Skocz do zawartości

WakFu


Ziemniax

Recommended Posts

Mnie się osobiście spodobał chociaż humor najwyraźniej skierowany dla dzieci z podstawówki zdecydowanie mnie od siebie odepchnął D:

Czy ja wiem, czy scena jak Eva i Misiek obściskują się na arenie boufbowla w drugim sezonie należy do humoru dla młodszych, podobnie jak fakt, że na początku wielu odcinków zawsze musi być scena, gdy jakiś duzy zwierz/owad zjada mniejszego zwierza/owada :P

-Nox- niesamowicie wyrazista postać, zdecydowanie szalony

serial przestałem oglądać po tym jak Yugo (tak mu było?) uciekł ze świata demonów po walce na tej całej arenie i dalej w sumie nie wiem czemu nie oglądałem, przez co nie wiem co ostatecznie stało się z łotrzykiem :P

Ojjj, nie wiesz, co straciłeś, z dwóch powodów:

-Pierwszy jest taki, że dopiero wtedy poznajemy prawdziwego antagonistę drugiego sezonu

-Drugi, że wyżej wymieniony antagonista jest równie ciekawy (zarówno od strony wizualnej, jak i historycznej), co Nox, jeśli nawet nie ciekawszy

Jeżeli chodzi o kwestię dubbingu osobiście uważam, że oba duby są dobre (choć tak z niewielką przewagą polskiego, w którym to języku obejrzałem wszystkie epizody).

Link do komentarza
Gość Iluandar
:ming: Gdybym miał gdzieś polska wersje mangi... z tego co wiem jest tylko francuska obecnie. Co do dubbingu uważam go za bardzo dobry i dopasowany do postaci. A co do utraconych wątków 2 sezonu... nie zapomnijmy o kilku popisowych walkach :D
Link do komentarza

Ah WakFu ^^ jak ja to uwielbiam , nie będę tu pisał o fabule itd. (bo wy wyczerpaliście temat ) nie wiem jak wy ale nazywanie WakFu bajką trochę mnie wnerwia , no cóż bo jak to brzmi "mama mogę obejrzeć swoją bajkę ?" w ustach 15latka brzmi to dziwnie , ja wolę określenie serial na wszystko co jest animowane a ja to oglądam bo to już tak dziwnie nie brzmi :rd7:

Link do komentarza

@UP i teraz widzisz mój problem: KAŻDY (poza wyjątkami-nielicznymi) w moim otoczeniu uważa, że rysowane= bajka. Co z tego, że na danym anime jest znaczek +18, krew się leje litrami i pojawiają się wątki erotyczne (w niektórych przypadkach które pokazałem aby dobitnie ukazać ŻE TO NIE BAJKI) to wciąż są BAJKI -.-

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
Gość Iluandar

Oto przybywa Wielki Materac, ucieleśnienie wygody i mądrości, z plotkami i spekulacjami. Z tego co wiem 7 maja ma być rozstrzygnięte to czy będzie 3 sezon, ma byc też prawdopodobnie kinówka w 2014 roku.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...