Skocz do zawartości

Courtney i Shine


Julia

Recommended Posts

Imię: Courtney

Wiek: 14 lat

CM: ołówek i pędzelek

Typ: kucyk ziemny

Miejsce pobytu i urodzenia: Canterlot

Wygląd: http://pics.tinypic.pl/i/00221/w3p54m84630r.bmp

Charakter: Bardzo miła, przyjacielska, życzliwa, patrząca na wszystko optymistycznie klacz. Stara się w każdym dostrzegać tylko zalety, a na wady nie zwracać uwagi. Jest bardzo często wesoła, uśmiechnięta, ale w ważnych chwilach potrafi zachować powagę. Jest wspaniałą przyjaciółką, zawsze wysłucha zwierzeń, doradzi... Czego jeszcze można od niej chcieć? A, no i oczywiście jest odpowiedzialna, pracowita i bardzo inteligentna. Jeżeli wykonuje jakąś pracę, zawsze stara się najbardziej jak można.

Historia: Urodziła się w bogatej rodzinie. Jej rodzice zapisywali ją dosłownie na wszystkie zajęcia dodatkowe jakie się dało, lecz ona żadnych nie lubiła. Ona była artystką, kochała szkicować, malować... Ale jej rodziców to nie obchodziło. Pewnego dnia odkryła, że to jest jej talent i uzyskała swój cutie mark. Kiedy powiedziała o tym rodzicom, oni po długim rozmyślaniu wypisali ją ze wszystkich zajęć dodatkowych i zapisali na zajęcia z malarstwa i ze szkicowania. Od 12 roku życia publikuje swoje prace i nawet nieźle jej się powodzi. Nie jest światowej sławy artystką, ale w Canterlocie czasem się o niej mówi. Jej celem jest zostanie najlepszą, najbardziej znaną malarką w Equestrii.

Tak, wiem że się nie podoba, ale mój wiek chyba wyjaśnia dlaczego to jest takie do bani... Jestem otwarta na wszelką krytykę.

______________________________________________________________

Postanowiłam także zrobić jej siostrę - Shine.

Imię: Shine

Wiek: 15 lat

CM: klucz wiolinowy

Typ: kucyk ziemny

Miejsce pobytu i urodzenia: Canterlot

Wygląd: http://files.tinypic.pl/i/00221/fpq7u908iydj.png

Charakter: Inteligentna, nieśmiała klacz, kocha przyrodę. Zawsze może każdego wysłuchać, jest dobrą przyjaciółką, lecz czuje się niedoceniona, odrzucona i jest pesymistką. Tylko Courtney i przyjaciele (których nie ma wielu) są w stanie ją pocieszyć.

Historia: Tak samo jak Courtney urodziła się w Canterlocie. Kochała śpiewać już od dziecka, wszyscy o tym wiedzieli i właśnie dzięki temu zdobyła swój CM. A rodzice stwierdzili, że szczególnie dobrze idzie jej przeciąganie nut i powinna zostać śpiewaczką operową. Strasznie jej się ten pomysł nie spodobał. Ale rodzice jej nie odpuścili tak jak w przypadku Courtney. Musiała nią zostać. Rodzice starali się z niej zrobić gwiazdę dobrą we wszystkim, damę która nie zwraca uwagi na innych. Ma razie im się nie udało, ale nigdy nic nie wiadomo. Shine zazdrości Courtney tego, że może rozwijać swoje pasje i tego, że jest taka wesoła... Jej drugą pasją jest przyroda i wszystko co z nią związane, kocha zwierzęta, lubi się nimi opiekować. Bardzo docenia również dobre książki.

Link do komentarza

Ale właśnie nie. To jest jeden z OC, które mi się podobają ^^ Nie jest alicornem, jest zwyczajna, historia prosta bez zagmatwań oraz - co najważniejsze - realistyczna. No I wygląd też nie razi w oczy...

8/10 Bo historię można by poszerzyć o takie duże trochę ;P

Jutro na pewno coś dopiszę, bo na chwilę obecną nie mam pomysłu. :P I bardzo dziękuję, nie sądziłam, że komuś się spodoba. :)
Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Oj no nie jest źle jeszcze, mi się w miarę podobało. Obie historie są całkiem niezłe, właśnie fajna mieszanka bo jedna jest przyjacielska i wesoła, a druga za to nieśmiała lecz inteligentna. Fakt, mogły by być dłuższe ale jak na ten wiek to i tak jest okej.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...