Skocz do zawartości

Toribash - Violence Perfected


Gość

Recommended Posts

witam ;-;
chciałbym przedstawić Państwu grę ;-;

ta gra zwie się Toribash. jest to bardzo fajna gierka, w której walczymy z innymi graczami lub z tworzymy nasz nowy EPICKI replay w którym to dekapitujemy naszego przyjaciela Uke w pięknym stylu.
w samej rozgrywce my jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie ruchy wykonywane przez naszą postać, steruje się za pomocą myszki a na klawiszach obracamy kamerką ;-;
jeśli chodzi o naszą postać to możemy modyfikować jej wygląd poprzez kupowanie różnych ciekawych przedmiotów w sklepie lub w markecie, od kolorów force i relax poprzez włosy i traile aż po teksturki (max. 512x512).

http://toribash.com/

 a oto i oficjalna strona wcześniej wspomnianej gierki.
 

kilka screenshotów ;-;
screen2.jpgscreen3.jpgscreen4.jpgscreen1.jpg

 

a tu mamy trailer ;-;



 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoh, ile się w to grało, ile wspaniałych wspomnień, osób itd... Zacząłem jakoś tak w pierwszej połowie 2009 roku i ciągnęło się to ze dwa-trzy lata, potem już przestałem. A mogło być tak pięknie, poza tym Dzezus dalej mi wisi 10k tc xD Jest polskie forum tb, niestety w obecnym stanie przekręci się w trumnie raz na miesiąc :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna gra :ming: Nie gram tak nałogowo jak kiedyś (taaa :ming: ), ale 2-3 razy na tydzień zagram.

Cudownie przedstawiona dekapikacja (taa... A matka się dziwi że psychiczny jestem). :ming: Gra warta polecenia, chociaż na początku trudna do ogarnięcia ("Ty do dzisiaj nie ogarniasz n00bie" :ming: )

PS. Mój nick to Wull007

PPS. Pamięta ktoś jak się nazywa mod w którym zamiast kończyn miało się żyletki? :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...