskiej Osobistej Gwardii Jej Majestatu Władczyni Nocy Księżniczki Luny znajdują się wszystkie gatunki kucyków, i nie tylko.

 

 

Lubisz babeczki?

 

Babeczka to zbyt szerokie pojęcie. Zdarzało nam się próbować istnych dzieł sztuki gastronomicznej jak i paru wpadek. Ogólnie, jesteśmy neutralne. Wolimy podjeść trochę ciasta.

 

UcImwKA.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...