Skocz do zawartości

Zapytaj Silver Shielda


Recommended Posts

LINK DO OC

Witajcie! Jestem Silver Shield. Kto mnie zna, to mnie zna, a kto nie zna, to za chwile pozna.

Z wyglądu "jestę pegazę", lecz w rzeczywistości jestem alicornem, lecz ukrywam to.
("Ogier-Alicorn?" "Over Power!!!!" "a Fe!" "OP is a F.....t!!!"-Tak,tak,tak już to przeżywałem...)

Lecz w przeciwieństwie do niektórych należących do rodziny królewskiej(blueblood), nie pusze się, jak gołąb na mrozie.
Uważam się za normalnego. Lubię grać w Cloudballa, Lubię Wonderbolts, i spędzam czas z przyjaciółmi, którzy tolerują mnie takiego, jakim jestem.
Ostatnio odkryłem w sobie żyłkę filozofa.
I w związku z tym jeśli masz jakieś pytanie natury filozoficznej, etycznej, czy międzykucykowej, uderzaj do mnie. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Idiotyczne pytania, które łamią regulamin, natychmiastowo spotkają sie z ciętą riposta, a w ostateczności z Warnem.
I to by było na tyle z mojej strony.


24g35tg.jpg

~Domine

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

1. Jakie są Twoje trzy ulubione sporty?

2. To raczej oczywiste, że lubisz Daring Do. A kogo lubisz "inaczej"? Innymi słowy, kogo nie cierpisz?

3. Słyszałeś o teorii według której istnieją nie tylko niesamowicie potężne Alicorny czystej krwi (z matki i ojca Alicorna), ale i zupełnie przeciętne kucyki Alicorny. Pochodzą one ze związków pegaz/jednrożec. Co o tym sądzisz? Myślisz, że to prawda? A może jakaś choroba? Stąd ta nienawiść?

Link do komentarza

1. Jakie są Twoje trzy ulubione sporty?

2. To raczej oczywiste, że lubisz Daring Do. A kogo lubisz "inaczej"? Innymi słowy, kogo nie cierpisz?

3. Słyszałeś o teorii według której istnieją nie tylko niesamowicie potężne Alicorny czystej krwi (z matki i ojca Alicorna), ale i zupełnie przeciętne kucyki Alicorny. Pochodzą one ze związków pegaz/jednrożec. Co o tym sądzisz? Myślisz, że to prawda? A może jakaś choroba? Stąd ta nienawiść?

1.Moje sporty to: Hoofball(Cloudball), biegi, i Latanie

2.Lubię nie tylko Daring Do. Lubię również Rainbow Dash, Lightning Dust, Spitfire, Cloudchaser, Derpy, i wielu innych pegazów. Nie cierpię podmieńców. One doprowadziły do upadku mojego rodzinnego królestwa, i sprawiły, że w młodym wieku byłem sierotą.

3. Ciężko nie zaprzeczyć takiej teorii. Z tego co słyszałem to tylko Ciocia Celestia, i Ciocia Luna są czystymi alicornami. Ja czysty w połowie, bo matkę miałem alicorna, lecz ojciec był pegazem.

Panuję nawet legenda o powstaniu pegazów, kucyków ziemnych, i jednorozców, która mówi, że wszystkie kucyki były alicornami, lecz przez różne występki odbierano im to skrzydła, róg, lub oba atrybuty.

Jednym ze skutków tej domniemanej teorii jest zazdrość. Byłe Alicorny zazdrosciły obecnym, że zachowały moc, i tak nienawiść do alicornów była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Nienawidzą nas, bo po prostu nam zazdroszczą. Taka jest prawda.

Link do komentarza

1. Dlaczego ukrywasz swoją rasę ?

2.Skąd znasz te wszystkie fałszywe historyjki na temat pochodzenia Alicornów ?

3. Dlaczego,gdy ukrywasz swoją naturę Alicorna wybierasz akurat pegaza zamiast jednorożca lub kuca ziemnego ?

4.Dlaczego oskarżasz wszystkich bez wyjątku o nienawiść do twojego ,,gatunku'' ?

5.Dlaczego właściwie przejmujesz się zdaniem innych ?

6. Twierdzisz,że znasz źródło nienawiści w stosunku do takich jak ty... Dlaczego więc mimo tego uważasz się za kogoś,kto stoi ponad innymi ? Bycie Alicornem nie czyni Cię wcale czymś wyjątkowym .

7. Jesteś z kimś w związku a jeśli tak to jak reaguje na twój ,,gatunek'' ?

Link do komentarza

1. Dlaczego ukrywasz swoją rasę ?

2.Skąd znasz te wszystkie fałszywe historyjki na temat pochodzenia Alicornów ?

3. Dlaczego,gdy ukrywasz swoją naturę Alicorna wybierasz akurat pegaza zamiast jednorożca lub kuca ziemnego ?

4.Dlaczego oskarżasz wszystkich bez wyjątku o nienawiść do twojego ,,gatunku'' ?

5.Dlaczego właściwie przejmujesz się zdaniem innych ?

6. Twierdzisz,że znasz źródło nienawiści w stosunku do takich jak ty... Dlaczego więc mimo tego uważasz się za kogoś,kto stoi ponad innymi ? Bycie Alicornem nie czyni Cię wcale czymś wyjątkowym .

7. Jesteś z kimś w związku a jeśli tak to jak reaguje na twój ,,gatunek'' ?

1. Gdy wiedziano, że jestem alicornem, albo padano mi do stóp, albo szeptano. Zdecydowanie nie lubiałem takich sytuacji. Chciałem po prostu żyć jak normalny kucyk. Gdy byłem małym źrębięciem wychodząc na balkon widziałem grupę moich rówieśników bawiących się na dziedzińcu. Były to dzieci służby. Nie pozwolono mi się bawić z nimi, bo to "plebs" i mi nie przystoi. Gdy nauczyłem się ukrywać róg, wymykałem się potajemnie z pałacu Salisiańskiego, by bawić się z innymi. Nikt dzięki temu mnie nie poznał, a ja mogłem poznać smak świata, który niósł za sobą większe emocje, niż pałacowe życie w izolacji.

2. Służba mi je opowiadała. Twierdziła, że jeśli nie są alicornami, mogą namówić mnie do niecnych czynów, a co za tym idzie mógłbym utracić swoją moc.

3. Szczerze róg łatwiej ukryć, niż skrzydła. Po za tym lubię latać.

4. W koło słyszę, że alicorny mają zbyt łatwe życię, są wyidealizowani. Chcę udowodnić, że nawet alicorny mają słabości.

5. Przejmuje się zdaniem innych, bo jestem w mniejszości. Nie czuję się lepszy. Przeciwnie, chcę czuć by traktowano mnie jako równego. Niestety

zmiany przychodzą zbyt wolno.

6. Jestem obecnie wolny. Z tego co wiem, to moje "Wspaniałomyśle" ciocie chcą mi znaleźć żonę. Nie wiem co wyjdzie z tych poszukiwań, ale czas pokaże...

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...