Jump to content

Świadome sny - porady

Lemuur
 Share

Recommended Posts

Mi świadomy sen zdarzył mi się tylko raz, i to jak byłam kilkuletnim dzieckiem. Nie wiem jak, ale po prostu był świadomy. Śniło mi się  że rozmawiałam z jakimś psem (Wiem, dziwne, ale miałam wtedy z 8 lat) i później uświadomiłam sobie że psy nie mówią i po chwili się obudziłam.

• 3 months later...

To jest bardzo fajny temat :D Świadomy sen to jest coś naprawdę zajedwabistego.:starry: Miałem na to niezłą zajawkę. Zaczęło się od jutuba bo obejrzałem sobie vlogera który nagrał o tym parę odcinków [WIŚNIA] i strasznie mnie tym zaintrygował. I zacząłem czytać... czytać.... i czytać. Problem tkwił w tym że nigdy nie pamiętałem swoich snów i nawet jeśli może świadomy sen przeżyłem to i tak go nie pamiętam. Więc uczyłem się zapamiętywać [prowadzić sennik] i to jest niesamowite. Mi się śnią takie fajne rzeczy.. a nigdy tego nie pamiętałem. Raz w życiu koszmar miałem a tak to zawsze miłe rzeczy się śniły. Zazwyczaj to o czym myślałem przed spaniem czyli jak np. przed spaniem oglądałem mlp to byłem w Equestrii xd A po 2 miesiącach codziennego zapisywania snów i powtarzania sobie przed spaniem że "chcę śnić świadomie" w końcu się udało ! A potem przez następny miesiąc miałem je co jakieś 2-3 noce. Tyle ciekawych rzeczy zrobiłem ! I to pamiętam ! Bo zapisałem :P Ogólnie jak ktoś nie spróbował albo się poddał to niech próbuje dalej bo to jest niesamowite. To było jakiś niecały rok temu i kiedy już mi przeszła zajawka i przestałem zapisywać sny to już ich nie miewam. Ale przynajmniej częściej pamiętam sny :P

Odkopałem temat bo fajny :D Ogólnie polecam :)