Skocz do zawartości

Turniej żelaznego kucyka 2011


Gość Ziomisz12

Recommended Posts

Gość Ziomisz12

Witam , chciałbym przedstawić wam turniej pod nazwą żelazny kucyka który będzie obchodzony co jakiś czas.To gra 1vs1.

Info

Turniej na 100% się zakończy

Finały będą nagrywane i oglądane na obserwatorium.

Okaże się który z postać w mlp jest godzien dostać miano żelaznego kucyka.

Regulamin

Gramy mid i jungla bez bota i topa.

Win do rozwałki nexusa.

Blind pick i jeden ban na osobe czyli 1x1.

Proszę dawać ss na pw a dokładnie "temat nazwa vs nazwa i data"

Można zapraszać obserwatorów.

Wzór

Nick w lolu

lvl

Serwer

Twoja ulubiona postać z mlp

Zapisani

East EU

Edziu1 - Discord

K0ziol - Luna

West EU

Kuba Dmode Coke - RainBow Dash

North US

Runda I 27.12.2011-29.12.2011

East EU

West EU

North US

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Edziu i tak nikt nie zauważa ciebie ani twoich postów bo na to trzeba zasłużyć a ty raczej nie zasłużyłeś skoro ciągle mnie hejtujesz . Napisałeś raz i ciągle się pogrążasz bo na pewno nie mnie.Ten kolor i Ranga nie jest dla picu więc zachowuj się jak moderator bo ty też jakiś zasad powinieneś przestrzegać.Chciałem zrobić turniej bo jeszcze nigdy nie prowadziłem i tamci nie dokańczali to chciałem żeby choć raz był jakiś normalny turniej.Choć wiedziałem że i tak to może nie wypalić to chciałem spróbować i dowiedziałem się z twoich postów że jesteś do mnie bardzo uprzedzony nie to co kuba który przynajmniej spróbował i zapisał się.Choć Lukiner napisze że pisze jak potłuczony to wisi mi to bo każdy wie do kogo pisze, w jakim celu i co pisze.Nie róbmy z tego kłótni bo nie warto bo i tak nie wygram z kimś kto ma większą range bo tak to już jest.O i nie zapominajmy że rangi "wyższe" będą wspierać ciebie a nie mnie więc nie liczę na żadne wsparcie jednym słowem igram z ogniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć Lukiner napisze że pisze jak potłuczony to wisi mi to bo każdy wie do kogo pisze, w jakim celu i co pisze.

aha


swoja drogą też nie wiem po co ten wiek +/- kuc ale co kto lubi

co do turnieju to bym zmienił termin na okres po świętach, bo od 23 do 25 nie wiadomo ile osób będzie dostępnych, ale to twój turniej więc rób jak wolisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Co do cytatu raz już napisałeś że pisze jak potłuczony więc lepiej mieć jakiegoś defa :) Może masz racje , chyba zmienię termin. Kucyki to przez to że to jest turniej żelaznego kucyka i po prostu musimy wiedzieć jaki kucyk wygrał ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Ziomisz12

@up 2 żenujące.Historia się nie powtórzyła, bo turniej się nie zaczął, bo nie było graczy. Nie zabłysnąłeś. Przykro mi, że nie potrafisz się zachować i zostawić komentarzy dla siebie. Najlepiej wyjdź z forum i nie wracaj bo przez takich jak ty tera kłócą się na sugestiach. @up A przewidziałeś to, że stracisz moderatora przez swoją głupotę? @Down Nie, bo nie uważam się za jasnowidza.Reportuj ile chcesz mi to nie robi żadnego smutku czy czegoś tam.Wiem co może zrobić report, ale nie martwię się banem, bo i tak minie. Nie komentuje żadnych postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Pragnę zauważyć że gdyby nie ich poniżające komentarze, to nie był bym zmuszony do odpowiadanie na nie. Na szczęście nic się takiego nie stało stylu "kłótnia".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Ferumin dzięki za wsparcie, ale teraz trzeba czekać na 2 sezon, czyli 2012. Edziu może twoje nie było, ale neitera owszem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz ten nie miał na celu poniżenia Cię, a jedynie pobudzenie do działania gdyż jak widać, nic nie robisz. Ostatnie zgłoszenie było z 20 grudnia.

1. Czy robiłeś coś w tym celu, żeby zgłosiło się więcej osób (np.: zachęcanie na shoutboxie)? Nie.

2. Czy napisałeś nowego lub zedytowałeś pierwszego posta o przesunięciu I rundy lub anulowaniu turnieju? Nie.

3. Czy interesowałeś się tym turniejem w ciągu ostatnich 2 tygodni? Nie.

4. Czy zatem jesteś bez winy? Nie.

żenujące.Historia się nie powtórzyła, bo turniej się nie zaczął, bo nie było graczy. Nie zabłysnąłeś. Przykro mi, że nie potrafisz się zachować i zostawić komentarzy dla siebie.

Powiedz szczerze, zainteresowałbyś się jeszcze tym tematem, gdybym ja (lub ktoś inny) nie napisał posta? Wątpię.

Najlepiej wyjdź z forum i nie wracaj

Ponieważ....?

Ale jest to temat dotyczący turnieju, nie kłótni, więc zadam tylko jedno pytanie. Zamierzasz ruszyć dupę i wziąć się do roboty czy mam zamknąć temat?

@edit1 Dopiero teraz zauważyłem posta, zamknąć temat?

@edit2 Coś się spsuło i kolorek nie obejmuje całego posta :/

@edit3 Już działa ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...