Skocz do zawartości

[TUTORIAL] Szycie pluszaków


Gość zukori

Recommended Posts

Gość zukori

sory ale usuwam zawartość posta~- wina pewnej osoby której zachciało się sprzedawać pluszaki z mojego wykroju, sory, no more.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka lipa, na PVF wszyscy rzygają tęczą, a na MLPP nikt zuce nie skomentuje D:

Żeby zmienić ten stan rzeczy wypowiem się~

Tutek baaaaaaardzo fajny <3 Nawet newfagi go zrozumieją (czyt. ja)

Może sama coś uszyję, nie wiem ^ ^; Zobaczę jak tam z materiałami i wolnym czasem będę stała, lecz jeżeli uszyję to na pewno z dedykacją dla Ciebie~

I pytanko: pattern nada się na kuce i inne Pokemony, a nie tylko na eeveelucje? :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okej, skoro już to przeglądam to napiszę coś od siebie, bo tutaj wiadomo jak to jest z opiniami.

Tutek napisany w sposób jasny i przejrzysty to jest na plus.

Ale jako, że też zajmuję się zabawkami to muszę dorzucić kilka drobnych uwag. Np. to, że z tego co widzę nie pisałaś nic o tym, żeby zwracać uwagę w którą stronę materiał się jakby to nazwać "czesze". O tyle o ile w niektórych tkaninach można to pominąć, o tyle w futerku uważam to za dość istotne, żeby nie było tak, że np pół głowy czesze się do góry a drugie pół do dołu lub gdzieś w bok. Chyba, że ja coś przeoczyłam i pisałaś o tym.

Tak poza tym to sądzę, że dla osób, kompletnie niezorientowanych w temacie tutorial jest okej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zukori
No okej, skoro już to przeglądam to napiszę coś od siebie, bo tutaj wiadomo jak to jest z opiniami.

Tutek napisany w sposób jasny i przejrzysty to jest na plus.

Ale jako, że też zajmuję się zabawkami to muszę dorzucić kilka drobnych uwag. Np. to, że z tego co widzę nie pisałaś nic o tym, żeby zwracać uwagę w którą stronę materiał się jakby to nazwać "czesze". O tyle o ile w niektórych tkaninach można to pominąć, o tyle w futerku uważam to za dość istotne, żeby nie było tak, że np pół głowy czesze się do góry a drugie pół do dołu lub gdzieś w bok. Chyba, że ja coś przeoczyłam i pisałaś o tym.

Tak poza tym to sądzę, że dla osób, kompletnie niezorientowanych w temacie tutorial jest okej :)

faktycznie o tym nie pisałam ale osobiście uważam, że jak popełnimy taki błąd przy tkaninie z bardzo krótkim włosiem to świat się nie zawali. a obeznanie, jak się włosie układa to już podchodzi pod znajomość zwierzęcia ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...