Skocz do zawartości

Ukeś rysuje, maluje i rzeźbi, czyli moje twory!


Recommended Posts

Dobra, jako, że jestem dzieckiem z plastyka, to teoretycznie wypadałoby wrzucić tu jakieś ze swoich prac :fluttershy4: Na początek niestety nie będą to rzeczy związane z MLP. Powód? Nie mam ani skanera, ani aparatu w internacie, więc nie mam jak zrobić zdjęć, a nigdzie na kompie tego nie mam. Ale jak pojadę do domu to zapewne coś wrzucę ^^ Czyli za jakiś tydzień.

Będę tu publikować moje rysunki, malunki i rzeźby. Część prac ze szkoły, część takich bazgrołów z nudów, tworzonych o 3 nad ranem jak mnie natchnie XD Może wrzucę jeszcze mojego autorstwa zabawki z drewna~

No to na (miejmy nadzieję) dobry początek, przykładowe rysunki (właściwie to starocie, bo sprzed roku conajmniej i to te tzw. z nudów):

neko_twins_by_gocholudek-d3fpdnz.png

neko_boy_by_gocholudek-d3f9mbp.jpg

harry_potter___james_and_sirius_by_gocholudek-d5d6lxk.jpg

No i ze dwie przykładowe rzeźby z gliny:

sculpture_2_by_gocholudek-d5alvj3.jpg

sculpture_4___ear_by_gocholudek-d5bc8ri.jpg

No to na początek tyle. Liczę na szczere opinię i krytykę także przyjmę~ Ale oczywiście uzasadnioną :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Łuh, temat umarł śmiercią naturalną, bo nic tu w sumie nie wrzucałam >.>

Ale z racji, że ostatnio się nudzę i namalowałam dla znajomego jego podobiznę jako kuca, to to wrzucę, a co tam. 

Niestety nie zarzucę zdjęciem znajomego, bo nie wiem czy by chciał, więc nie ma porównania z oryginałem :c

Ah, co do obrazka, malowany na zagruntowanej tekturze, formatu nijakiego (coś około A4 ale trochę węższe), akryle.

kpmw08p.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...