Posealor zwany Pose

Brony
 • Content count

  1,987
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutral

About Posealor zwany Pose

 • Rank
  Utalentowany nieudacznik
 • Birthday 02/12/1990

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  44483428

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Brzeg
 • Zainteresowania
  MLP, szachy, WoT, czytanie i pisanie ficów.
 • Ulubiona postać
  Fluttershy
 1. Bo władza się zmieniła, a z powodu utrudnionego dostępu do internetu nie zdążyłem zmienić wszystkich danych. Na stronie WoT są nieaktualne informacje.
 2. Słuszna uwaga. W najbliższy piątek i niedzielę (sobota nie, bo idę do pracy) o godzinie 19 organizuję bitwy. Czy to będą plutony, drużynówki czy nawet kompanie zależy od ilości osób, które się zjawią.
 3. To między innymi będzie zmieniane. Wymagania będą inne, a na akademię mamy zbyt mało czołgistów. Przy stanie osobowym w okolicach 80 można zacząć myśleć o klanie.
 4. Jaki to jest problem pobrać i zainstalować TS? Kwestia 5 minut. A jeśli masz na myśli mikrofon... Nie jest potrzebny. Ale jak będziemy w przyszłości grać jakieś zorganizowane bitwy (drużynówki, CW i tak dalej), to będzie trzeba jakoś słyszeć rozkazy dowódców.
 5. Uprzejmie zawiadamiam, że w najbliższym czasie (prawdopodobnie okres 1-3 maj) zabieram się za wstępną organizację klanu. Obejmie to między innymi aktualizację strony klanowej i regulaminu oraz usunięcie nieaktywnych graczy (takich, którzy nie logował się od przynajmniej 3 miesięcy). Wszelkie prośby, wnioski i propozycje proszę przesyłać mi na PW na stronie mlppolska.pl
 6. Mam problem z grą. Przy którymś włączeniu w moim Ponyville jest tylko Twilight, jakbym dopiero zainstalował grę, choć gram już od tygodnia. Poprosiłem znajomego, żeby sprawdził mój poziom i powiedział, że jest 40 (czyli tak jak było godzinę wcześniej), choć moja gra pokazuje poziom 1. Może ktoś jakoś pomóc?
 7. Raczej nie. Zostało założone forum klanowe, a z 34 osób zarejestrowało się aż... 9. Reszta nas chyba olewa.
 8. Skarga przyjęta. Problem zostanie zlokalizowany i (mam nadzieję) naprawiony.
 9. UWAGA! Powstało nowe forum poświęcone naszemu klanowi. Forum na razie jest próbne i tymczasowe, ale liczę na to, że się przyjmie. Forum znajduje się pod tym adresem. Proszę się rejestrować używając nicków z gry. Ponadto w następną niedzielę (8 marzec) o godznie 19 odbędzie się zebranie klanowe. Będzie kilka ogłoszeń w tym warunki pozostania w klanie. Jeśli z jakiejś przyczyny ktoś nie będzie mógł się pojawić, to powinien jak najszybciej dowiedzieć się od kogoś co było.
 10. Spokojnie. Termin podam z tygodniowym (albo może nawet dwutygodniowym) wyprzedzeniem, żeby miały okazję się dowiedzieć więcej niż ze trzy osoby.
 11. A akurat w sobotę ja byłem w pracy na nockę. Niedługo ustalę termin jakiegoś zebrania organizacyjnego.
 12. Wyniki nie zostały podane na czas... No cóż, trudno. Ale nie było nawet nikogo, żeby sobie chociaż plutony pograć. (Były dwie osoby, które bardzo szybko poszły, nawet nie racząc mi odpowiedzieć.)
 13. To był tylko żart. Zawsze wybory można powtórzyć.
 14. Tak. Uznajmy to za nieważne, bo przegrywasz. Przynajmniej można zobaczyć ilu osobom zależy na przyszłości klanu.