Skocz do zawartości

zagrajmy w Ghost Recon Online!


arameje

Recommended Posts

Sieemmmmmmmmaaaaaaaannnnnnnooooo!!!!!

zna ktoś tą grę?

Dołączona grafika

jeśli tak to czy chcecie ze mną w nią zagrać? (bo widzę że w battlefielda play4free nikt nie chciał) na co czekacie(koniec świata dopiero jutro) piszcie w komentarzach jaki macie nick w grze i ja was zaproszę do znajomych.

Więc do usłyszenia w grze !!!:rd8:

link do trilera

https-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yWV72zax3yU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Gram w to i to nie od dziś ;D Zacząłem w to grać od kąt mi Ghost Recon Future Soldier, znaczy dowiedziałem się, że GRFS nie będzie raczej działało tam MP, więc trochę mi było przykro, bo za grę dałem 130 zł i czekałem ponad 2 lata, zawiodłem się ;// Sprzedawca dodał do GRFS jeszcze kody do GRO shootguna itp. ;D Nick Uplay - Lead-GhosT Nick - GRO - Lead-GhosT Także zapraszaj, ale raczej teraz nie wbiję szybko, bo czekam na BF3 Premium ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w to i to nie od dziś ;D

Zacząłem w to grać od kąt mi Ghost Recon Future Soldier, znaczy dowiedziałem się, że GRFS nie będzie raczej działało tam MP, więc trochę mi było przykro, bo za grę dałem 130 zł i czekałem ponad 2 lata, zawiodłem się ;// Sprzedawca dodał do GRFS jeszcze kody do GRO shootguna itp. ;D

Nick Uplay - Lead-GhosT

Nick - GRO - Lead-GhosT

Także zapraszaj, ale raczej teraz nie wbiję szybko, bo czekam na BF3 Premium ;P

yay pierwszy brony który chcę ze mną w to grać yay:pinkie2:


Gram w to i to nie od dziś ;D

Zacząłem w to grać od kąt mi Ghost Recon Future Soldier, znaczy dowiedziałem się, że GRFS nie będzie raczej działało tam MP, więc trochę mi było przykro, bo za grę dałem 130 zł i czekałem ponad 2 lata, zawiodłem się ;// Sprzedawca dodał do GRFS jeszcze kody do GRO shootguna itp. ;D

Nick Uplay - Lead-GhosT

Nick - GRO - Lead-GhosT

Także zapraszaj, ale raczej teraz nie wbiję szybko, bo czekam na BF3 Premium ;P

Kiedy próbuje cię dodać do znajomych wyskakuje mi błąd na pewno to ten nick?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem w to zagrać na moim szmelcu.. Ni cholery.. Gdy tylko dostanę nowy komputer (od miesiąca do maximum 3 miesięcy) to z wielką chęcią zagram. Wiem, że rozgrywka jest z początku trudna, ale da się przyzwyczaić. Ale.. Takiemu lamerowi jak ja zajmie to wieki, więc.. Ludzie, dajcie fory ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem, wbiłem 20 lvl Zwiadowcą, ale od miesiąca już nie wchodzę...

A co do problemu dodania do znajomych to możecie mieć inne wersje gry.

Jest amerykańska "NCSA-Live" i europejska "PDC-Live" (można sprawdzić w folderze z grą).

P.S. Jakby co to mój nick: Lorak4991

Jakbyś był na GRO to napisz(GG/Skype), to może wejdę. Jeśli masz

europejską wersję oczywiście...Aha po zmianie klienta tracisz postacie:fluttersad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...