Skocz do zawartości

Kucykowy świat oczami Princess Celestii


Recommended Posts

Hej!

Nazywam się Princess Celestia i chciałabym założyć tu mój kącik artystyczny ^^

Mam mnóstwo prac na kartkach, ale niestety na razie nie mam jak je zeskanować. Dlatego wstawiam tylko dosyć szybko zrobiony art w programie Paint Tool Sai. Mam nadzieję, że nie jest okropny, i że wam się spodoba.

http://www.tinypic.pl/l2v12bktpqjd

EDIT:

Chciałabym się jeszcze zapytać: jak dodać obrazek tak, aby się wyświetlał na forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeśli rysujesz na tablecie to nie jest ani piękny ani brzydki.

Jeżeli rysujesz na kompie myszką to jest B. ładny.

Pozdrawiam.! Łap :muffin: za rysunek.! :fshug:

Dzięki.

Tak naprawdę to niecały lineart zrobiłam na tablecie, a resztę myszką. Wiem to trochę dziwne, ale tak się złożyło, że byłam na dole, a tablet był na górze i lenistwo wzięło górę, więc zrobiłam resztę myszką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem to trochę dziwne, ale tak się złożyło, że byłam na dole, a tablet był na górze i lenistwo wzięło górę, więc zrobiłam resztę myszką.

rozwaliło Mnie to xD

A co do wstawiania obrazków do tematu,

>Najpierw musisz skopiować adres danego obrazka z internetu, ( link obrazka uzyskasz po naciśnięciu obrazka z przeglądarki prawym klawiszem myszy i min będzie "Kopiuj adres URL obrazka"

>klikasz na "Odpowiedz" i w tej tabelce gdzie piszesz posta ,to na górze na jasnym tle jest taka mała ikonka (jakby "pocztóweczka") > "Wprowadź obrazek" i tam wklejasz wcześniej skopiowany link do obrazka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Mam mnóstwo nowych rysunków, ale nie mam jak ich zeskanować. Może poproszę moją przyjaciółkę... W każdym bądź razie chciałam tylko powiedzieć, żebyście nie przejmowali się tym pierwszym artem. Był robiony naprawdę "na szybko", bo chciałam jak najszybciej otworzyć wątek.

A, i jeśli ktoś jest zainteresowany: mogę zrobić komuś rysunki na zamówienie. Tysiąc razy lepiej idzie mi rysowanie na kartce... Niestety nawet jeżeli coś zamówicie i to narysuję, to nie obiecuję, że będzie to szybko wstawione(z wiadomych przyczyn).

Trzymajcie się

Princess Celestia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam jak skanować prac i muszę robić digi. Ale... można przecież zrobić zdjęcie aparatem cyfrowym! Ja ogólnie wolę zrobić zdjęcia niż skanować, bo wszystkie moje skanery były pożeraczami kolorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwaliło Mnie to xD

A co do wstawiania obrazków do tematu,

>Najpierw musisz skopiować adres danego obrazka z internetu, ( link obrazka uzyskasz po naciśnięciu obrazka z przeglądarki prawym klawiszem myszy i min będzie "Kopiuj adres URL obrazka"

>klikasz na "Odpowiedz" i w tej tabelce gdzie piszesz posta ,to na górze na jasnym tle jest taka mała ikonka (jakby "pocztóweczka") > "Wprowadź obrazek" i tam wklejasz wcześniej skopiowany link do obrazka

Właśnie chciałam t opowiedzieć :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace są bardzo fajna. A portret luny powala.

Z nudów amputowałem szyję Twojej lunie :P Po w miarę udanej operacji czeka na prostowanie nóg :P

Tak wiem, jestem słabym chirurgiem.

PS.

Jak wam się udaje na tablecie zrobić takie proste linie mi za żadne skarby świata nie wychodzi.

Bo ona używa w SAI-u takiej linii którą da się wygiąć- znasz?

Ps. Jestem tego pewna na 100 %

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...