Skocz do zawartości

Przejawy "talentu" rysowniczego Lisicy, czyli bazgroły na kartkach


Lisica

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ok... ładowarki niestety nie znalazłam za to za kilka dni (a może i dziś?) przyjdą baterie dla mnie. Więc proszę o cierpliwość. Z resztą muszę znaleźć mój blok rysunkowy. Zajmę się Pinkie i nową pozą dla Twilie. Postaram się zrobić to jak najszybciej. A i dam jeszcze dwa arty - robiony na komputerze oraz inny. Ale nie powiem jaki. EDIT: Znalazłam blok! Yay! Wszystko narysowane. Twilie i Pinkie będą czarno białe. Czemu? Moja kolorowa wersja Twilie jest złamanego grosza nie warta, a Pinkacz w jednym odcieniu różu słabo wygląda. Za to dam jeszcze 2 zdięcia mych artów łącznie 2 dodatkowe arty + zamówienia = 4 arty. Pozostaje tylko czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arty dobre, podoba mi się pomysł z urzyciem brokatu. Mam małą radę, mogła byś spróbować przed narysowaniem zrobić "Szkic pomocniczy". http://www.dragoart.com/tuts/pics/9/8102/54325/how-to-draw-my-little-pony,-friendship-is-magic-style-step-15.jpg ^ Dokładniej chodzi o 3 koła, w miejscu głowy, klatki piersiowej i boku. Mi to w każdym razie pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterie przyszły. Zaraz obrazki będą. :yay:


2ho8zlj.jpg

2nk7x21.jpg

(Jak, by co proszę o informację czy trzeba coś zmienić) To są zamówienia, teraz pora na inne arty:

vjd6h.jpg (Dzięki temu artowi mogliście mnie poznać. Rysowany w Śródmiejskim KFC. )

A tak wyglądają czasem moje nudy: rysuję OC innych użytkowników. :rainderp: Macie tutaj jeden:

2wd62r4.jpg (Zgadnijcie czyj to kucyk...)

A tutaj figurka na WOŚP:

x6jwn8.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przy najbliższej okazji popracuję. Miałam tylko 45 minut na zrobienie. Potem 45 minut na pomalowanie. Nie miałam czasu, ale przyznacie całkiem ładnie wygląda. A i dla ciekawskich: ten kawałek grzywy należy do kucyka mojej mamy - ma łącznie 6: dużą Flutter, AJ, Rarity i małą AJ, Pinkie i BigMac'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przy najbliższej okazji popracuję. Miałam tylko 45 minut na zrobienie. Potem 45 minut na pomalowanie. Nie miałam czasu, ale przyznacie całkiem ładnie wygląda. A i dla ciekawskich: ten kawałek grzywy należy do kucyka mojej mamy - ma łącznie 6: dużą Flutter, AJ, Rarity i małą AJ, Pinkie i BigMac'a.

Ja to bazgrolę z kolorowaniem w 20 min. :twilight3: xDDD

Przyznam,że jest spoko,ale jak popracujesz nad proporcjami będzie 20% cooler. :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką wytrzymałość ma ta glina po wyschnięciu ? Kruszy się i pęka ? Prace są takie sobie.

Glina nie kruszy się i nie pęka, Jedynie zrzucenie tej gliny na podłogę może spowodować jej rozwalenie. Czyli jest wytrzymała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje i jeszcze raz proporcje.

No i jeśli masz tylko 45 minut to rób każdy obrazek powoli i dokładnie a nie na szybkiego. Ja swoje robie nawet przez 5 dni. A efekt wychodzi ten sam co przesiedzę dłużej jednego dnia. Nie można robić czegoś tylko bo czas nie pozwala. Miej czas gdzieś!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje i jeszcze raz proporcje.

No i jeśli masz tylko 45 minut to rób każdy obrazek powoli i dokładnie a nie na szybkiego. Ja swoje robie nawet przez 5 dni. A efekt wychodzi ten sam co przesiedzę dłużej jednego dnia. Nie można robić czegoś tylko bo czas nie pozwala. Miej czas gdzieś!

Dzięki za poradę. ;) Następnym razem będzie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...