Skocz do zawartości

Wersja mobilna i tytuły


Gość Koschei O'Clock

Recommended Posts

Gość Koschei O'Clock

Nie mogę zalogować się na forum przez smartfona. Niby wszystko się ładuje, ale powracam tylko do działu, w którym aktualnie byłam i gdy wcisnę przycisk menu, czy jak to tam nazwać (niebieski przycisk w prawym górnym rogu mobilnej wersji strony) znów pokazują się przyciski "Logowanie" i "Rejestracja", zamiast "Ustawienia", "Profil" itd. Czy to jakiś błąd? Po drugie: na forum napisano, że można samemu zmieniać sobie tytuł. Czy to prawda? A jeśli tak, to gdzie jest ta funkcja, bo za Chiny nie mogę jej znaleźć? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Link do komentarza
Gość Littlebart

Hmm, ja wczoram przeglądałem na mobilnej wersji forum, lecz nie logowałęm się (czytałem) musiałbym dziś tez sprawdzić logowanie. A co do drugiego pytania to jest opcja zmiany nicku raz na 183 dni :)

Link do komentarza

Uff, w końcu mogę się zalogować ;). Wygląda na to, że miałam coś namieszane z ustawieniami cookies.

@Littlebart - nie o ten tytuł mi chodziło. Chodzi o ten, który jest pod nickiem (domyślny to "Źrebaczek"). Chciałabym go zmienić, a ktoś na forum napisał, że można zmienić go samemu. Czy to prawda? I jeśli tak, to proszę napisać, gdzie ta funkcja jest. :)

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...