Skocz do zawartości

Sprzedam PS Vitę z grami i akcesoriami


Linds

Recommended Posts

Byłby ktoś może zainteresowany kupnem PS Vity (model Wi-Fi, system zaktualizowany do obecnej wersji 2.06) w bardzo dobrym stanie (ekran zabezpieczony folią) z ładowarką domową i samochodową (ostatnia nieużywana w ogóle, obydwie z wejściem na USB), pudełkiem na karty z grami, pokrowcem (oryginalny z Sony, miękki z przegródką oddzielającą kieszonsolkę od pudełka na gry, ozdobiony naklejką Vinyl Scratch), kartą pamięci 16GB, 3 grami pudełkowymi:

* Uncharted: Złota Otchłań

* Rayman Origins

* LittleBigPlanet PS Vita

I 4 grami pobranymi z PS Store i zainstalowanymi:

* God of War: Chains of Olympus

* God of War: Ghost of Sparta

* GTA: Liberty City Stories

* Rayman 2: The Great Escape

Sprzęt kupiony pod koniec lutego zeszłego roku, mało używany z racji braku czasu (planowałem ograć kiedyś np. Assassin's Creed: Liberation). Myślę nad sprzedażą, ponieważ potrzebuję wymienić swój laptop, który potrzebuję do działania na studiach.

Samą wartość gier pudełkowych szacuję na koszt przynajmniej 400 zł. Wartość gier pobranych wynosi 178 zł, doliczę za 130 zł.

Akcesoria - Travel Pack kosztował 200 zł, ale z racji, że nie dołączam słuchawek i szmatki, pokrowiec był używany, a ładowarkę domową i tak dołączam do sprzętu, jestem skłonny spuścić cenę do 120 zł.

Kartę 16GB mogę sprzedać za 100 zł z racji, że używana (obecnie nowe 16GB chodzą za 170 zł). Pojemność spokojnie wystarcza.

Sam sprzęt i ładowarkę zwykłą mogę wycenić na 800 zł.

Gratisowo dołączyłbym karty dedykowane PS Vicie do gier wykorzystujących rozszerzoną rzeczywistość.

W sumie wyszłoby 1550 zł.

Sam sprzęt + gry pudełkowe = 1200 zł.

Możliwość negocjacji ceny i odbioru osobistego:

* na co dzień w Warszawie i okolicach

* najbliższa sobota i niedziela w Poznaniu

* 29.03 - 04.04 w Tychach, Katowicach i okolicach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...