Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Swahili

Brony
 • Content Count

  520
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Good

About Swahili

 • Rank
  The Suavest Time Lord
 • Birthday 09/05/2000

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Gdzieś daleko
 • Zainteresowania
  Zwiedzanie internetów, rysowanie, oglądanie filmów, bawienie się w Photoshopie. Wiele mam zainteresowań, nie będę wszystkich wymieniać.

Recent Profile Visitors

2,778 profile views
 1. Wszystkiego najlepszego.

 2. Wszystkiego najlepszego i wielu kanapek z chlebem ;)

 3. Swahili

  Ładnie ci to wyszło. Mógłbyś dodać jakieś tło albo przyciąć to przezroczyste tak, by nie było tyle pustej przestrzeni. W GIMP jest opcja "dokładnie przytnij", mógłbyś jej użyć. Jak dla mnie dużo lepiej by to wyglądało. Ale sam rysunek świetny, podoba mi się wykonanie tego łuku. PS Naucz mnie rysować skrzydła.
 4. Po pierwsze, nie "pobrałeś" tylko "pobrałaś". Po drugie, używam Photoshope CS5.1. Po trzecie, nie przyjmuję na razie requestów. A po czwarte, masz talent, tylko musisz go rozwijać. Trzy nowe rysunki, znowu Nocne Furie. 1. Moja postać, Sherok. 2. Point commission dla Noname212 z jej OC, Hikari. 3. Point commission dla SnowingInAdelaide - Nightclaw. Oświadczam, że przyjmuję point commissiony na Nocne Furie i inne smoki. Cennik na moim dA. http://goldennove.deviantart.com Gdyby ktoś chciał coś zamówić, najlepiej niech skontaktuje się przez deviantArt.
 5. Swahili

  N: Wciąż ten sam, nigdy nie zmieniany. A: Ładny, na pewno lepszy od tego, który widziałam ostatnio. Jednak jakość mogłaby być lepsza. S: Parę razy już oceniałam i wciąż nie wiem, z jakiego to momentu w odcinku. U: Pisze bardzo dużo postów, jest aktywny i ma sporo nagród. W dodatku bardzo miły, przynajmniej patrząc na posty.
 6. Swahili

  Najpierw odpowiem na pytanie. Żeby dodać spoiler wystarczy użyć komendy [spoiler ] Co do rysunku, musisz jeszcze popracować. Korzystaj z poradników, oglądaj screeny z serialu i ćwicz. Na razie nie jest źle, ale fakt. Oczy i szyja do poprawy. Reszta całkiem dobrze, oprócz nóg. Wyszły strasznie krzywe. Pracuj jeszcze nad rysowaniem i wrzucaj tu kolejne rysunki, żeby można było zobaczyć postęp.
 7. Dzięki, miło że ktoś tu zagląda. Na razie mam tylko point commissiona dla pewnej osoby z dA. Znów Nocna Furia. c:
 8. Swahili

  N: Triste Cordis, zawsze kojarzy mi się z TARDIS. A: Świetna Fluttershy, z tego co kojarzę ma przypinkę właśnie z tym obrazkiem. S: Całkiem ładny obrazek, w sygnaturze dobrze się prezentuje. U: Często widuję, swego czasu czytałam jego opowiadanie i bardzo mi się spodobało.
 9. Swahili

  N: BiP, niezmienny od zawsze i bardzo często widoczny. A: Em... S: Nie przypominam sobie tego momentu z serialu, muszę obejrzeć 4 sezon od nowa. U: Co jakiś czas na forum w nowych postach widać wszędzie jego nick i avatar, więc na pewno jest bardzo aktywny.
 10. Swahili

  Fajne te twoje ostatnie obrazki, popracuj jednak trochę nad anatomią kucyków. Podoba mi się cieniowanie, tło też całkiem pomysłowe.
 11. Swahili

  No cóż.
 12. Swahili

  N: Bonnet, kojarzy mi się z bonem albo monetą. A: Fajny avatar, lubię takie w stylu "minimalistic". S: Doprawdy piękny gif. U: Nie znam, choć parę razy widziałam w tym i innych tematach. "Wkurzony Orzeszek"
 13. Swahili

  Jak dla mnie te kucyki są za chude i mają za wielkie oczy, ale ogólnie jest ładnie. Podoba mi się skrzydło Luny. Pracuj jeszcze, bo na razie jest fajnie, ale mogłoby być jeszcze lepiej. c:
×
×
 • Create New...