Skocz do zawartości

ME 3 multi.


Nikern

Recommended Posts

Od razu powiem, że nie wiedziałem gdzie dać ten temat więc daję na ogólny. Jak jakiś mod uzna, że należy przenieść to z góry o to proszę.

Teraz do rzeczy. Jak w temacie stoi mówimy o ME3 multi, tak zwanym multi bo powinienem być politycznie poprawny i napisać co-op.

Jeśli ktoś grywa w jeszcze w ME3 na trybie wieloosobowym, lub chce odnowić z nim swą znajomość( a polecam bo dużo fajnych zabawek powchodziło.) to zapraszam do gry. Można umówić się tu lub na privie. Sam grywam często więc pomyślałem że może ktoś byłby chętny do zabawy.

Mój nick na "cudnym i uwielbianym" przez ogół originie brzmi bardzo oryginalnie: Nikern.

Ponad to można tu podyskutować o taktykach(tak są takie), przedmiotach, postaciach itd. Mam nadzieję że was to zainteresuje :rainderp:(jeśli wogle ktoś w to gra)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect? No baaa ;d Cała trylogia jest moją przeprzeprzeprzeukochaną <3 grą, żadna nie może się z nią równać. Założyłem o niej temat na tym forum, ale pewnie gdzieś się ukrył. W multi też czasem cykam, choć ostatnio nieco mniej (maturka itp.). Nick na originie El_Martinez_PL. A tu link do N7HQ http://social.bioware.com/n7hq/?name=El_Martinez_PL&platform=pc :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...