Skocz do zawartości

Vietcong


Adm1RED

Recommended Posts

Dobra postanowiłem dodać wątek w którym będziemy rozmawiać o grze *Vietcong* ta gra nie ma jakichś naprawdę mocarnych wymagań ale w nią na multi i na kampani gra się zajumiście naprawdę polecam tę grę dla fanów chodzenia po jungli, i w vietnamie itp.

OK SCREENY:

VC_1.jpg

Vietcong3.jpg

vietcong1.jpg

Vietcong.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zagrać w demo. Najwidoczniej gra nie współpracuje z Win7 64bit. Tak czy inaczej działała dopóki nie rozpoczęła się właściwa gra, bo zanim padła musiałem oglądać nudny filmik. Kto wpada na pomysł cutscenek, których NIE DA się przewinąć?

Każdemu kto stworzy grę z takim genialnym rozwiązaniem kazałbym obejrzeć pierwszych 10 000 odcinków Mody na Sukces... bez możliwości przewijania. :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powiem na cutscenki mam sposób.

Biore wlączam telewizor bo TV mam obok biurka na którym jest komputer i oglądam sobie MLP bo mam nagrane i tak długo oglądam jak jest cutscenka ( w lego indiana jones i lego star wars 2 nie da się też przewijać tych scenek, a co do mody na sukces to nawet fajny pomysł tylko trzeba wiedzieć gdzie ci twórcy mieszkają i w tedy można by im puścić te całe 10000 odcineków )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już tak na serio - to zależy od gry, ale ta była wyjątkowo słaba i po prostu nudna. Ot dwie minuty siedzenia w śmigłowcu, który - NIESPODZIANKA - został zestrzelony :rd8: No adrenalina, że ho ho...

Najbardziej podoba mi się sposób opowiadania historii jaki zaprezentowano w HL2 cz Bioshocku (ale tyczy się to tylko FPSów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...