Skocz do zawartości

Patch Preseason 3


Flutteryay

Recommended Posts

Najwyraźniej Riot nie ma zamiaru utrzymywać podziału: LoL dla noobów, DOTA dla hardcore graczy. Po prostu robią z niego user-friendly DOTĘ. :ming: Dobrze, że przynajmniej rozwijają pomysły z DOTY, i tak sklep wygląda teraz o niebo lepiej od tego z DOTY i jest o wiele bardziej intuicyjny. Za to HUD jest spartaczony po całości, za mała minimapa, ikonki się zlewają, nie wiem, po co komu ikonki levelów skilli... Czas pokaże, czy faktycznie będzie można zbaczać z jasno ustalonej ścieżki budowania postaci. Supportem na pewno tak - ogromny plus za zwiększenie im ilości zyskiwanego golda i dodanie takiej ilości nowych przedmiotów dla nich. Teraz będzie mi się chciało jeszcze bardziej nimi grać. :x Ogólnie wygląda, że bardzo dobrze przemyśleli ten patch. Cóż, czas pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zobaczyłem ten patch i... Nie wiem o co cały hejt. Sklep co prawda, zanim się przyzwyczaję, będę siedział w nim "trochę" dłużej, ale jest na pewno milszy dla oka. @Airlick Co do ikonek levelów skilli, to znając życie po prostu element kosmetyczny (nikomu się nie przydaje, ale ładnie wygląda) Swoją drogą, zastanawia mnie, poco wstawiać krzyżyk w liście graczy, po wciśnięciu TAB (Nie wiem, czy wcześniej była ta opcja, ale jej nie widziałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdanorPL Owszem, ale mogło to rozzłościć profesjonalnych graczy, którzy wiesz jak potrafią (potrafili) wymiatać w "starym" sklepie.

Dla nich to te kilka sekund straty.

Cóż taka jest prawda. Najtrudniejsze jest połapanie się w nowych przedmiotach i szkoda że pozbyli się niektórych starych. Siła natury dla Mundo (mam sentyment do niego) była świetna, a żadnego odpowiednika nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w przedmiotach lubią odbijać się na championach... Osobiście jeszcze nie grałem, więc nie wypowiem się w zbyt wielu sprawach. Pewnym jest, że chcą bardziej zbalansować rozgrywkę... Niestety wychodzi jak wychodzi...


:drurrp: jestem zbyt leniwy na usuwanie podpisu tapatalka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Patch 3 sezonowego, Nie jest on taki zły jak sie zapowiadał itemki są nowe ale szybko idzie sie w nich połapać przez co Bardzo urozmaicili wszystkie linie(Support juz nie jest taki nudny). Hmmm Specializacje mi sie wydaję że są grosze ale to tez kwestia przyzwyczajenia do 2 sezonowych masterkow, Nie podoba mi sie to ze Jungla została konkretnie uwalona Ciężko teraz o jakis porządny early gank, Pull [*] A no i Build na 4 Bc op ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...