Skocz do zawartości

Moje bazgrołki by Fryta


fryta855

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No więc widziałem twoje wcześniejsze prace, które dodałeś do innych tematów, i złe nie są ale jak przed każdym na początku drogi czeka cię wiele pracy. Co do tego rysunku to kształt brzucha jest niewłaściwy co raczej jest spowodowane wydłużeniem samego ciała. Kończyny złe nie są ale w porównaniu do całości są małe. Co do pyszczka trudno mi się wypowiedzieć bo niewiele widać na tym zdjęciu. Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy coś nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc widziałem twoje wcześniejsze prace, które dodałeś do innych tematów, i złe nie są ale jak przed każdym na początku drogi czeka cię wiele pracy.

Co do tego rysunku to kształt brzucha jest niewłaściwy co raczej jest spowodowane wydłużeniem samego ciała. Kończyny złe nie są ale w porównaniu do całości są małe. Co do pyszczka trudno mi się wypowiedzieć bo niewiele widać na tym zdjęciu. Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy coś nowego.

Jak tylko narysuję:fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej. Ale trzeba napisać o kilku błędach. Tylna część tułowiu Cadence jest nieco za mała, nogi raczej też ale nie jestem pewny. Ale to tylko moje zdanie. I postaraj nie rysować się na kartkach w kratkę. Widać jakiś postęp od pierwszej pracy. I czekam na więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej. Ale trzeba napisać o kilku błędach.

Tylna część tułowiu Cadence jest nieco za mała, nogi raczej też ale nie jestem pewny. Ale to tylko moje zdanie.

I postaraj nie rysować się na kartkach w kratkę.

Widać jakiś postęp od pierwszej pracy.

I czekam na więcej.

Nie miałam innej kartki pod ręką :flutterblush:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nawet nieźle, gratuluję tego że chociaż masz ochotę rysować i to lubisz ^^. A tak trochę nie na temat ale czemu pisze że jesteś Brony? o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nom, ta Twili niestety niezbyt się udała, jednak pracuj dalej a będzie poprawa :D. Jednak NM muszę przyznać że wyszła nieźle ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...