Skocz do zawartości

Zapytaj Dream


Daktyl

Recommended Posts

Witajcie !

Nazywam się Dream i chętnie odpowiem na wasze pytania.

Jednak proszę,aby zawierały one chociaż odrobinę sensu . Nie chcę marnować swojego czasu na czytanie infantylnego bełkotu lub wulgarnych treści.

Forum to posiada Regulamin,więc jeśli jeszcze go nie znacie lub ewentualnie zapomnieliście co w nim się znajduje sugeruje zajrzenie tam,przed zadaniem pytania.

Pozdrawiam i liczę na wiele sensownych pytań .

24g35tg.jpg

~Domine

Link do komentarza

1. Co sądzisz o związkach ogier z ogierem\klacz z klaczą ?

2. Jakie jest twoje zdanie o osobach nietolerancyjnych ?

3. Jakiej muzyki słuchasz ?

4. Co powiesz o Bronyfagach ?

5. Czy masz jakiś przyjacół dla których byś przysłowiowo wskoczyła w ogień ?

Link do komentarza

1.Związki homoseksualne ...

Moim zdaniem nie można nikomu zabronić utworzenia takiego związku,jednak nie powinna to być w żadnym wypadku jednorazowa przygoda.

Zaletą tego typu związków jest również brak problemów związanych z wychowywaniem potomstwa . Pod żadnym pozorem nie powinno się pozwalać na sprawowanie opieki rodzicielskiej przez osoby żyjące w takich związkach . Może to mieć destruktywny wpływ na rozwój źrebaka ...

Osoby propagujące ten styl życia powinny zachować to dla siebie i nie afiszować się z tym publicznie,ponieważ w ten sposób zniechęcają do siebie środowisko .

Podsumowując ... Związki homoseksualne mają takie samo prawo bytu jak te heteroseksualne,jednak są często szkodliwe dla otoczenia . Jest to zasługą tych,którzy rozgłaszają swoją orientacje oraz poglądy na prawo i lewo ...

2.Zależy o jakie osoby dokładnie chodzi . Nietolerancja w stosunku do innych ras jest czymś złym i powinna być tępiona

Każda istota ma prawo do życia w godnych warunkach,bez potrzeby użerania się z nękającymi ją osobami ...

Uznawanie swojej rasy za lepszą od innych również jest nieprawidłowym podejściem .

Nietolerancja może być dobra,jeśli stosuje się ją w stosunku do osób łamiących wszelkie zasady i normy społeczne .

Bierne przyglądanie się i przyzwalanie na nadużycia tylko pogarsza sytuację ...

3. Nie słucham muzyki . Są lepsze sposoby spędzania wolnego czasu niż marnowanie go ma słuchanie hałaśliwego bełkotu .

4. Tacy ludzie,jak każdego rodzaju fanatycy są problemem . Przez ich działalność również normalni fani są postrzegani przez pryzmat działań fanatyków ...

5.Przyjaźń... Przyjaciele... Na co to komu potrzebne ?

Wszyscy są potencjalnymi zdrajcami,którzy udają przyjaciół tylko po to by zyskać coś dla siebie .

Poświęcanie się dla innych jest więc głupotą.

Link do komentarza

1. co sądzisz o Furries\futrzakach ?

2. Powiedz coś o Emo ?

3. jakie są twoje ulubione przedmioty z naszego świata ?

4. Chciała byś mieć wąsy ?

5. Czy lubisz księżniczki ?

6. Czy masz jakieś dziwne zboczenia ?

I teraz kilka pytań bonusowych wyjętych z otchłani mojej dziwnej i zboczonej głowy

1. Czy lubisz szesnastocetymetrowy opiekacz Ricardo ?

2. Kiedy oddasz Wiktorowi pieniądzę ?

3. Czy lubisz Tentacle (ja je kocham ^^) ?

Link do komentarza

1. Fandom Furry... Jest jak każdy inny . Wszędzie znajdą się zboczeńcy lub inne patologie . Po prostu w niektórych grupach jest ich więcej .

2. Samookaleczanie się jest szkodliwe a osoby,które świadomie zadają sobie ból powinny być poddawane odpowiedniej terapii.

3. Zlewozmywaki,Baterie i Akcsesoria Techniki Kuchennej ( Śmigielski CO ) oraz Opiekacze do Chleba .

4.Raczej nie . Nie są przydatne i tylko przeszkadzają . Mogą pełnić funkcje dekoracyjne,jednak tylko u samców ...

5. Są dla mnie obojętne. Nie mam z nimi bliskiego kontaktu i raczej nie planuję tego zmieniać . Nie uważam ich również za kogoś wyjątkowego,lub wszechmocnego ...

Nawet ich władza oraz moc jest ograniczona. Zasługują na szacunek jak wszyscy,jednak wywyższanie i uznawanie ich za bóstwa jest przesadą.

6.Wolę o tym nie mówić... Trochę prywatności jeszcze nikomu nie zaszkodziło

Co do pytań ,,dodatkowych''... Z powodu nadmiaru czasu odpowiem na nie.

Proszę jednak o powstrzymanie się od podobnych pytań w przyszłości .

1.Nic nie wiem o tego rodzaju opiekaczy . Nie znam też żadnego Ricardo .

2.Nie do mnie z tym pytaniem . Mimo wszystko cała ta sytuacja jest śmieszna . 50 złoty za resztki jedzenia ? ... Przesada

3. Nie interesują mnie zboczone fantazje na temat macek ... Jednak lepsze to,niż zaspokajanie swoich rządzy w inny sposób.

Link do komentarza

1.Alicorny nie są w żaden sposób gorsze od innych gatunków kucy lub innych ras . Jednak wszystkie te ,,Alicorny'' ,które nie posiadają mocy równej tej,którą władają Księżniczki nie powininny określać siebie tym mianem.

2.Wszystkie wydarzenia wpływają na to kim jesteśmy . Zarówne te traumatyczne jak i te pozornie błache,których często nawet nie zauważamy . Nie można wyróżnić wyłącznie kilku wydarzeń jako tych ważnych...

3. Każda osoba reaguje na stratę kogoś bliskiego w odmienny sposób . Każdy przypadek jest specyficzny,więc nie można stworzyć Schematu lub ,,Poradnika'' co robić w takiej sytuacji,który będzie skuteczny w 100% .

Link do komentarza
  • 1 month later...

1. Dlaczego wybrałaś takie, a nie inne kolory sierści i grzywy?

2. Czy lubisz czytać?

3. Co sądzisz o alterego Pinkie Pie - Pinkamenie Dianie Pie?

4. Co myślisz o Mane 6?

5. Co by się stało, gdybyś się zakochała? Czy nadal uważałabyś miłość za rzecz niepotrzebną w swoim życiu?

6. Czy masz wrogów? Jeśli tak, to kim oni są?

Link do komentarza

1. Dlaczego wybrałaś takie, a nie inne kolory sierści i grzywy?

2. Czy lubisz czytać?

3. Co sądzisz o alterego Pinkie Pie - Pinkamenie Dianie Pie?

4. Co myślisz o Mane 6?

5. Co by się stało, gdybyś się zakochała? Czy nadal uważałabyś miłość za rzecz niepotrzebną w swoim życiu?

6. Czy masz wrogów? Jeśli tak, to kim oni są?

1.Ciężko znaleźć jakieś sensowane uzasadnienie dla tego wyboru... Nie istnieje żaden wzorzec.Można uznać,że jest to dzieło przypadku...

2.Można tak powiedzieć.Dobra lektura nigdy nie zaszkodzi

3.Rozdwojenie Jaźni się leczy... To nie jest normalne...

4.Staram się unikać wszelkiego rodzaju ,,celebrytów'',więc moja opinia o tej szóstce nie jest zbyt dobra. Może jakbym poznała je bliżej,to by się okazało,że nie są takie złe,jednak raczej się na to nie zanosi...

5.Nawet jeśli to by się zdarzyło,na co szanse są niezmiernie małe,to nie znajdzie się prawdopodobnie żaden,który wytrzyma ze mną... Więc po co marnować życie na takie pierdoły ? Więc tak... Miłość jest i zawsze będzie zbędnym odczuciem.

6.Jeżeli jakichś mam,to prawdopodobnie nawet o tym nie wiem. Nie intereresuje się zbytnio osobami,które mają jakiś problem związany ze mną. Jeśli jednak taki osobnik będzie miał na tyle odwagi,by otwarcie porozmawiać na temat przyczyn nienawiści to nie widzę przeszkód...

Link do komentarza

1. Co oznacza twój znaczek? Bo wydaje mi się, że to jakiś amulet albo runa...

2. Co sądzisz o panującym ustroju politycznym w Equestrii?

1. ~ Dobra na to pytanie to niestety muszę odpowiedzieć ja a nie moje OC... Otóż talent jest opisany w temacie dotyczącym OC... Lecz jest pewna ciekawostka dotycząca wyglądu tego cm... Otóż gdy się na niego natknąłem,nie miałem pojęcia skąd pochodzi... Dopiero po pewnym czasie zorientowałem się,że to przecież :

TAFKAL80ETC.jpg

Czyli nic innego jak 

http://www.wowwiki.com/Level_90_Elite_Tauren_Chieftain

Dodam,że w WoWa gram aktywnie od 3-4 lat a zrozumiałem to dopiero po kilku miesiącach... A CM tak nagle zmieniać po opublikowaniu OC nie wypada...

Oddaję głos ~

 

2. Jak każdy inny ma swoje wady oraz zalety... Monarchia może nie jest najlepszym możliwym ustrojem politycznym,lecz napewno nie jest też najgorszym. Nie ma więc,za bardzo na co narzekać

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...