Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
Karwelas

Saga Czarnej Kompanii

Recommended Posts

Chciałbym się dowiedzieć czy na forum jest ktoś kto słyszał o tym wspaniałym cyklu. Czy ktoś z was zna może dzieje Konowała, Goblina, Jednookiego, Ottona, Kapitana i reszty bandy najemników zwanej Czarną Kompanią? Czy ktoś zna dzieje Pani, jej mrocznego męża zwanego Dominatorem albo ich sługusów zwanych Dziesięcioma których Schwytano? A może dopiero pozna te historię? Zapraszam do rozmowy i pytań... oraz oczywiście czytania.

Share this post


Link to post

Jedna z lepszych książek jakie czytałem. I mówię książek bo czytałem 3 części połączone w jedną 1000 stronicową książkę. i czytałem tylko "Kroniki Czarnej Kompanii" bo później są jeszcze jakieś, ale nie czytałem. Cook świetnie przedstawia obraz wojny. Osobiście polecam każdemu.

Share this post


Link to post

Pobawię się w archeologa i odkopię temat. :rainderp:

 

Czytałem tą, genialną serię. Są to jedne z lepszych książek jakie widziałem i żałuję, że są tak mało popularne. Może to przez dość specyficzny klimat... Jeśli mam być szczery to nie przerobiłem jeszcze "Zagłady Czarnej Kompanii" ale zamierzam nadrobić zaległości. Osobiście sądzę, że np. taka "Gra o Tron" która jest dobrą książką, nie umywa się do Czarnej Kompanii :x

Share this post


Link to post
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...