Skocz do zawartości

Zapytaj Darkamenę (Darkie) Heart


Flaterka

Recommended Posts

Witajcie, tu możecie zadawać pytania mojemu kucowi Darkamenie czyli dla przyjaciół Darkie.

_____________________________________

Regulamin

Ostrzegam że ja oraz Darkie nie tolerujemy pytań bezsensownych i w stylu: Czy Twoje imię brzmi Darkamena?

Chyba sami rozumiecie że takie pytanie nie ma sensu. W związku z powyższym kto będzie pisał bezsensowne pytania dostanie ostrzeżenie. Po otrzymaniu 3 takich ostrzeżeń zgłaszam spam administracji. Ostrzegam że jeśli pytanie będą bardzo obraźliwe bądź całkiem od rzeczy mogę zgłosić to administracji od razu nawet gdy nie dostaniecie ostrzeżenia. Postaram się jednak działać w ten sposób tylko z ostateczność gdy poziom osiągnie szczyt. Nie będę już was zanudzać ciągłym regulaminem mojej zapytajki.

_________________________________

Zapraszam do zadawania pytań!:fluttershy5:

Link do komentarza

Witaj Dark^^

ja,Golden i Cherity

Chciałyśmy ci zadać kilka pytań^^

1.Najwieksze marzenie?

2.Ulubiony kolor?

3.Co oznacza twój CM?

O teraz ja^^

1.Jesteś zboczona :molestia:

2.Może cydr?

3.Hug? :molestia:

Oh Goldie ale z cb zboczi :P

moge teraz ja?

Oczywiście:fluttershy5:

em...no dobrze...

1.Ulubiona księżniczka?

2.Lubisz Kokardy?:molestia:

Omg... zaczyna sie...

oj cii:molestia:

3.Znasz tą panią? http://i.neoseeker.com/mgv/574321-Liege/321/125/molestia0_display.jpg :molestia:

Czemu ja żyje wśród zboków ;_;

Link do komentarza

Cześć! Cześć. Z moją przyjaciółką Dakameną odpowiemy teraz na wasze dręczoce was pytania. Pierwsze trzy mamy od posealora

1. Lubisz muffinki?

2. Spotkałaś kiedyś księżniczki?

3. Dasz huga?

1.Muffinki?! Tak! ja uwielbiam muffinki. Nie wiem czemu ale gdy na nie patrze to one do mnie mówią: zjedz nas, zjedz nas, jesteśmy pyszne!

2. Tak księżniczka Celestia kiedyś była u nas na obchodach letniego święta słońca. Księżniczkę Lunę miałam przyjemność spotkać w Ponivill kiedy przyjechałam tam do starego "kolegi" na Nightmare Night.

3. Hug dla Ciebie Dołączona grafika

Jakie są następne pytania Flaterko?

Następne są od Mrs.Octavia. Wow, dużo pytań ale jakoś na nie odpowiemy, co Darkie?

Tak.

Witaj Dark^^

ja,Golden i Cherity

Chciałyśmy ci zadać kilka pytań^^

1.Najwieksze marzenie?

2.Ulubiony kolor?

3.Co oznacza twój CM?

O teraz ja^^

1.Jesteś zboczona :molestia:

2.Może cydr?

3.Hug? :molestia:

Oh Goldie ale z cb zboczi :P

moge teraz ja?

Oczywiście:fluttershy5:

em...no dobrze...

1.Ulubiona księżniczka?

2.Lubisz Kokardy?:molestia:

Omg... zaczyna sie...

oj cii:molestia:

3.Znasz tą panią? http://i.neoseeker.com/mgv/574321-Liege/321/125/molestia0_display.jpg :molestia:

Czemu ja żyje wśród zboków ;_;

a) 1. Mieć prawdziwego przyjaciela, który mnie zawsze wysłucha, zrozumie i będzie ze mną i gdy będzie gorzej i gdy będzie lepiej. Eej! Przecież ja jestem Twoją przyjaciółką!

No tak, ale no wiesz ty chcesz tylko żebym odpowiadała na pytania. :discord:

2. Fiolet

3. Mój CM... ...To czarne złamane serce, pojawił się gdy po raz pierwszy przyjaciele mnie zdradzili i zostałam sama.

b) 1. Nie! Z kąt ten pomysł ?!?

2. Z chęcią :cydr: pycha!

3.Proszę bardzo! http://imageshack.us/f/571/darkiehug.png/

c)1. Nie wiem. Lunę i Celestię lubię tak samo ale nie przepadam za złą stroną Celestii.

2. Średnio. Ale inne kuce nie lubią jak je noszę, sadzą że to nie jest mój styl.

3. Na moje nie szczęście tak.

Pozwól że odpowiem na pytanie nie zadane mnie lecz samej sobie.

Bo życie jest okrutne!

Jest jeszcze coś?

Nie. To już koniec na dzisiaj. Czas szybko leci już 21!

Tak. Cześć. Możecie pytać mnie o co chcecie. Ale wolałabym, żeby nie było już pytania czy jestem zboczona, dobra?

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Siemanko, teraz na mnie przyszła pora xD. Zaczynajmy: 1. Jakie masz hobby? 2. Co sądzisz na temat nieśmiałości? 3. Jakie typy włosów Ci się podobają? Pozdrawiam :hug2:

Link do komentarza

Hejka Darkie!

1.Lubisz rysować?

2.Masz pluszaka?

3.Co sądzisz o

piosence?

4.Ulubiona książka?

Witajcie! Dziś pytania tylko od 2 użytkowników.

Zaczynajmy

1. Tak. Zwykle rysuje moje rodzeństwo choć bardzo słabo je pamiętam.

2. Możesz nazwać to dziecinadą ale kocham kolekcjonować pluszaki. Oto mój mały króliczek. Jest moją ulubioną przytulanką :yay:

3. Uważam że jest bardzo mądra. Discord jest zły i nie można się bać mu tego mówić prosto w twarz.

4. Guy N. Smith "Zew krabów" (horror). Moim zdaniem ludzkie książki są taaakie ciekawe, szkoda że nie mogę tego powiedzieć o tych napisanych przez ludzi.Nie wiem dlaczego ale horrory to mój ulubiony rodzaj literatury.

P.S. Nigdy nie pokazuj ludzkiej książki Lyrze bo.. ... nie skończy się to dobrze.

To koniec pytań od RainbowDash123456789. Teraz będą od PitPl

Siemanko, teraz na mnie przyszła pora xD. Zaczynajmy:

1. Jakie masz hobby?

2. Co sądzisz na temat nieśmiałości?

3. Jakie typy włosów Ci się podobają?

Pozdrawiam

1. Moje hobby? No cóż... kocham robić zdjęcia. Szczegół lubię fotografować przyrodę ( kwiaty, zwierzęta itp. )

2. Nieśmiałość czasem jest dobra, a czasem zła, różnie. Kiedy trzeba komuś pomóc to nieśmiałość jest czymś co trzeba w danej chwili zwalczyć i to jak najszybciej. Ale kiedy dajmy na to osoba nam towarzysząca jest zła, zdenerwowana to gdy jest się zbyt śmiałym nasz kolega może powiedzieć coś czego będzie później żałować. Ja osobiście uważam że dobrze się zachowuję normalnie nie odzywam się dużo i siedzę cicho ale gdy widzę niesprawiedliwość reaguję.

3. Lubię krótkie, ciemne co nie oznacza że nie podobają mi się inne rodzaje włosów np. fale, kok itd.

To wszystko jak widzę zapraszam do zadawania pytań odpowiedzi w każdy poniedziałek, środę, piątek i ewentualnie w sobotę lub w niedzielę. :fluttershy5:

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Cześć, dlaczego Twoje imię tak bardzo kojarzy mi się z pinkameną?

Pierwszy raz słyszę imię Pinkamena ale wierzę Ci że owe istnieje. Te imiona są do siebie po prostu podobne jednak imię Pinkamena z tego co wiem czyta się Pinkamina, a moje imię Darkamena czyta się Darkamena tak jak się piszę.
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...