Skocz do zawartości

Sword Art Online


Lemuur

Recommended Posts

SAO chyba jedyne anime które bardzo (mając na myśli okropnie) wciągneło.

Fabuła była dość ciekawa,postacie miały to coś no i sama kreska.

ALO czyli drugi sezon tegoż anime nie przypadł mi do gustu :despair:

Słyszałem też że ma wyjść kolejny sezon ale czy tak się stanie to już nie wiadomo

Anime polecam z całego serca :rdblink:

Link do komentarza

Obejrzałam całe.

 

Przyznam że na końcu SAO poryczałam się bardziej. Wtedy kiedy "umierali".

Zaś przy ALO łezkę puściłam tylko przy tym jak poszedł do Asuny w szpitalu i się pocałowali ;_;

 

No i liczę na kolejną serię ;P Oby tylko jej nie zepsuli. A teraz... może manga? Dunno. Zobaczy się.

 

Podobało mi się zakończenie. Wszyscy się spotykają, mają fajną szkołę... Asuna i Kirito są razem (spadaj Leafa, Asuna była pierwsza xD). No i Yui

<3 Yui jest słodka. (Mama! Papa!)

 

Anime do końca trzymające w napięciu. A ALO wcale nie było takie "do dupy" za przeproszeniem, jak to niektórzy uważają. Wątek miłosny Siostra-Brat był trochę niepotrzebny, ale dodawał akcji. Mam nadzieję że Leafa w końcu da szansę temu karzełkowi co nie pamiętam jego imienia mimo tego, że oglądałam z nim odcinek jeszcze godzinę temu xD

 

Jak dla mnie 10/10. I co mówicie o tej następnej serii? Gdzie wgl. można przeczytać nowelkę/mangę? Bo manga jaką znalazłam sięga tylko do końców SAO, nie wiem czy tak powinno być, że nadal jest wydawana, czy się zakończyła, czy to przerwany upload tej strony.

 

Edit: Dobra nowelkę znalazłam ;P

Edytowano przez Na pewno nie Flutteryay
Link do komentarza

Z mangi polecam 4-komę. Nie jest to oryginalna historia a bonusowe paski, jednakowoż przy każdym zdychałem ze śmiechu.

Jednak przetłumaczono 2 tomy (20 pasków. chyba) na bodajże 8-9

 

Nowelka jest wciąż tłumaczona, obecnie jest na polski ok 10-11 rozdziałów, ostatni dodany w styczniu lub lutym tego roku jeśli dobrze pamietam.

Zawsze można wziąć się za angielską wersję.

Edytowano przez Spinwide
Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Wiecie co mi chyba najbardziej spodobał się romans Kirito i Asuny. A zabawa w dom, jak i sama postać Yui sprawiły, że jeszcze bardziej polubiłem bohaterów. Kocham te wątki. Tak jak i samom główną fabułę. Pomysł by stworzyć anime którego akcja dzieje się w grze jest w prost genialny. 

Edytowano przez BlackHawk
Link do komentarza

Z plotek które obecnie słychać o Gun Gale, to następna część nie zapowiada się zbyt ciekawie. Ponoć Kirito będzie grał avatarem dziewczyny, cała akcja ma się rozgrywać w klimatach science fiction, a Asuna ma już nie należeć do głównych postaci. Właściwie mają ją prawie olać.

Jak dla mnie to trzy minusy, ale cóż zobaczymy w październiku  

Link do komentarza

Ostatnio znalazłem taką fotkę:

 

qgoe.jpg
 
Czyż ona nie pasuje idealnie do tego, że Suguha zakochała się we własnym bracie/kuzynie, a ten o zdziwienie woli Asune.
Dobra dobra wiem to było smutne a ja jestem wredna małpa ble ble ble 

Edytowano przez BlackHawk
Link do komentarza

A mnie to nie zasmuciło ani trochę xD Suguha mnie wkurzała, tak nagle wtrąciła swoje trzy grosze z jej miłością do Kirito i była nie miła dla tego małego co się w niej zakochał. A najbardziej mnie martwi to, że gdyby przefarbować mnie na czarno i dać takie spinki to będę miała podobną fryzurę co ona ;_; I jeszcze ma gupie imie. I głupi avatar. Blondyna ;_;

 

tl;dr: Suguha gupia babka, Kirito x Asuna forever.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...