Skocz do zawartości

Downpour


Ennus

Recommended Posts

Imię: Downpour.

Wiek: Mniej więcej jak Mane 6.

Miejsce zamieszkania: Cloudsdale.

Płeć: Klacz

Gatunek: Pegaz

Wygląd

Taka wersja BETA... Niedługo wstawię wersję kuca z Cutie Mark. Na razie nacieszcie się tym:

downpour1.png

Zajęcia

Mieszka w Cloudsdale. Zajmuje się sprowadzaniem srogich deszczy na Ponyville. Większość swojego czasu spędza na beztroskim lataniu w przestworzach. Lubi się obżerać rzodkiewkami i słodyczami. Zwykle nie przebywa z innymi.

Cutie Mark

Jej znaczek to strugi deszczu pod kątem 45 stopni (lol).

Charakterystyka

- Sympatyczna,

- Uśmiechnięta,

- Pomocna,

- Czasem stanowcza,

- Może nie jest tak szybka jak Rainbow Dash, ale jest z niej duży pożytek.

Historia

Downpour urodziła się w Cloudsdale i tam dorastała. Od małej klaczy potrafiła dobrze latać. Nieraz odwiedzała pobliskie Ponyville. Zawsze najbardziej uwielbiała rzodkiew. Miała wielu znajomych, lecz lubiła przebywać sama. Prowadziła pamiętnik. Uczyła się pisać skrzydłem.

Raz, gdy miała 11 lat, zdarzyło się, że podczas latania straciła równowagę i spadła na ziemię. Doznała kontuzji lewego skrzydła. Była w szpitalu, wyleczyli jej zranione skrzydła i była sprawna. Od teraz mieszkańców Ponyville darzy wielką serdecznością. Chodziła do szkoły podstawowej, średniej i wyższej w Cloudsdale.

Rodzina

Downpour ma ojca i matkę, którzy mieszkają w Cloudsdale. Downpour mieszka sama we własnym domu, lecz często odwiedza swoich rodziców. Downpour nie ma rodzeństwa.

Jak Downpour otrzymała Cutie Mark

Raz Ponyville zostało pogrążone w strasznej suszy. To była największa susza od dziejów. Większość upraw i drzew po prostu uschła, liście zaczęły spadać, woda w rzekach i jeziorach zaczęła parować. Downpour, choć była młodym pegazem, mającym zaledwie 13 lat, przejęła się tym najbardziej i chciała coś z tym zrobić. Zaczęła obmyśliwać nad tym problemem i jak to naprawić, by nad Ponyville znów zapanował urodzaj.

Po jakimś czasie obmyślania, chciała się poddać. Ze złości, że już nie może nic wymyślić, silnie wskoczyła swoimi małymi kopytkami na pewną szarą chmurę, po czym z chmury zaczął lać obfity deszcz.

Po paru sekundach pod ta maleńką chmurą w Ponyville ziemia odzyskała żyzność, gleba stała się wilgotna, a uprawy odżyły.

Właśnie w taki sposób Downpour dostała swój znaczek.

Link do komentarza
Wygląd

Ma szaro-turkusowo-zieloną sierść, ciemnoróżową grzywę oraz żółto-zielone oczy.

Brzmi trochę jak opis warzywnej sałatki mojego ojca...

Cutie Mark

Jej znaczek to strugi deszczu spadające wedle kierunku wiatru.

A wiatr, w którym kierunku wieje? :lyra3:

Charakterystyka

Niespecjalna. Po prostu jest miła i sympatyczna. ;p

TAK BARDZO wiele mi to dało...

Postać cholernie krótka, zero historii, brak żadnego obrazka przedstawiającego jej wygląd (nawet taki Pony creator no...) charakterystyka (powinieneś napisać cechy charakteru, bo charakterystyka to forma stylistyczna) ogranicza się do dwóch cech, które występują praktycznie u każdego kuca i OCka...

Powinieneś się bardziej postarać i wycisnąć ze swojej klawiatury coś więcej, bo teraz nie ma co oceniać.

Link do komentarza

Obraz się da, poczekajcie trochę. Może szoku nie będzie, ale przynajmniej coś dam...

Wiatr w którym kierunku wieje, nie ma absolutnie żadnego znaczenia. To tylko Cutie Mark.

Charakterystyka - właściwie w ogóle się nie wysiliłem.

To tylko taki przedsmak. Za jakiś czas udoskonalę mój opis i napiszę więcej. Proszę, nie krytykujcie, ponieważ to jest mój pierwszy opis OC'ka.

Wszelkie obrazki dam, jak i historię, tylko proszę, poczekajcie!

Dziękuję.

Link do komentarza
[...] Od małego klacza potrafiła dobrze latać. [...]

Wat? Chyba od małej klaczy.

Popracuj nad poprawnością, oraz formą.

Trochę krótko, mogłeś dać więcej. Jakieś wypadki, ciekawe momenty z życia, przygody, itepe.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...