Skocz do zawartości

KONKURS Pinkameny!


Lemuur

Recommended Posts

Ogólnie rzecz biorąc odpowiedzi już dłuuugo, dłuuugo stoją, głównie przez to, że usiłuję je rysować, a przez brak czasu ( może nie tyle ogólnego czasu, co czasu na rysowanie ) nie mogę tego zrobić. Główny powód: mam 3 przedmioty rysunkowe w szkole i jakieś 10 zaległych prac których baaardzo nie chce mi się robić :/. Ale temat nie powstał by zrzędzić. Powiem tak: sam nie daję rady, a jako że każdy normalny człowiek prosi w takiej sytuacji o pomoc postanowiłem tak zrobić... Bellamina narysowała już kilka odpowiedzi, ale nie wstawiam ich na razie, gdyż chciałbym zachować porządek ( pojawią się wraz z najbliższą serią ). Konkurs polega na narysowaniu odpowiedzi na dowolnie wybrane pytanie do Pinkameny. Po przejrzeniu i pewnie kilku dylematach wybiorę zwycięzcę, lub w wyjątkowo trudnej sytuacji zwycięzców. ( maksymalna liczba zgłoszonych dzieł: 2 ). Osoba taka powinna odznaczać się nie tylko talentem, ale i kreatywnością. W nagrodę dostanie po prostu dział z zapytajami i możliwość prowadzenia odpowiedzi we własnym stylu. Tak więc życzę wszystkim powodzenia i liczę, że chętni się zjawią :P. Termin zgłaszania prac: do 1 grudnia. ( Jeśli ktoś z zainteresowanych potrzebuje więcej czasu niech napisze na PW, dogadamy się ). To chyba tyle... W razie pytań piszcie w temacie lub na PW. Z góry dziękuję wszystkim zainteresowanym, a także przepraszam za moją zwłokę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umm... Co konkretnie? :P Nie wiem, co dokładnie wytłumaczyć... W dziale Pinkameny, jak w każdym jest poddział z pytaniami. Zaglądasz do niego, wybierasz sobie pytanie, odpowiedź na nie przedstawiasz w formie rysunku ( z podpisami lub bez ). Zgromadzone prace oceniam ja i wyłaniam zwycięzcę. Zwycięzca w nagrodę będzie mógł prowadzić dział "Zapytaj" u Pinkameny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jaśniej? Pinkamena, podobnie, jak prawie każda postać ma dział "Zapytaj". Kiedyś tam Lemuur wpadł na pomysł, żeby odpowiedzi przedstawiać w formie graficznej. Ale z racji tego, że on nie wyrabia, przekaże odpowiadanie komuś innemu. Po prostu wchodzisz w Zapytaj Pinkamenę, wybierasz pytanie i do niego rysujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zainteresowałem konkursem. I to bardzo. Skoro można wstawiać tutaj, to poniżej jest moja wizja odpowiedzi, wybrałem pytanie Chemika.

Dołączona grafika

I tak to wygląda.

Nie zwracać uwagi na ''piskselowość'' obrazka, wyszedł odrobinę za duży. Rysowanie tego zajmuje trochę czasu, ale można się wyrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem - dzisiaj wyniki! Ochotników pojawiło się niewielu... A zwycięzcą zostaje... < dramatyczna pauza... > Tric!( rzekome beztalencie forumowe... ) Gratuluję! Mam nadzieję, że znajdziesz czas, a Twoje odpowiedzi stać będą na najwyższym poziomie. Od dziś dział z zapytajkami jest Twój!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...