Skocz do zawartości

Malinka(skucykowana ja)


Krulig

Recommended Posts

Dołączona grafika

Imię:Malinka(Raspberry)

Wiek:12 lat

Cutie Mark:brak

Rasa:Jednorożec

Kolor grzywy:Różowy

Kolor oczu:Bursztyn

Kolor futra:biały

Miejsce zamieszka:Łódź,później Ponyville

Rodzina:W Equestrii nie ma nikogo

Krótka historia:Była dziewczyną imieniem Karolina.Później została zponyfikowana przez Glossy Amber(opis znajdziecie w jednym z moich wątków).Bardzo szybko nauczyła się różnych czarów.Z powodu,że chciała być w rodzinie z Derpy,Glossy i Doctorem Whooves'em poprosiła pegazoróżkę o adopcję.Posiada medalion dzięki,któremu może zmienić rasę...

Specjalna zdolność:Swoim rogiem umie wiele rzeczy....A zwłaszcza robić nutki,gwiazdki i serduszka,które zachowują się jak bańki

Charakter:Kucyki mówią,że jest jednocześnie jak Fluttershy,Pinkie Pie i Twilight Sparkle.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Króciutkie.. No cóż rozumiem że ciężko jest coś wymyślić,ale przydałoby się trochę więcej napisać.Nawet nie mam jak zbytnio skomentować,jest dość młoda,historii niestety nie ma,znaczka też nie i chyba ta zdolność jedynie jest ciekawa w jakiś sposób.Nie hejtuje,tylko po prostu mówię co o tym sądzę żeby nie było.

Link do komentarza
  • 1 month later...

Nowe wcielenie


imię:Dark Crystal

wiek:między 12,a 13 rokiem życia

wygląd:Dołączona grafika

Cutie Mark:niebieska gwiazda z nutką

miejsce zamieszkania:Ponyville

typ:pegazica

krótka historia:Jest sponyfikowanym człowiekiem.Wcześniej była znana jako Raspberry,lecz mając depresją przefarbowała się i zmieniła imię.Gdy była jeszcze Raspberry to widziała na własne oczy śmierć Dinky.Teraz trafiła do alternatywnego świata(takiego samego do,którego trafiła Pinkie w "Silent Ponyville").Nie wie czy ucieknie z tego miejsca,lecz wie jedno...musi uciekać przed potworami...

Charakter:Bardzo płochliwa i nieśmiała,lecz kiedy stoi twarzą w twarz z niebezpieczeństwem potrafi być bardzo odwarzna.Ma poczucie humoru i lubi się bawić,ale czasami lubi sobie przeczytać wciągającą książkę.Lubi wariować.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

A ja mogę pokazać swoje? :)

Ja chciałabym być pegazem...ale pociąga mnie literatura, pisanie książek, więc róg by się przydał. Nad imieniem jeszcze myślę...Może Tractability blue?...Blue Justice...? Chciałabym wyglądać tak:

Dołączona grafika

Jakby co, to ten obrazek został zrobiony w creatorze. A znaczek...chciałabym mieć za doskonałe pisarstwo. I fajnie by było być siostrą Twilight i Fluttershy bo jest do nich zupełnie podobna; Tak jak ja. :)

Link do komentarza

A ja mogę pokazać swoje? :)

Jakbyście mieli się stać kucykiem to jakim chcielibyście być? Ja pegazem...ale pociąga mnie literatura, pisanie książek, więc róg by się przydał. Nad imieniem jeszcze myślę...Może Tractability blue?...Blue Justice...? Chciałabym wyglądać tak:

Dołączona grafika

Jakby co, to ten obrazek został zrobiony w creatorze. A znaczek...chciałabym mieć za doskonałe pisarstwo. I fajnie by było być siostrą Twilight i Fluttershy bo jest do nich zupełnie podobna; Tak jak ja. :)

eeemmm...

a nie możesz zrobić własnego wątku?:rarity5:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...