Skocz do zawartości

Recommended Posts

Imię : Magic

Nazwisko : Hooves

Wiek : 19 lat

Rasa : Jednorożec

Wygląd : magichooves3c3b1d420052.png

Cutie Mark : Złota podkowa otoczona ciemnozieloną magią... Metafora - "Magiczne kopyta", nie?

Historia : Magic urodził się w stolicy Equestrii, Canterlocie. Jego rodzice, Arrow Heartstrings (mama) i Quick Hooves (tata) pochodzili z Cloudsdale, lecz przeprowadzili się tu, gdy Arrow była w ostatnim miesiącu ciąży. Magic od najmłodszych lat był uzdolnionym źrebakiem. Swoje pierwsze zaklęcie rzucił już po tygodniu od urodzenia! Zaczął uczęszczać do Canterlockiej szkoły muzycznej w wieku 5 lat. Dlaczego muzycznej? Cóż, Arrow pochodziła z uzdolnionej muzycznie rodziny. Szybko jednak został przydzielony do klasy magicznej, która słynęła z wyszkolenia dobrych magików. A Magic, już podczas 1 roku nauczania pobił rekord szkoły w wyczarowywaniu skrzydeł! Ba, nie licząc Celestii, to ON był najlepszym z żyjących kucyków w tej dziedzinie! Gdy Magic miał 15 lat, wydarzyła się tragedia. Podczas spaceru piorun trafił w rodziców Magica. Po długiej walce w szpitalu odeszli do kucykowego raju. Magic skończył szkołę, jednak nie zaczął studiów, gdyż musiał wyjechać do Ponyville. Tam zamieszkał ze swoją ciotką, Lyrą Heartstrings. I mieszka tam po dziś dzień.

Umiejętności : Magic skończył kurs pierwszej pomocy. Umie też piec pierniki i ciasteczka, czym czasem dorabia w Sugarcube Corner.

Od autora : To mój pierwszy OC, nie bijcie. Jeśli trzeba było mieć zgodę kolorowego, to przepraszam, ale proszę, nie bijcie. Liczę na uwagi, co mógłbym poprawić. Have a nice Day!

Link do komentarza

Bardzo mi sie podoba, ponieważ jest bardzo fajnie przedstawiona historia. Ten part z śmiercia rodziców, z jedenej strony śmieszne (piorun ich trzasnął) ,a z drugiej troche smutne bo nikt niechciałby w młodym wieku stracić rodziców...

Ciekawi mnie ten czar z "tworzeniem skrzydeł" to bardzo interesujące :D

I to powiązanie krewnych , Lyra jego ciotką. Bardzo interesujące :D

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Również mi się podoba. Historia chociaż nie była taka krótka, widać że rozpisałeś się trochę i tu już plusik. Ma też bardzo ciekawie umiejętności, kurs pierwszej pomocy no przyznam nieźle :3. Szkoda jego rodziców..

Link do komentarza

Dzięki za miłe słowa. :fluttershy5:

Co do rodziców Magica - cóż... Musiałem coś wymyślić, by dać pretekst do przeprowadzki. Poza tym, Magic jest utalentowanym jednorożcem, a jak wiemy, plusy muszą równoważyć minusy. A historia będzie powoli ulepszana, więc warto obserwować jak to wszystko się rozwinie

Tyle ode mnie. See ya later.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...