Skocz do zawartości

Zapytaj Corrie!


KreeoLe

Recommended Posts

ccf2013032800002.jpg

by Moonlight

Cześć wszystkim!... ekhem, przywitaj się...

Yyy... a, tak! Cześć!

W tym temacie możecie zadawać pytania Corrie, dobrze mówię?

Jasne! Zapraszamy!

I pamiętajcie, że obowiązuje to regulamin forum.

No i piszcie ładnie, z przecinkami, kropeczkami...

Tak, tak... zapraszamy do zadawania SENSOWNYCH pytań Corrie Carver!

Link do OC.

24g35tg.jpg

~Domine

Link do komentarza

Cześć, Corrie! Mój przyjaciel, Ma...

Pozwól, że sam się przedstawię. Nazywam się Magic Hooves i chciałbym zadać ci kilka pytań...

Tylko proszę, w granicach rozsądku, pamiętaj, jesteś tylko ożywionym wymysłem mojego umysłu, więc za ciebie odpowiadam :ming:

Przemilczę to. No więc:

1. Z tego, co czytał mi mój... Ekhm... "Stwórca"... To podobno jesteś dobrą łuczniczką. Czasem organizuję pierwszą pomoc na różnych zawodach sportowych. Mogę ci załatwić występ w jednych. Jak ci się podoba propozycja?

2. Co najbardziej lubisz jeść? Stawiam na szarlotkę :3

3. Jak to możliwe, że mieszkamy w jednym mieście, a jeszcze się nie spotkaliśmy?

To wszystko?

Tak.

No, to się żegnamy. Z góry dzięki za odpowiedzi. Do następnego!

Pa!

Link do komentarza

Nareszcie ktoś napisał, pustkami tu świeciło... a tak w ogóle: cześć!

Witaj! Z chęcią odpowiem na twoje pytania!

Tylko szybko, bo muszę jeszcze wpaść do wypożyczalni! Mam zamiar zrobić sobie dzisiaj wieczór filmowy z moją koleżanką.

Ok, już, już...

1. Z tego, co czytał mi mój... Ekhm... "Stwórca"... To podobno jesteś dobrą łuczniczką. Czasem organizuję pierwszą pomoc na różnych zawodach sportowych. Mogę ci załatwić występ w jednych. Jak ci się podoba propozycja?

Tak, ćwiczę strzelanie z łuku. I przyznam, że nawet dobrze mi idzie.

Dobrze?! Dobrze?! Kobieto, ty jesteś genialną i wyśmienitą łuczniczką! W dodatku samoukiem.

Możesz nie przerywać...? Kontynuujmy. Rzeczywiście, kusząca propozycja. Muszę się jeszcze zastanowić, mam ostatnio trochę mniej czasu, ale na pewno się z tobą skontaktuję.

Naaastępne pytanie!

2. Co najbardziej lubisz jeść? Stawiam na szarlotkę :3

Najbardziej lubię wszystkie dania związane z jabłkami, najbardziej ciasta. W tym jest również szarlotka.

Phi! Przecież ty jesteś uzależniona od szarlotki, robisz ją codziennie...

Cicho siedź, nikt nie musi o tym wiedzieć! Przejdźmy do następnego pytania.

3. Jak to możliwe, że mieszkamy w jednym mieście, a jeszcze się nie spotkaliśmy?

W sumie to mieszkam na obrzeżu Ponyville, muszę przejść ponad trzy kilometry, aby dotrzeć do centrum...

Ta, chodzisz do Ponyville raz w miesiącu, samotniczko!

Ale mam ciebie, moja kochana KreeoLciu... *huuug*

Oh, no dobra, już dobra. Puść, bo mnie za chwilę zatulisz na śmierć... to wszystkie pytania?

Wszystkie! Dzięki za wizytę, obiecuję że kiedyś na pewno się spotkamy!

Więc to tyle na dziś... zapraszamy do zadawania jeszcze większej ilości pytań! Mamy też nadzieję, że odpowiedzi was zadowoliły, i dowiedzieliście się tego, czego chcieliście. Corrie przecież nie gryzie...! Nie gryziesz, nie?

To się jeszcze okaże... zapraszamy!

Link do komentarza

No czeeść :D Ja również mam dla ciebie parę pytanek, mianowicie:

1.Jak szybko biegasz?

2.Lubisz gdy pada deszcz?

3.Jaki jest twój ulubiony kolor?

4.Jakie czytasz książki?

5.A jaka jest twoja ulubiona książka?

6.Widziałaś kiedyś mantykore?

7.Umiesz śpiewać?

To tyle ode mnie :fluttershy5: Oczekuj więcej :twilight2:

Link do komentarza

Witaj Corrie! Pozwól, że zadam ci kilka pytań.

1. Czego najbardziej się boisz?

2. Jakie jest twoje marzenie?

3. Jaki prezent najbardziej by cię ucieszył?

4. Jak pielęgnujesz taką piękną grzywę?

5. (to akurat pytanie od mojego OC, która uważa, że jest najszybsza) Czy pościgasz się kiedyś? :rd6:

Link do komentarza

Pooobuuudka! Wstawaj!

*zieeew* Jeszcze chwilę babciu... pięć minut...

WSTAWAAAAJ!

Uhh...?

Nie "uhh", tylko następne pytania, ty śpiochu!

Dooobra, dobra, nie krzycz. Pośpię jeszcze z kwadransik i odpowieee--- *chhr... chhr*

W dodatku zaczęła chrapać... dobra, sama spróbuję odpowiedzieć na kilka pytań, może w tym czasie zdąży się obudzić...

1. Jak szybko biegasz?

Cześć! Corrie, z tego co pamiętam, biega... no, szybko. Chyba u Was w Equestrii nie określa się prędkości? Zaraz... przeliczając na moc skrzydeł jej bieg... to będzie jakieś 10.9

Mmmfp... szarrlotkaaa? *chhr... chhr*

Jezu, nie chrap tak! Przepraszam Was za nią... następne pytanie.

2. Lubisz gdy pada deszcz?

Na tym pytaniu czas obudzić Corrie-śpiocha!... WSTAAAWAJ!

Umpff... już wstaję, tylko się nie drzyj... to jakie było pytanie?

No nareszcie wstała, cud! Aa, czy lubisz gdy pada deszcz?

Lubię... *zieeew* ... o ile nie jest to jakaś wielka ulewa, huragan, czy powódź, albo burza. Moje jabłonki bardzo lubią deszcz. Szybciej rosną.

Myślę, że taka odpowiedź jest wyczerpująca. Dalej...

3. Jaki jest twój ulubiony kolor?

Czy to pytanie nie jest aby zbyt oczywiste...?

Nie przerywaj. Mój ulubiony kolor to czerwony i zielony. Zieleń kojarzy mi się z wiosną, z drzewami, roślinami, a tym samym z moimi jabłonkami! :fluttershy4: A czerwony... od jabłek, które rosną na moich drzewkach. I moje puśśyśte, mięczczutkie włoski, takie czerwonawe...

No już, już. Nie zachwycaj się tak sobą. NASTĘPNE!

4. Jakie czytasz książki?

5. A jaka jest twoja ulubiona książka?

No... najczęściej ogrodnicze i kulinarne.

O ulubiona, to ta o jabłonkach i szarlotce!

Dokładnie! Next question!

6. Widziałaś kiedyś mantykorę?

Taak, wiąże się z tym dość przykra historia...

Jabłonkowo-masakrowa historia...

Jak już pewnie wiesz, mieszkam na obrzeżach Ponyville, a to dość blisko Lasu Everfree...

*teraz kwadrans opowiadania o tym, jak to przez "przypadek" Corrie poszła do złego lasu, a za nią przyszła mantykora...*

... i gdy się rano budzę, jedna ze ścian domu jest obdrapana pazurami i w połowie rozwalona.

Ale Ciebie i tak martwiło tylko to, że mantykora wywaliła twoją ulubioną jabłonkę wraz z korzeniami...

Ja ją wtedy widziałam! Pień mojej jabłoneczki taszczyła w zębach do tego lasu!... Niestety. No, to tak z grubsza wygląda moja historia spotkania mantykory.

Na szczęście to przedostatnie pytanie... o kurczę, jeszcze pięć pytań od następnego użytkownika... przeżyjemy. Albo i nie.

7. Umiesz śpiewać?

Ona i śpiewanie?! He, he, he. Bardzo śmieszne.

Tu niestety Kree ma rację. Śpiewać nie umiem wcale, chociaż próbowałam...

*śmiech* Przecież ty fałszujesz, ty... ha, nie umiesz wcale śpiewać.

Oh, zamknij się! A tak w ogóle, to głodna jestem.

Ja też... chodź, zjemy śniadanie.

Szarlotkę! Tak, tak, tak! Zjemy szarlotkę!

Ehh... dobra, może być. Piąty dzień z rzędu szarlotka na śniadanie... mamy nadzieję, że odpowiedzi te są dla was zadowalające, zapraszamy do zadawania jeszcze więcej, i więcej, i więcej...!

A na pytania Violet Star i jej OC, odpowiemy po śniadaniu! Mmmniam! SZARLOTKAAAA!

***

Wiiiitajcie z powrotem misiaczki!

Teraz odpowiem na pytania Violet Star, zapraszamy!

1. Czego najbardziej się boisz?

No wiesz, to chyba dość drażliwy temat...

Chyba najbardziej tego, że... że mój ojciec... kiedyś wróci... *chlip, chlip*

Oooj, nie płacz...

Nie, nie... już dobrze... to byłby dla mnie zbyt duży szok, tyle emocji. Zapewne byłaby to radość, że w końcu go spotkałam, ale i nienawiść, bo on po prostu wyjechał, zostawiając mnie dziadkom.

Nie filozofuj. Jedziemy dalej.

2. Jakie jest twoje marzenie?

Moim marzeniem jest, aby moja matka, babcia, dziadek znów żyli i żebyśmy byli znów szczęśliwą rodziną. Moje życie wcale nie jest łatwe. Ale to tylko marzenie, które się nigdy nie spełni...

KreeoLe powiada Ci, że ten świat jest pełny zła i nienawiści, a ty jesteś światełkiem w tunelu---

Kobieto, Equestria to świat dobra, miłości i harmonii! Jedyne co jest tu złe, to śmierć. :D

No to przecież mówię...

3. Jaki prezent najbardziej by cię ucieszył?

Jaki prezent? Na urodziny? Więcej książek kulinarnych i ogrodniczych!

Maniaczka...

4. Jak pielęgnujesz taką piękną grzywę?

Dzięki, za komplement, nie sądziłam że komuś podoba się---

Ekhem...! Przejdźmy do pytania.

Dość często ją czeszę, ale oczywiście nie tak często jak Rarity. No i używam specjalnego szamponu mojego wykonania. Przepis zatajony, top, top secret.

To ty znasz Rarity?!

No tak. Myślisz, że gdybym jej nie znała, to czy wtedy ktoś komplementowałby moją grzywę? Daje mi dużo rad, porad i czegoś-tam...

NASTĘPNE!

5. (to akurat pytanie od mojego OC, która uważa, że jest najszybsza) Czy pościgasz się kiedyś?

Chętnie, ale najpierw chciałabym ją, albo jego poznać, aby wiedzieć z kim mam do czynienia. ^^

To wszystko?

Wszystko. Na dziś wszystko. Chyba. O ile nikt nie zada następnych pytań.

O ile? A co, nie podoba Ci się odpowiadanie ze mną, hm?

Co?! Skąd, jest świetnie!

Phi! Jasne... Dziękujemy Wam za zadawanie tak świetnych pytań i zapraszamy do zrobienia tego ponownie!

Życzymy zdrowia i świetnej pogody! Do zobaczenia!

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...