Skocz do zawartości

Przejawy "talentu" rysowniczego Lisicy, czyli bazgroły na kartkach


Lisica

Recommended Posts

:rd5: No cóż, postanowiłam sobie porysować i otworzyć temat z mymi nie udolnym bazgrołkami. Mam nadzieję, że wam się spodobają inaczej... nie wiem co bd robić jak będzie inaczej. A więc zapraszam do oglądania i komentowania mych rysunków. (Niestety skanera nie mam, ale mam porządny aparat i mogę fotki robić)

A i robię obrazki na zamówienie.

EDIT: Teraz wprowadzam płacenie: 1 repek (jak mi dałeś/łaś to daj za posta) oraz należy wypełnić formularz:

Rodzaj zamówienia: OC/Kucyk z Serialu

Kto zamawia: (nick)

Imię kucyka:

Wygląd: (Jak zamawiasz OC to wypełniasz tą linijkę, nie opisujcie wyglądu. Dajecie linka do wersji z pony creatora, bądź vectora)

Technika: ołówek/pastele/farby/kredki(styl linijek jak wolicie z tych: ołówek/kredki)/brokat

Kiedy płacisz: przed/po

Dlaczego? Bo wtedy jest po prostu łatwiej. Wiem - podobny do formularza Apple.

"Let's Party!" - Zamówienie od Michaela96 pamiętam te czasy kiedy to były wątki z pytaniami do użytkowników... (Ołówek, kredki)

Mazurka Noc - Nie to nie Twilie przemalowana, tylko ponyfikacja (pastele, ołówek, brokat)

Colour Pie - Rysowane na lekcji. Pierwszy rysunek z cieniami. (Ołówek, kredki, marker)

Kryśka z ula - Zamówienie od Nogalika. Pierwszy narysowany przez mnie czarny charakter. (Ołówek, pastele, brokat)

Silver - Zamówienie od Silver Shield'a. (Pastele, Ołówek, brokat)

"No dalej kucyki! Uśmiechnijcie się!" - Zamówienie od Raindrops. (Ołówek)

Nauka, nauka, nauka... - Zamówienie od CherryGrove. (Ołówek)

"Yay!" - Rysowane z nudów w Śródmiejskim KFC. (Ołówek, pastele)

Widoki - Atak nudów z brakiem pomysłów na kucyka na pierwszym planie. Ciekawe czy zgadniecie czyj to OC. (Ołówek, kredki)

figurka - Figurka na WOŚP. (Glina, farby szkliste)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż' date=' ta praca jest trochę rozciągnięta .. Może narysujesz dla mnie Chrysalis ? :D[/quote']

No jasne! Tylko sprawdzę czy pastelowa robota mi wyschła... (Tak, bobrokaciłam) A jakim stylem? Ołówek, cienie, kredki czy pastele? A czy dodać brokat? Jak ołówkiem i cienie to może być jeszcze dzisiaj albo jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...