Skocz do zawartości

{OC} 7?


Mellie

Recommended Posts

ggb.png

WYGLĄD I OC WYKONAŁA MELLY. NIE KORZYSTANO Z ŻADNEGO KREATORA.

_____________________________

Imię: Mellie {YELLOW 7, MELLY}

Wiek: Młoda klacz/dziecko

Płeć: Female

Znaki szczególne: Absolutne NIC

Zamieszkuje: Ponyville

Charakter: Cóż... Trudno opisać klacz jaką jest Mellie.

Może nie jest to jakiś superbohater, albo superzłybohater, albo cokolwiek innego, ale... Z pewnością nie jest zwykłą postacią...

Jest kimś innym...

Kimś z przeszłością...

Kimś z przyszłością...

Odkrywcą...

Marzycielem...

Kimkolwiek o kim zamarzysz...

TSSSSSSSSSSSSSSSS. Oj, to nie to OC, przepraszam.

W rzeczywistości to totalnie nudna osobowość bez żadnych supermocy i magicznych zdolności, ba, jest to zwykły kuc ziemny. Ona nawet nie ma ubezpieczenia na nagłe wypadki w stylu mecha-Pinkie. Jest zwykła, a jednak w jej wnętrzu tli się kolorowy świat, do którego nie wpuszcza osób zwykłych...

Mogę zacząć od tego, że jest to klacz totalnie strachliwa. Boi się wszystkiego, stąd ten wektor na górze z tą wszystko-wyrażającą-miną. Czy to głośny dźwięk, czy skrzypnięcie drzwi [tu wstaw inne sytuacje] ona zawsze się przestraszy. Można by ją więc nazwać totalną ciapą. Ale przecież nikt tego nie zrobi, bo jest taaaka urocza!

Ma poczucie humoru. Wywala się w najodpowiedniejszych momentach, dzięki czemu poprawi nastrój każdemu, kto akurat się natknie...

Czasami, gdy ją coś wyprowadzi z równowagi jest kłótliwa. Wtedy staje się opryskliwa i niemiła. Ale to mija tak szybko jak się pojawia... Podobno.

Bardzo lubi wyzwania. Zawsze je przyjmuje, chociaż rzadko je spełnia. Może to z powodu tego głupiego strachu który ją prześladuje.

Lubi śpiewać. Ma ładny głos. Tak sądzi większość, chociaż ona nie jest co do tego przekonana.

Historia: No więc to jest tak, że w jej życiu naprawdę nie wydarzyło się nic ciekawego. Nie walczyła z potworami, nie była w krainie śmierci, nie kontaktowała się z duchami i nie stoczyła epickiej walki z changelingami. Po prostu spokojnie sobie żyje. Ale, ale.

Wiem, że mieszka w sierocińcu.

Jej ojciec umarł jako alkoholik (sezon na cydr?) a matka, jako iż nie mogła poradzić sobie z utratą męża i wychowaniem niemowlęcia oddała małą Mellie... A w zasadzie 7. Gdyż obok kocyka w którym została przyniesiona była przypięta wymięta kartka z napisaną siódemką. Po prostu zwykłe, niepozorne siedem. Tak się przyjęło, nazywano ją tą liczbą, klacz dopiero rok później otrzymała oficjalne imię - Mellie.

Gdy podrosła poszła do magicznego przedszkola i ogólnie to... Dobrze spędziła dzieciństwo. Nikt jej nigdy nie dokuczał, miała wielu przyjaciół... Ale zawsze była pustka w jej sercu z powodu braku prawdziwej rodziny. Strasznie zazdrościła jej innym, ale nie okazywała tego. Bała się odkryć swoje uczucia przed innymi. Poza tym nie była aż tak skrzywdzonym dzieckiem. Mógł spotkać ją inny, gorszy los, ale jednak ktoś nad nią czuwał.

-TO DOPIERO POCZĄTEK PRACY NAD OC-

_____________________________

No dobra, to koniec na dzisiaj. Mój nowy OCet :3 Jest jeszcze bardzo dużo do roboty z tym. No i ona jest odwzorowaniem mnie... W części (nie mieszkam w sierocińcu i mam normalną rodzinę złożoną z 2 rodziców i siostry). No, mam nadzieję, że na razie jest dobrze i bardzo bardzo bardzo Was proszę o wskazówki :fluttershy5:

Dzięki za przeczytanie!

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Czytłę wszystko. Bardzo ciekawa historia, rozwinięta i to jest ważny plus. Postać sama w sobie też bardzo dobra, szkoda jej taty trochę, ale trudno. Powodzenia przy dalszej pracy ^^.

Link do komentarza

Hmm...

...podoba mi się. Wiem, że w sumie nie ma to znaczenia, co sądzę, ale podoba mi się.

Lubi śpiewać. Ma ładny głos. Tak sądzi większość' date=' chociaż ona nie jest co do tego przekonana.[/quote']

:fabulous:~Sweetie Belle

Ładnie wygląda, jest taka żółciutka. Słodka.

A historia... pozostaje mi tylko powiedzieć - więcej! Dobra historia to długa historia.

I coś innego niż Pony Creator, yay!

Link do komentarza

Sam wygląd całości robi wrażenie. A historia trochę dłuższa i będzie super. Ja bym dał jej może 7/10 ale jak jest w tworzeniu to dam radę, mniej o charakterze więcej o historii. Ta postać jest bardzo dobra, więc jej nie zepsuj. Pozdrowienia. Jacob

Link do komentarza

Oja, jak fajnie od czasu do czasu przeczytać fajnego OC. :fluttershy5: To, że wychowała się w sierocińcu, śmierć jej ojca i porzucenie przez matkę jest wytłumaczone, życiowe, a nie, jak to się zdarza, wymyślne śmierci w stylu "zdeptał go Voldemort" czy coś. A do tego, słoooodka. :pinkie2: Taka zwykła, przez co jest serialowa.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...