Skocz do zawartości

Rezygnacja


Cipher 618

Recommended Posts

Witam serdecznie. Z przykrością informuję, że postanowiłem zrezygnować z funkcji Avatara Cheerilee. Mam wiele powodów. Część z nich wymienię, o innych zaledwie wspomnę, a inne pozostaną między mną a Wiekim Avatarem. Nie chcę kłamać, że niepowodzenie to wina niezbyt popularnej postaci. To też, ale... a przeczytajcie do końca.

Powody rezygnacji - dział.

Nie oszukujmy się. Świecił pustkami, z każdym dniem zainteresowanie spadało. Nowe działy, które zakładałem stały puste. Nie chcę zaśmiecać forum. Zdaję sobie sprawę, że wiele osób będzie miało się z czego, a raczej kogo śmiać, ale mogę powiedzieć tylko tyle - na zdrowie. I uważajcie na przepony.

Powody rezygnacji - sprawy rodzinne

Powiedzmy tylko, że są sprawy, przez które czasami odechciewa mi się wszystkiego. Depresja chodź no tutaj :hug3:Od kiedy przybyłem na to forum, chciałem mieć pod swoją opieką jakiś dział. Nie bez powodu. Biorąc na siebie dział Cheerilee miałem nadzieję, że będę mógł odciąć się od życiowych problemów, których mam w nadmiarze choć na chwilę. Niestety to problemy wpłynęły na dział (tak jak wpływały na szkołę czy studia - ostatni rok powtarzałem). Tłumaczyłem to szerzej komu trzeba.

Co dalej?

1. Wybór nowego Avatara Cheerilee? Usunięcie działu? Decyzję pozostawiam ważniejszym ode mnie.

2. Co do mnie... Możliwe, że w dalszej lub bliższej przyszłości będę ubiegał się o jakąś funkcję. Nie ukrywam, że nadal chciałbym pełnić ważną rolę w życiu forum. Mam kilka pomysłów, ale zdaję sobie sprawę, że po tej porażce raczej szybko nie dostanę zielonego światła.

Porażka przy Cheerilee czegoś mnie nauczyła. Jeśli kiedykolwiek będę ubiegał się o jakąś funkcję to tylko taką, która jest związana z moimi pasjami wykonywanymi na co dzień, a nie tymi skrywanymi w sercu. Muzyka (Melody/Symphony? - mija się z celem. Mamy Vinyl/Octavię. Gry - mod działu Brony Gaming. Szanse zerowe)

No dobrze, to miał być krótki post z rezygnacją, a ja tu sypię propozycjami. A nie chcę z dnia na dzień skakać z kwiatka na kwiatek. Jest na to zbyt wcześnie (?).

W związku z tym póki co pozostanę szarym użytkownikiem (no chyba że dostanę zielone światło od kogo trzeba, a wielu z Was wyrazi chęć powstania takiego działu/tematu/przyznania zielonego koloru). Dajcie znać w tym wątku.

Podziękowania

Dziękuję za przyznanie mi tej zaszczytnej funkcji, a także wszystkim użytkownikom za branie udziału w zabawach. Przepraszam, że tak wyszło, ale mam swoje poważne powody. I jeszcze jedno doczytałeś/aś do końca? :hug3:

************

FAQ

1.

Może powinieneś zagrać w Lotto?

2. Ale drama queen!

Pomieszkaj u mnie kilka miesięcy, ok? To co napisałem to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Nazwij mnie jak chcesz, wyśmiej, wyzwij, ale nie nazywaj drama queen, bo w sytuacji w jakiej się znajduję mam prawo do załamania nerwowego.

3. Robił taki butthurt, a teraz wielki dramat i w ogóle...

Nie będę się tłumaczyć po raz kolejny z sytuacji w jakiej teraz jestem (ba, byłem przez całe życie) i wmawianego mi wcześniej "butthurta" (przed przyznaniem Avatara), którym przejąłem się tak jak zeszłorocznym śniegiem.

4. LOL... mod i kolejny avatar :lol:

I znowu... Chciałem pełnić jakąś funkcję na forum. To dla mnie ważne. Swego rodzaju oderwanie się od monotonii codziennego życia, problemów - "forumoterapia". Śmieszne? Nie dla mnie.

5. Forumoterapia... hahahaha

hahaha!

6. TL.DR Nie musisz tego czytać, obejrzyj zdjęcie kota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...