Skocz do zawartości

Świadome sny - porady


Lemuur

Recommended Posts

Mi świadomy sen zdarzył mi się tylko raz, i to jak byłam kilkuletnim dzieckiem. Nie wiem jak, ale po prostu był świadomy. Śniło mi się  że rozmawiałam z jakimś psem (Wiem, dziwne, ale miałam wtedy z 8 lat) i później uświadomiłam sobie że psy nie mówią i po chwili się obudziłam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

To jest bardzo fajny temat :D Świadomy sen to jest coś naprawdę zajedwabistego.:starry: Miałem na to niezłą zajawkę. Zaczęło się od jutuba bo obejrzałem sobie vlogera który nagrał o tym parę odcinków [WIŚNIA] i strasznie mnie tym zaintrygował. I zacząłem czytać... czytać.... i czytać. Problem tkwił w tym że nigdy nie pamiętałem swoich snów i nawet jeśli może świadomy sen przeżyłem to i tak go nie pamiętam. Więc uczyłem się zapamiętywać [prowadzić sennik] i to jest niesamowite. Mi się śnią takie fajne rzeczy.. a nigdy tego nie pamiętałem. Raz w życiu koszmar miałem a tak to zawsze miłe rzeczy się śniły. Zazwyczaj to o czym myślałem przed spaniem czyli jak np. przed spaniem oglądałem mlp to byłem w Equestrii xd A po 2 miesiącach codziennego zapisywania snów i powtarzania sobie przed spaniem że "chcę śnić świadomie" w końcu się udało ! A potem przez następny miesiąc miałem je co jakieś 2-3 noce. Tyle ciekawych rzeczy zrobiłem ! I to pamiętam ! Bo zapisałem :P Ogólnie jak ktoś nie spróbował albo się poddał to niech próbuje dalej bo to jest niesamowite. To było jakiś niecały rok temu i kiedy już mi przeszła zajawka i przestałem zapisywać sny to już ich nie miewam. Ale przynajmniej częściej pamiętam sny :P

Odkopałem temat bo fajny :D Ogólnie polecam :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...