Skocz do zawartości

Fireblast a.k.a P0NFIR3


Śliwa

Recommended Posts

Grafiki:

 

Z Pony-kreatora:
ocek23.png

 

Wektor by KyssS stworzony w czasie lekcji wektorowania  :pinkie2: 

 

vector_fireblast_p0nfir3__oc__by_kysss90

Mój rysunek (czeka na wskanowanie i wrzucenie na DA):

imag0930l.jpg

Imię: Fireblast

Pseudonim: P0NFIR3

Wiek: 17

Płeć: Ogier

Rasa: Jednorożec

Znaczek: Płomień, a dokładniej to coś w rodzaju lecącej kuli ognia  :spitfire2:
 

Specjalna zdolność: Magia piromancji

Zawód: Inżynier elektronik

Hobby: muzyka!, militaria, magia/piromancja, elektronika, literatura fantastyczna i przygodowa, grafika, IMPREZY

Miejsce urodzenia: Manehatten

Miejsce zamieszkania: Manehatten

Rodzina:
Redmane - matka (jednorożec)
Groundhooves - ojciec (ziemny)
Moonshadow - brat

 

Pszyjaciele:

Soft Style

Husky

Nelly

Cross Revolution

 

Charakter/Ogólny opis:

Fireblast jest dość dobrze zbudowanym ogierem jednorożca, o jasnoszarym umaszczeniu i grzywie przypominającej kolorystyką płomienie. Ma ciemnopomarańczowe oczy i Cutie Mark przedstawiający lecącą kulę ognia. Jego specjalnym talentem jest magia piromancji, z ogniem potrafi zrobić prawie wszystko, od zastosowań w mechanice, przez gastronomię aż po zastosowania... bojowe. Jest bardzo pogodnym kucykiem, lubiącym spędzać czas w dobrym towarzystwie. Ma imprezową duszę i uwielbia spędzać czas w klubach, barach, czy na imprezach u znajomych. Pracuje we własnym warsztacie naprawiając różne sprzęty elektroniczne.

 

Historia:

Fireblast urodził się w Manehattenie i od urodzenia wychowywał się w ulicznym zgiełku zatłoczonego miasta. Od małego wykazywał się dużą jak na swój wiek inteligencją i zdawał kolejne lata szkoły z wysokimi wynikami, nigdy nie miał problemów z nauką, jednak jako źrebak, miał spore problemy ze swoim życiem towarzyskim. Był dość zamkniętym w sobie, może nie aspołecznym, jednak niezbyt towarzyskim kucykiem, który wolał spędzać czas przed monitorem komputera, niż ze znajomymi. W wieku 8 lat zaczął uczęszczać do szkoły dla utalentowanych muzycznie kucyków grając na klawiszach, jednak po 5 latach zrezygnował z niej, jednak w jego sercu miłość do muzyki pozostała, co ukazało się u niego kilka lat później, gdy zaczął interesować się muzyką klubową i tworzeniem jej. Przełom w jego życiu nastąpił w czasie wakacji, kiedy miał on niespełna 16 lat, sam dokładnie nie wie dlaczego, jednak od tamtego czasu zaczął stawać się coraz bardziej towarzyskim kucykiem, polubił chodzenie na imprezy, do klubów, na ogniska tudzież inne spotkania... prawdopodobnie było to spowodowane tym, że miał dość siedzenia w domu, podczas gdy inne kucyki dobrze się bawiły. W każdym razie, dziś, Fireblast jest jednym z najbardziej imprezowych kuców w okolicy, uwielbia chodzić na imprezy oraz je organizować, ma wielu przyjaciół i uwielbia poznawać nowe kuce. Jest jeszcze kwestia jego brata - Moonshadowa - nie jest on jego rodzonym bratem... Poznali się na wspólnym wypadzie pod namiot, szybko odkryli, że mają ze sobą wiele wspólnego. Bardzo dobrze się dogadywali... jak bracia... nawet w taki sposób się kłócili  :rd6: Po pewnym czasie tak też się przyjęło, iż zostali braćmi, mimo, że nie mieli wspólnych korzeni.
Ah, byłbym zapomniał! Pewnie będziecie chcieli wiedzieć, jak zdobył swój Uroczy znaczek! To dość... heh... dziwna sprawa? To znaczy... Swoje zdolności do posługiwania się ogniem Fireblast odkrył kiedy na ognisku w lesie przez przypadek... wpadł do niego. I nic mu się nie stało. Okazało się, że nawet bez pomocy magii może tworzyć płomienie i trzymać je w kopytach nie czyniąc sobie krzywdy. Było to dość... dziwne dla wszystkich uczestników imprezy. Kiedy zawieźli go do szpitala aby sprawdzić czy nic mu się nie stało, odkryli, że na boku pojawił mu się znaczek. W kształcie kuli ognia.


__________________________________________________________________________________________________________________________

No to więc tak to wygląda pan Fireblast, historia ciągu dalszego jak na razie nie ma... bo skąd, jak kończy się na ostatnich wydarzeniach
Oceńcie :pinkie2:
Ah, no byłbym zapomniał, Fireblast w wolnych chwilach uwielbia też spotykać się z pięknymi klaczami :shiarmor:



*Stary wygląd 


http://img18.imageshack.us/img18/4921/hiresponyh.png

http://img600.imageshack.us/img600/3135/hirespony2p.png

http://img341.imageshack.us/img341/4276/imag0741.png
Rysunek by... Ja :D

A tutaj mały ship:
http://p0nfir3.deviantart.com/art/Fireblast-x-Vinyl-362513824?q=gallery%3Ap0nfir3%2F42862985&qo=10

  • +1 1
Link do komentarza

Historia trochę ogólnikowa, ale ma w sobie opis zdobycia znaczka.

Nie jesteś alicornem (uff), robisz normalną rzecz i jesteś w tym świetny, ale nie najlepszy w całej Equestrii, też fajnie.

No i jesteś z Manehattenu :pinkie2:

Ciekawe jest to że interesujesz się militariami (poza gwardią księżniczek jest jakieś wojsko?)

I z tą rodziną tak dziwnie, jest rodzeństwo, szwagier. Co z rodzicami?

(Nie rozumiem tych podkreśleń w charakterze. Moim zdaniem nie są potrzebne.)

Ogólnie fajny jednorożec. Ciekawie to musi wyglądać w klubie przy przyciemnionych światłach - unoszące się w powietrzu czerwone oczy i płonąca grzywa.

Link do komentarza

Oj najlepszym DJem to na pewno P0NFIR3 jeszcze nie jest... Jest fanem DJ PON-3, ale do pięt to jej nie dorasta, mimo, że w Manehattenie jest znany.

Usunąłem te podkreślenia, masz rację, były niepotrzebne. Rozszerzyłem nieco historię aby wyjaśnić brak imion rodziców (po prostu zna tylko tych ,,zastępcznych"), specyficzność jego charakteru, decyzję o zostaniu DJem itp.

Link do komentarza

Ale żeś kolorów nawalił...

Kolejny OC, który nie zna swoich rodziców :twilight9: I ta nagła przemiana z aspołeczniaka w imprezowicza... ech, nie kupuję tego. Ale OC nawet niezły, wygląd ciekawy, nie jest źle...

Link do komentarza

Ciekawa postać . Jednak to imię ... Spotkałem je już wcześniej u oc jednej z osób,które miałem okazje poznać ...

Jednak twój Blast jest lepszy od całego Stada

,,Blastów'' autorstwa Blasta ...


Ciekawa postać . Jednak to imię ... Spotkałem je już wcześniej u oc jednej z osób,które miałem okazje poznać ...

Jednak twój Blast jest lepszy od całego Stada

,,Blastów'' autorstwa Blasta ...

Link do komentarza
Hm no ja wcześniej nie spotkałem takiego imienia' date=' a ono bardzo dobrze oddaje kim on jest *.*[/quote']

Blast,którego znam ma chyba z 9 postaci w tym w imionach ośmiu występuje słowo Blast ...

Z tym że jego Fire Blast to był źrebak uzalezniony od jedzenia środka do czyszczenia rur xD

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Po pierwsze i najważniejsze - Na Celestię, zmniejsz tą czcionkę! Myślałem, że mi literki oczy wydłubią!

Trochę szkoda starego OCka, ale za to ten jest... pełniejszy i bardziej realistyczny. Jak dla mnie zmieniłeś tyle, że mogłeś machnąć drugiego podobnego.

No i rysunek... Porysuj i dorzuć jeszcze trochę rysunków Fireblasta, bo przyjemnie się ogląda.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Uh... cisza w temacie Fir'cia :<
Możecie mnie zabić ale...
...skończyłem 3ci i ostatni update profilu mojego ukochanego OC'ka, postaram się jeszcze dziś wrzucić własny rysunek mojego OC (na którego podstawie był robiony wektor), jak tylko dorwę skaner...
W każdym razie teraz to Fireblast zmienił się praktycznie o 180stopni łącznie z historią, opisem, wyglądem i CMką... dlaczego? Dlatego, że chciałem troszkę więcej oryginalności, i mniej mroczne kolory... dlatego, że nie podrodze mi z DJowaniem niestety, a to jest mój główny OC, moje kucykowe JA :D Więc dopasowałem go pod siebie.

Także po raz kolejny zapraszam do łoceaniania! Zapraszam też do odwiedzenia jego profilu na deviant'cie  czy też zagrania z nim w World of Equestria.

 

Pozdrawiam, hug i brohoof!  :pinkie:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...