Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Aaaa

Ocena pracy Avatara i Regenta

Recommended Posts

Jako, że sporo się dzieje a nikt wprost nie pisze co mu się podoba i/lub/bądź nie podoba, postanowiłem stworzyć taki oto temacik... Będzie on dosyć specyficzny, gdyż pozwoli Wam - użytkownikom i fanom FS - wypowiadać się na temat pracy Regenta i Avatara na przestrzeni miesiąca.
Jak będzie działał temat? Normalnie... każdy wypisuje co mu ciąży na sercu a My to analizujemy. Oczywiście należy przestrzegać regulaminu forum... to jest jasne, ale wolno tutaj bez konsekwentnie krytykować pracę osób zajmujących się działem... Pozwoli to uniknąć takich sytuacji, jak obgadywanie za plecami, lub hejcenie na meetach :v
Jeżeli jednak ktoś boi się warnów i woli nie krytykować pracy kolorowych, to wiadomości tutaj można przesyłać przez innych użytkowników, którzy maksymalnie otrzymają upomnienie... bo ciężko karać kogoś za coś, czego nie napisał/powiedział... prawda?
Temat będzie otwierany raz w miesiącu na kilka dni. Tak 3-4. Data będzie spójna i zapewne będzie to koniec miesiąca, by można było duuużo ocenić xD
A co macie oceniać? Wszystko! Jak Avatar/Regent się sprawuje, jak prowadzi działy, jak reprezentuje swoje stanowisko, czy traktuje wszystkich sprawiedliwie, jak podobają Ci się jego pomysły... dosłownie wszystko! Pierwsze otwarcie będzie jakoś 20-go grudnia i tak raz w miesiącu... Do usłyszenia za tydzień! :fluttershy4:

Edited by Dolar84

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wątek został otwarty! Zamknięcie będzie gdzieś za te 3-4 dni... A póki co można pisać (sensowne!) posty... jeszcze xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Exterminatore

Mam opisać twoją pracę jako avatara i pracę regenta? Co do regenta to zbyt wiele nie widziałem, ale jeśli chodzi o twoją pracę - wywiązujesz się na 100% ze swoich obowiązków, jesteś kulturalnie kulturalny i masz niezłą wyobraźnię co do odpowiedzi. Oby tak dalej :D Brak zastrzeżeń do wykonywania obowiązków :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No cóż... sam siebie oceniać nie będę, ale jako Avatar, jestem odpowiedzialny za to co robi Regent, więc ocenię sobie Future Pony i jego pracę:

-Prowadzenie tematów - jak dla mnie jest świetne! Dobrze wykonuje swoją pracę i dba o to, by nie było zastojów.

-Pomysłowość - czasem brakuje mu fajnych pomysłów, ale jest tylko człowiekiem... tak jak ja, więc wiem jak to jest, gdy czegoś się wymyślić nie da... dlatego powiem, że jest dobrze!

-Komunikacja z nim - potrafi mnie zbesztać na GG i na PW xD Bywa opryskliwy i chamski... i za to go lubię xD Fajnie i zabawnie się z nim gada, więc oceniam komunikację na doskonałą.

-Ocena ogólna: Nie mam żadnych większych zastrzeżeń do jego miesięcznej pracy. Nasz współpraca co prawda dopiero się rozpoczyna, ale fajnie nam się razem tutaj działa ^^

Czyli w skali będzie... 8/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

No siebie też raczej oceniać nie będę ale muszę przyznać że Stachul przesłodził :P

-Prowadzenie tematów- Robi to w bardzo interesujący i atrakcyjny dla usera sposób.

-pomysłowość- Często ma bardzo dobre i udane pomysły.

-komunikacja- Co tu dużo pisać ? Przecież to Stachul :rainderp:

-Ocena końcowa- Jest świetnym avatarem, zasługuje na to stanowisko. Dał temu działu drugie życie :yay:

Bez wyrzutów sumienia dam 10/10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym pochwalić Future Pony, za szybką i skuteczną pomoc na forum i po za nim. Zawsze odpowiada na pytania i bardzo udziela się na forum, dobrze też prowadzi swoje tematy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Iluzja Pie

Stachul sobie świetnie radzi i podoba mi się jego zaangażowanie w ten dział.

Biorąc pod uwagę jaki jest znany na tym forum można powiedzieć że dobrze odwala swoją robotę :)

Telewizor Zangetsu wydaję się od niego troszkę bardziej ogarnięty ( xD ) i sądzę że oboje zasługują na sympatię :P

Pozdrowionka i oby tak dalej

Pinka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam przyjemność ogłosić wam że temat zostaje...delikatnie pisząc...przemodelowany.Dobra tak właściwie to po prostu możecie ocenić Avatara i regenta w każdej chwili od....właśnie teraz !

Pozdrawiamy: Ekipa działu Fluttershy

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...