Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Ihnes

Chatka Zecory: Ogłoszenia

Recommended Posts

W tym temacie będę przekazywał Wam informacje dotyczące funkcjonowania działu.

Na początek przypominam, że tutaj, tak jak w innych działach obowiązuje regulamin. Myślę, iż jest to sprawa oczywista.

Wątek dyskusyjny do tej pory był również miejscem, w którym dodawane były arty oraz wpisywaliśmy się na listę fanów. Teraz powstały do tego odpowiednie tematy. Mimo tego, że stare posty pozostały na swoim miejscu, proszę abyście nie dodawali już obrazków do wątku dyskusyjnego ani nie prosili w nim o dopisanie do listy fanów.

"Zapytajka", która również mieściła się w jednym temacie, także została podzielona. Pytania i odpowiedzi znajdują się w dwóch osobnych wątkach. Podobnie stało się z notatkami w zabawie z opisywaniem właściwości.

Na razie to wszystko. Jeszcze raz chcę podziękować wszystkim osobom, które zachęcały mnie do starania się o dział. Postaram się nie nikogo nie zawieść. :)

Avatar Zecory, Ihnes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio mój wkład w dział uległ drobnemu osłabieniu, za co wszystkich przepraszam. Miałem kilka spraw na głowie i małe problemy z organizacją czasu, przez co trochę zaniedbałem poszczególne tematy. Wszystko postaram się nadrobić w najbliższym czasie. Jeszcze raz bardzo Was wszystkich przepraszam.

 

Avatar Zecory, Ihnes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez ostatni czas trochę znów spadła moja aktywność w dziale. Przepraszam Was wszystkich za to. Od razu mówię, że w najbliższym czasie może się to utrzymywać. Będę miał teraz trochę na głowie. Nie znaczy to jednak, że nie będę tu zaglądał. xD Jak tylko uporam się z najtrudniejszymi sprawami, postaram się wprowadzić nowe tematy.

 

Niedawno powstał temat, w którym możecie zgłaszać swoje propozycje na urozmaicenie działu. Jeżeli macie jakieś pomysły to piszcie śmiało. Wszystko będę brał pod uwagę.

 

Avatar Zecory, Ihnes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie już zauważyliście, że zabawa Pomóż Scootaloo zaimponować Rainbow Dash została założona w dziale CMC. Pierwotnie od początku miała się tam znajdować. W Chatce Zecory już ona nie funkcjonuje - została zamknięta. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie tu.

Obecnie jestem w trakcie przygotowywania nowych tematów. Myślę, że za jakiś czas ujrzą one światło dzienne.

 

Avatar Zecory, Ihnes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już pewnie zauważyliście, wystartował konkurs plastyczny "Nieznana Roślina". Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału.

 

Niestety, przez ponad dwa tygodnie od 02.08.2013 r. mogę nie mieć dostępu do forum. Będę przez ten czas poza domem. Jeżeli jakoś udałoby mi się wejść na forum, to prawdopodobnie będzie to funkcjonowanie z telefonu, więc i tak nie będzie zbyt wygodnie mi się tu udzielało.

Mam wrażenie, że o czymś zapomniałem, bo wydawało mi się, że te ogłoszenie będzie bardziej treściwe... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak pojawiło się coś, o czym może warto wspomnieć. Podczas mojej nieobecności, działu będą doglądać "Zebrzaści Pmocnicy" - Ares oraz BRONIESiPEGASIS. ^^ Planowo powinienem wrócić 20.08. Ufam waszej dwójce.  :pinkiesmile: 
Ale prace na konkurs wysyłajcie do mnie. Tak, jak było o tym w temacie.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehhh... Jako moderator więcej Was przepraszam niż dla was robię... Wybaczcie moje nieobecności. Jeżeli ktoś czułby wielką potrzebę poznania ich powodów, to mogę odpowiedzieć na PW, GG, Skype czy FB jeżeli mam tą osobę akurat w znajomych.
W każdym razie postanowiłem tu znów częściej się udzielać, ale chcę wprowadzić małą zmianę. BRONIESiPEGASIS oraz Ares dużo mi pomagali. Ożywiali dział kiedy mnie nie było i angażowali się w jego rozwój. Jak to im wyszło? To pozostawiam Waszej ocenie. Ja jestem bardzo zadowolony z ich pomocy i cieszę się, że zawsze są do dyspozycji. Chcę ich odznaczyć taką oto ikonką:

V5hujX6.png

Mogą oni też pisać na kolorowo (tylko w Chatce Zecory). Pojawi się temat, w którym będą mogli dodawać ogłoszenia w razie gdyby nie było mnie dłuższy czas na forum. Proszę, aby w tym temacie nie wypowiadał się nikt oprócz BiP'a i Aresa. Nie mają funkcji moderatora, więc nie mogą sami usuwać niepotrzebnych postów, ale ja owszem.

To chyba na razie tyle, co chciałem powiedzieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Kochani!
Tym razem mam dla Was trochę więcej ogłoszeń. Wspólnie z Aresem i BiP'em omówiliśmy parę zmian w Chatce Zecory.

 

1. "Źródło Życzeń". Sesja nie wypaliła. Od razu przyznaję się do winy, bo to ja zaniedbałem całą zabawę. Zapowiadało się fajnie, ale w zwyczaju mam, że muszę coś zepsuć. Efektem mojego zaniedbania była cisza w sesji, a efektem końcowym (który teraz następuje) jest jej usuniecie. Obiecuję, że zrobimy inną sesję. Tym razem postaram się nie zawieść.  :salut: 

 

2. Do archiwum lecą tematy "Wizyta Zecory" oraz "Pomóż Scootaloo zaimponować Rainbow Dash". Nie wiem co tu dużo mówić. Były i nie ma. xD W archiwum zostają "na pamiątkę".

 

3. Przydzielanie nagród. W Chatce Zecory można otrzymać odznaczenie "Przyjaciel Zecory" 73-AwardImgMaster-1382886071.png za aktywność w dziale. Jednakże... Nagrodę otrzymać można na okres jednego miesiąca. Po upływie czasu nagroda zniknie.Chcę napisać coś jeszcze, ale brakuje mi dzisiaj słów więc podam przykład. Wyglądać to będzie mniej-więcej tak:
Użytkownik jest aktywny w dziale przez cały np. marzec, więc na koniec marca/początek kwietnia otrzymuje znaczek aż do końca kwietnia. (Nie bijcie za powtarzanie nazw miesiąców. Mnie też to boli.)

Za bardzo duży wkład w dział przewidujemy wprowadzenie jeszcze jednej nagrody. Jeżeli takowa się pojawi, to na pewno Was o tym poinformuję.

Oprócz tego, powstaje temat "Księga Zasłużonych". Ważniejsze osiągnięcia użytkowników, otrzymywanie nagród itp. będą tu zapisywane.

Cały pkt. 3 można nazwać "testowym". Jeżeli macie do niego jakieś uwagi to piszcie TU, albo bezpośrednio do mnie.

 

Pozostałe tematy ożywiamy i zachęcamy do udzielania się. Planowane są konkursy, eventy, sesje i inne tematy. Jeżeli macie jakieś pomysły to piszcie śmiało. Na razie to chyba tyle. NIECHAJ DZIAŁ OŻYJE! :3

Avatar Zecory Ihnes

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra! Jedna nastąpiła zmiana odnośnie naszego systemu nagradzania użytkowników. Tzn. taka to zmiana, że wracamy do tradycyjnej metody.
"Nie będzie żadnych udziwnień. My jesteśmy normalni." Kto jest, ten jest. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie kochani!

Zostałem wybrany na nowego opiekuna naszej ulubionej pasiastej bohaterki. :zecora2:

Kroczek po kroczku postaram się zdjąć pajęczyny, nieco uprzątnąć, przewietrzyć oraz przywrócić blask w dziale.

Liczę na Waszą aktywność!

Edited by Eternal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Kucyki!
Wróciłem do Was jako 1 i 3 avatar Zecory :D Eternal - dziękuję za próbę ratowania działu ^^ Mam nadzieję, że nadal z nami pozostaniesz :D

Nie chcę wracać tu z niczym. Zaczniemy od małych zmian, a dalej... Będziemy kombinować :D Tak więc...

Usuwam tematy "Kwiaciżart" i "Quiz Zecory". Sprawdzały się przez jakiś czas, ale obecnie nie ma sensu ich przeciągać. Jeśli uznam, że mimo wszystko brakuje ich w dziale, to gwarantuję Wam, że owe tematy powrócą. Na szczęście są one tak skonstruowane, że rozpoczęcie ich od nowa nie będzie problemem i z niczym nie będzie kolidowało.

 

W najbliższym czasie, zaczynając od dzisiaj, będę pracował nad zmianą/ożywieniem istniejących zabaw. Mam nadzieję, że swoją aktywnością pomożecie mi w tym. :D

 

Nie wahajcie się podawać swoich pomysłów lub do mnie na PW. Każdy nowy pomysł, jeśli nie wejdzie w życie, to może wpłynie na powstanie innego.

 

Przyjęło się, że w dziale są wyznaczeni "pomocnicy". Nie posiadają oni jakichś specjalnych możliwości, ale pilnują porządku i aktywności w danych tematach. Obecnie nie wyznaczam takich osób. Wszyscy macie się udzielać :D

 

Mały dopisek:
Do końca tego tygodnia start może wyglądać dość opornie, ale zapewniam, że zmiany powoli wchodzą w życie :D Dzisiaj (04.06) pojawiła się pierwsza część odpowiedzi na pytania do naszej zebry. Zmuszony jestem rozbić to na kilka (mam nadzieję, że tylko dwie) serii. Ożywiamy i zmieniamy też kilka zabaw, lecz nie wszystko na raz. W każdym razie - DZIAŁAMY, bo inaczej Zecora będzie smutać :c

Edited by Ihnes

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...