Jump to content

Krulig

Brony
 • Posts

  1110
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Krulig last won the day on May 23 2014

Krulig had the most liked content!

About Krulig

 • Birthday 05/06/2000

Informacje profilowe

 • Gender
  Gołąb
 • Miasto
  Łódź
 • Zainteresowania
  Rysowanie chińskich baj
 • Ulubiona postać
  Moje OCki, lel

Recent Profile Visitors

32730 profile views

Krulig's Achievements

Stary koń

Stary koń (7/17)

53

Reputation

 1. Co ja tu znowu robię?

  1. Cassidy

   Cassidy

   Zabłądziłaś, chodź, pokaże ci drzwi :c

  2. Hi I'm Uzi Wanna Play?
 2. I don't care anymore.

  Aj łont tu flaj ełej koz nołłan anderstendz mi. Aj em tu łird for ju bycysz.

  Wróciłam tylko dla atencji

 3. - Jeżeli nie będzie Ci przeszkadzać, to nie ma problemu~! - odrzekła wesoło Charlotte - A tak przy okazji masz przeepięknee imię~!
 4. ((Sorka za skapę, mam mobilne wifi i musiałam naładować router ;_; )) Lottie spojrzała obojętnym wzrokiem na dziewczynę, na którą wpadła. Mimo spojrzenia, który z pozoru odpychał miała delikatny, życzliwy uśmieszek. Po kilku sekundach odpowiedziała wesoło. - Hejooo! Ta, jestem nowa, Nie mogłam wczoraj przyjść z powodu problemów rodzinnych, hehe... - odrzeka zawstydzając się trochę tym, co sama mówi. - A tak w ogóle jestem Charlotte, miło mi poznaaać! - krzyknęła wesoło ściskając lekko dłoń dziewczyny.
 5. Charlotte wygramoliła się ze szkoły. Ze względu spraw prywatnych musiała ominąć pierwszy dzień szkoły i teraz nikogo nie zna. Trochę trudno będzie się teraz do kogoś przyczepić... No cóż, trzeba poczekać na okazję. Dziewczyna poprawiła kaptur, by upewnić się, że nic nie wystaje, po czym zaczęła się kręcić po terenie szkoły nucąc sobie coś wesoło.
 6. ((Helou my friends. Wepchnę się chamsko c: )) Imię i nazwisko: Charlotte Nightingale Wiek: 16 lat Rasa: Kotołak Wygląd: Wzrost około 160 cm. Ma dość bladą, mleczną cerę, długie blond włosy splecione w warkocz. Ma heterochromie, dokładniej turkusowe oczy z czerwonymi plamkami na lewym oku. Nosi czarne, krótkie spodenki, białe nakolanówki, czarne adidasy i czarną bluzę z przyszytymi kocimi uszami, by zakryć te prawdziwe. Ogon za to chowa pod bluzą. Charakter: Na pierwszy rzut oka wydaje się być oziębłą dziewczyną nienawidzącą towarzystwa. W rzeczywistości jednak uwielbia towarzystwo. Jest bardzo wesoła, energiczna i wścibska. Lubi wpychać się wszędzie. Jest również bardzo lojalna.
 7. Najlepsza pobudka ever! Pierdyliard wozów strażackich i kłęby dymu na pół miasta~ *v*

  1. Show previous comments  2 more
  2. Cipher 618

   Cipher 618

   Widziałem w TV. "Zapach" musi zwalać z nóg.

  3. Cassidy

   Cassidy

   a ja spałam .-.

  4. Sakitta

   Sakitta

   Czyli normalny dzień w Sosnowcu, no może poza tymi wozami strażackimi.

 8. Du ju wont tu... goł tu slip...? Inglisz level hard x)

 9. Ah... Rozumiem... Wybacz mi, ale skoro temat nie został zamknięty przez moderatora, to każdy może w nim odpowiadać. Pluuuus. Założyłeś temat w dziale, gdzie są hejterzy, artyści, krytycy, hobbyści i ludzie, którzy nie znają się na sztuce i chwalą wszystko. Zakładając temat miałeś szansę natrafić na każdego z tych ludzi. Poza tym ludzie zakładają tu tematy nie tylko po to, by zbierać pochwały, ale też poznań opinię innych i wysłuchać ich rad. Za to ty dostałeś kilka negatywnych opinii i już zamykasz temat i nie chcesz by został odkopany .-.
 10. Przepraszam za to, że dołączę do grupy "hejterów", ale po prostu muszę się wysłowić! Przejrzałam na szybko ten temat przyglądając się pracom i niestety zgodzę się z Oksymoronem, Goldem i kilkoma pozostałymi osobami. Otóż ja praktykuję rysowanie mangi, martwej natury oraz maluję ją. Nie jestem specjalistą, sama też jestem początkująca, ale coś nie daje mi spokoju... Rysuję od 2 lat, maluję od marca tego roku i może moje malunki są dobre, ale nie są idealne, nie wyglądają jak zdjęcie krajobrazu. Ba! Nawet profesjonaliści, hobbyści i studenci na ASP(Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi) z którymi chodzę na warsztaty nie są w stanie namalować obrazu wyglądającego jak zdjęcie! Może i ich obrazy są piękne, dopracowane, wyglądają PRAWIE jak zdjęcie, ale widać, że to zdjęcie nie jest. Plus... Ja mój pierwszy obraz namalowałam w 10 godzin, za to drugi maluję 2 godziny i zdążyłam tylko zrobić tło na "odwal się ", a oni potrafią je malować po 20-30. Niestety, ale moim zdaniem twoje "obrazy" wyglądają na zdjęcia z nałożonym blurem i efektem farb. A co do wektorów... Przyjrzałam się im i niestety w nich też mi coś nie pasuje... OCeki, które malowałeś wyglądały jak bazy z dorysowanymi grzywami. Wiem, bo sama tak robiłam 3 lata temu. Tego raczej nie można nazwać własną twórczością.
 11. Myry, myry. Masełko jest bardzo smaczne, a ten pasożyt powrócił, Mrrrrrrrr >3<

  1. Sowenia

   Sowenia

   Słucham? :v

  2. Cassidy

   Cassidy

   nwm. zabić to zanim złoży jaja.

  3. Krulig

   Krulig

   Dzięki Serze x'DD

 12. Charlotte znów sobie przysnęła i zaspała. Szybko się wyszykowała i pobiegła do szkoły. Gdy weszła do budynku podeszła do najbliższej wolnej ławki na korytarzu i położyła się na niej. ((Nie czepiać się ludu. Jak wszyscy to wszyscy ))
 13. ((Ale wchodzę ze skargą, że za szybko piszecie! Moja postać ledwo poszła do mieszkania, a wy się rozpisaliście na... 10 stron? ;______; ))
 14. ((167 powiadomień, a ja nawet nie wiem gdzie jesteście... Wchodzę ze skargą! >:c ))
 15. ((Jak zwykle zasuwacie, a ja w tyle ;~; )) Charlotte wzięła swój klucz, po czym ruszyła do mieszkania. Kiedy otworzyła drzwi, od razu położyła się na łóżku w jednym z pokoi i włączyła muzykę w telefonie (( ))
×
×
 • Create New...