Skocz do zawartości

Zapytaj Violet


Violet Star

Recommended Posts

Witam! Tutaj będziecie mogli zadawać pytania mojej OC. Pytania mogą dotyczyć czego tylko chcecie rodziny, przyjaciół, problemów.

Jak nie będę chciała odpowiedzieć to nie podpowiem proste.

Violet! Odpowiesz na każde pytanie albo nie będziesz miała własnej zapytajki! Cóż może nie chcesz odpowiadać na pytania?

Nie! Nie, ja chcę! Tylko żartowałam :fluttershy5: Mogą pytać o co chcą. Odpowiem na wszystko. Wow jak na przesłuchaniu.

Dobre porównanie.

Dobrze to może już zaczniemy co? Bardzo liczę na pytania. Lubię odpowiadać.

24g35tg.jpg

~Domine

Link do komentarza

Może opowiesz coś o swojej rodzinie?

Cóż wychowałam się w ciepłej kochającej się rodzinie. Każdy znał każdego na wylot, łatwo można więc było stwierdzić czy ktoś źle się czuje albo coś ukrywa. Mojego tatę widywałam tylko w weekendy, bo pracował od wczesnego ranka do późnej nocy. Ale cóż taki urok zawodu astronoma. W przeciwieństwie do mojej siostry byłam córeczką tatusia i często obserwowaliśmy razem gwiazdy. Oczywiście rodzina chroniła mnie też przed Dark Horn. O matko nawet kiedy o niej mówię czuję jakby na mnie patrzyła.... Następne pytanie!

 

Brave Wing pyta się czy nie przeszkadzają Ci te hałaśliwe przeloty nad Ponyville?

- Wybacz Violet. Sprawdzałem czy płynna tęcza może posłużyć za paliwo.

Cóż właściwie nie. Jestem przyzwyczajona do gwaru i hałasu. Nie musisz przepraszać.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...