Skocz do zawartości

Dungeon Defender`s


Siewca YI

Recommended Posts

Ekm witam was wszystkich, którzy mają trochę czasu i zdecydowali się przeczytać ten post. Ale bez zbędnych wstępów przejdźmy do opisu gry. Gra ta opiera się na trybie FPS/TPS/Tower Defens. Tak Tower Defens połączony z FPS`em czyli połączenie, które większość uznała by za dziwne. Jednak twórcy gry wpadli właśnie na ten zwariowany pomysł przez co stało się to oryginalną rozgrywką. Ale chyba dobrze przedstawiającym filmikiem będzie ten. Pokazuje on interfejs i grafikę oraz grę już postacią na maksymalnym poziomie.

Dobra, ale opisy możecie sobie do tej gry zobaczyć na różnych stronach lub w gazecie cd - action. Lecz dobra jest gra spx, ale po co ten temat? Po to żeby zachęcić was do wspólnej rozgrywki wieczornej/porannej. Ta gra posiada co-op na 4 os. lub PVP na 8. Dlatego jeśli zgłosiłaby się większa grupa umawialibyśmy się na gry, a w innym wypadku było by kilku hostów. Ale czekaj ja nie mam tej gry więc jak niby mogę zagrać? Widziałem tą grę na steam, ale nie mam ochoty wydawać pieniędzy na grę, w którą nigdy nie grałem. Otóż jest rozwiązanie. Tak ta gra jest na steam i nie potrzeba do niej żadnych programów hamako podobnych. Kiedy nawet do pirackiej gry wejdziemy normalnie, to możemy zalogować się przez gamespay`a! Tak gra nie będzie nas nawet prosić o cd-key ani płytę! Wystarczy mieć update 7.12e żeby móc grać. Zapraszam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...