Skocz do zawartości

Little Big Planet2


Catzumi

Recommended Posts

Ci co mają PS3 na pewno wiedzą o tej grze. Chodzimy szmacianką (szmatkocosiem, heh) która zostaje uratowana przez Larry'ego Da Vinci przed Negativitronem- mrocznym odkurzaczem który chce zawładnąć Światem Rzemiosła! :cadance4: Oczywiście gra nie byłaby grą, jeśli nie chodziłoby o zniszczenie tego demona/złego cosia/ogórka i uratowanie świata w świecie 3D pozorowanym na 2D. Możemy ubierać naszą szmatkę, zmieniać jej emocje na twarzy, wymachiwać ciałem i rękami, a nawet przypadkowo kogoś uderzyć! xD Oprócz trybu opowieści, jest jeszcze społeczność wszystkich graczy! Dają tam swoje mapy, a w nich czasami darmowe zrobione przez nich obiekty które możemy wykorzystać w... edytorze map! W ten zacnej grze nawet ujeżdżanie ciastka nie jest problemem, jeśli się wie o co chodzi. Chcesz mieć własnego robota? Proszę, stwórz swojego Sackbota który będzie Cię śledził. Chcesz kucyka? Zrób sobie Fluttershy z róznych materiałów! Chcesz... smoka? Dodaj zianie ogiem oraz ryczenie! Pełno możliwości, pełno pomysłów. Mój login na PSN i w grze- Shiranuiiii (a jaki inny mogłaby mieć fanka Okami?!). Co sądzicie o grze i jakie macie loginy? Może pogramy razem. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra ma jedną wadę: - powinni ją wydać z porządnym tabletem i rysikiem. Bo pad nie był zbyt precyzyjny w edytorze A poza tym? Cudo. Świetny klimat, piękna grafika, humor (radosny chaos w multi), doskonała muzyka i polonizacja (pisze to ktoś kto nienawidzi dubbingu :rd7: ). No i ten edytor... Jak dla mnie tylko jedna gra może się z nim równać: sieć społecznościowa z Forzy 4. Ale i tak to nie ta sama liga. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...