Skocz do zawartości

DiceMuz mój OC


DiceMan321

Recommended Posts

Imię: DicMuz Przezwisko: TrixiMuz [Podobna] Historia: Urodzona w Ponyville. Jest tam gdzie muzyka gra swój znaczek dostała kiedy w szkole wystawiono konkurs talentów. Oczywiste zaśpiewała :bonbon2: a co innego. Dużo podróżowała była wszędzie. Zna każdego Mane6 Pinki Pie oczywiste prawie codziennie przychodzi do niej. TS zna z biblioteki ,niby jako jedyna wypożycza książki o muzyce :twilight5: . Poznała nawet Celestie (kiedy było party w 1 odcinku part 2). No i co mam pisać o jej każdej sekundzie życia nie jestem taki że w świecie gdzie jest szczęście będę zabijał rodziców. Żyją i przychodzą na jej każdy koncert :fluttershy4: Słodki Znaczek: 2 nuty Wygląd: Ciemno Niebieska sierść.Grzywa i ogon błękitno-czarny.

Link do komentarza

Czołem Towarzyszu :salut:

Czas na lekcje języka polskiego :cheerilee: :

" Urodzona w Ponyville. Jest tam, gdzie muzyka gra. Swój znaczek dostała, kiedy w szkole wystawiono konkurs talentów. Oczywiste zaśpiewała :bonbon2:, a co innego. Dużo podróżowała, była wszędzie . Zna KAŻDĄ z

Mane6. Pinkie Pie oczywiste prawie codziennie przychodzi do niej. TS zna

z biblioteki ,niby jako jedyna wypożycza książki o muzyce :twilight5: .

Poznała nawet Celestie, kiedy było party w 1 odcinku part 2.

No i co, mam pisać o jej każdej sekundzie życia? Nie jestem taki, że w świecie

gdzie jest szczęście będę zabijał rodziców. Żyją i przychodzą na jej każdy

koncert. :fluttershy4: "

O Celestio przeczytanie tego było istną katorgą... Zanim cokolwiek napiszesz, pomyśl. Jeśli nie umiesz pisać poprawnie, NIE PISZ wcale :lyraaxe:

Krytyczny pseudo humanista alias Minor Sax :crazy:

Link do komentarza

Darling!

Po lekcji polskiego odbytej u pana powyżej, czas na mnie.

Historia jest...kiepska. Fajnie, wiemy jak zdobyła cutie mark, co jest jedyną sensową rzeczą, jaką udało mi się wywnioskować. Postać mi się nie podoba. Jest za idealna. Zna Mejn6, zna Celestię. To jest passe.

Radziłabym też zagłębić się w lekturę Słownika ortograficznego, na pewno się przyda. Przebrnięcie przez ten tekst nie było łatwe.

Ciemno Niebieska sierść.Grzywa

Po kropce stawiamy spację.

Słodki Znaczek: 2 nuty

Słodki znaczek...błagam. Uroczy znaczek, jak już. Słodki brzmi...za słodko. :raritylaugh:

Mimo mojej krytyki nie zniechęcaj się. Dopracuj tę postać, a może coś z tego będzie. Dodałabym coś jeszcze, ale maniery mi nie pozwalają.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Jezu.. :ohmy: Dobra teraz przechodząc do oceny, powiem tak. Błędów było dość sporo, zgodzę się w sumie z poprzednimi komentarzami odnośnie tej kwestii. Okej, sam kiedyś robiłem takie proste błędy, ale w końcu się ogarnąłem z tym. Mówiąc dalej, przeczytanie tego było dość trudnym zadaniem szczerze mówiąc, historia też średnia. Jedyny plus to wygląd, bo jest fajny trzeba przyznać. Ale cóż próbuj dalej, w końcu początki zawsze są ciężkie :pinkiep:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...