Skocz do zawartości

moje paskudne bazgroły


Muddy

Recommended Posts

Znowu ludzie zombie i ich komentarze "fajnie" (warn za spam bym dał jedynie)

Kpisz czy o drogę pytasz? Prace nawet nie podlegają krytyce. Nawet jeżeli bym Ci powiedział co o nich myślę i co należy poprawić to i tak tego nie zrobisz należycie. Kup ołówek i papier. Łyżką też możemy wykuć pomnik, tak więc dlaczego nie mówimy o łyżce jako narzędziu rzeźbiarskim? Jeżeli coś jest przeznaczone natywnie do rysowania to czemu tego nie wykorzystać?. Jeżeli bym był adminem lub modem to usunął bym Ci wątek i dał % za robienie sobie żartów. Co do prac. Pierwsza praca - kompletna porażka i nie podlega nawet krytyce. Druga praca... Luno widzisz i nie grzmisz?! Kucyk 3D to profanacja. Nie ma co oceniać pod względem wykonania bo roboty tam włożyłeś tyle ile Tusk w ratowanie Polski - Nic.

A tak BTW czemu nazwałeś wątek "moje paskudne bazgroły" motywowałeś się tym by się dowartościować? - No wiesz w końcu na tym forum są ludzie zombie który nawet na ewidentne błędy grafika mówią "fajnie" Głupota osobista? Czy może zbyt bardzo Ci się nudzi i nie masz nic lepszego do roboty?

Musisz być taki niemiły? Nie zrobiłem Ci nic złego, a już mnie "hejtujesz" o byle rysuneczek...


Fajnie wygląda :fluttershy4:

Gdyby to jeszcze miało reszty ciała i było ciut dokładniej pokolorowane, byłoby świetne :fluttershy5:

Co do ciała to już mi się nie chciało (rysowałem to około 1:00 nad ranem), a co do kolorowania, to ma takie być. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vulture dobrze mówi, polać mu.

Jeżeli już wstawiasz gdzieś pracę licz się z tym, że zawsze pojawi się taka osoba, która cię skrytykuje. Fakt, to może trochę zaboleć, no ale nikt nie jest doskonały. Krytyka tak naprawdę nikomu nie szkodzi, wręcz pomaga. Jak cię wszyscy będą tak sypać pochwałami to się człowieku za dużo nie rozwiniesz. Pomyślisz, że robisz dobrze, a jednak będzie na odwrót.

Co do prac. A raczej pracy.

Anatomii brak tak szczerze mówiąc. No ale cóż, ćwiczenie czyni mistrza, czyż nie?

Więc życzę ci powodzenia w rozwijaniu się i rysuj dalej :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średniawe. Ten kucyk po prawej fajnie ci wyszedł, ale FT już gorzej. Poćwicz trochę. Daję ci 3.5/6. Sprubuj robić ,,wolne'', ale bardziej dokładne linie. Ćwiczenia czynią mistrza


A co do Vulture to jesteś nie miły, ponieważ nazywasz innych ludzi zombie. A może ci ,,ludzie-zombie'' są dyslektykami i nie chcą pisać dłuższych zdań, bo nie chcą być wyśmiani? Nie mam nic do twojej opini, ale TO było nie miłe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średniawe. Ten kucyk po prawej fajnie ci wyszedł, ale FT już gorzej. Poćwicz trochę. Daję ci 3.5/6. Sprubuj robić ,,wolne'', ale bardziej dokładne linie. Ćwiczenia czynią mistrza


A co do Vulture to jesteś nie miły, ponieważ nazywasz innych ludzi zombie. A może ci ,,ludzie-zombie'' są dyslektykami i nie chcą pisać dłuższych zdań, bo nie chcą być wyśmiani? Nie mam nic do twojej opini, ale TO było nie miłe

Rysowałem akurat palcem, więc nie było tak łatwo jak jakimś rysikiem. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...