Skocz do zawartości

Day Hawk


Maisha

Recommended Posts

Imię: Supernova ,,Day" Hawk. Nie lubi swojego prawdziwego imienia dlatego uzywa ksywki ,,Day" Hawk.

 

Wiek: Dorosła.

 

Rasa: Pegaz, na początku miała być zimskim kucem, ale mi się raz przyśniła jako pegaz. :ming:

 

Znaczek: Płomień o krwisto czerwonym kolorze. Oznaczo on jej odwagę, wytrwałość i poświęcenie wobec jej przyjaciół.

 

Charakter: Wyluzowana, lekko zakręcona i ekscentryczna. Bardzo ceni honor, lojalność i odwagę.

 

Wygląd: Czekoladowa klacz z czarno-kremową grzywą i ogonem. Ma ciemnozielone oczy i karą derkę na zadzie.

 

Historia: DH razem ze swoją siostrą urodziły się w Canterlocie, ich rodzina to jedyne pegazy w mieście. Gdy trochę podrosły, obudziły się w nich doskonałe umiejętności lotnicze. Gdy już były dorosłe wyścigowały się między budynkami miasta, jednak nie podobało się to okolicznym mieszańcom i się tylko skarżyli. Nie lubiły sztywniackich sposobów życia mieszkańców, a miszkańcy nie akceptowali sióstr za ich ,,prostackie" zachowanie. Właśnie przez takie gnębienie znielubiły canterlockie jednorożce, choć nie oceniały kucyków za ich rasę czy pochodzenie. Raz siostry latając miedzy budynkami spotkały Spitfire i zaproponowała im dojście do akademii Wonderbolts, jednak odmówiły. Nie potrzebowały chwały i sławy, nie było to też ich marzeniem. Po jakimś czasie przeprowadziły się do Ponyville. Poznały tam prawdziwych przyjaciół, nie byli tacy sztywniaccy jak inny rówieśnicy z Canterlot. Byli po prostu sobą.DH nawet znalazła wśród przyjaciół swoją miłość... Hawk odkryła swój talent techniczny przez przypadek, przechadzając się po Everfree forest znalazła szczątki czegoś mechanicznego, nie było to duże, ale budziło zainteresowanie. Wzięła szczątki do domu i szukała narzędzi mechanicznych, nie znalazła ich. Poleciała do ponyville kupić kilka narzędzi. Po drodze skoczyła do biblioteki po książkę o takim majstrowaniu. Po powrocie zaczęła grzebać w złomie, udało jej się zrobić małego robota, nie wiedziała tylko jak go uruchomić. Po tygodniu starań w końcu jej się udało, uruchomiła miniaturkę kucyka. Od tamtej pory szuka w okolicach domu i Ponyville złomu z którego mogłaby coś zrobić, jej największym sukcesem były sztuczne skrzydła. Zbudowała je przy pomocy tajemniczych kryształów, wydobytych z kopalni w dolinie której nie mogła znaleźć na żadnych mapach.

 

Hawk bardzo długo nie miała swojego CM, ma talent w wielu rzeczach ale i tak nie potrafiła go zdobyć. Dopiero przy nagłym wydarzeniu jej się pojawił.

 

Więcej o niej i jej historii będzie w komiksie, który będę tworzyła.

 

 

podmieniec_by_emily13s-d62q2ev.pngArt jest mój, więc proszę go nie kopiować. :crazytwi:

Edytowano przez Maisha
Link do komentarza

Art jest Ś W I E T N Y. Historia rzeczywiście trochę krótka... Skąd wziął się jej CM? Co oznacza? Gdy przeczytałam "Siostry raz spotkały Spitfire i zaproponowała im dojście do akademii Wonderbolts, jednak odmówiły.", łza zakręciła mi się w oku. Odmówiły... Brakuje mi w historii nawiązania do tego, że jest tym technikiem, ale to nic. Czekam na komiks- mam nadzieję, że dzięki niemu dowiem się więcej o tej postaci.

Link do komentarza

Cieszę się ze wam sie podoba, historia jest rzeczywiście trochę krótka, moze niedługo uda mi sie więcej dopisać. A jezeli chodzi o jej CM to zaraz dopiszę co on oznacza, a to jak go zdobyła to tajemnica. Dowiecie się w komiksie. :derp2:

 

Wybaczcie za brak ,,rz" z kropką, ostatnio nie chce mi działać.

Link do komentarza

Naprawdę fajnie, ale nie obejdzie się bez uwag :ming:

- czemu jej CM ma jeszcze pod spodem szare plamki (nie żeby mi przeszkadzały ale opisałaś go jako sam czerwony płomień)

- czemu przechadzała się po lasie Everfree skoro każdy normalny kucyk unika go jak najbardziej może (jak by była jakaś mroczną czarodziejką czy coś takiego to spoczko ale zwykły pegaz O.o)

- te mechaniczne skrzydła - "tajemnicze kryształki z tajemniczej kopalni której nie ma na żadnej mapie" - myślę że po prostu mogłaś podać jakieś miejsce mało znane np. pustynia San Palomino("tajemnicze kryształy z San Palomino")

Link do komentarza
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Dokończeni będzie kiedyś, nie chcę za duzo spoilerować. :ming:

Ale dzięki.

 

[EDIT]- Zauważyłam ze jestem strasznie surowa dla innych OCków. Dlatego sama ocenię sobie mojego OC tak jak innych. :ming:

Imie: Nawet niezłe.

Rasa- Pegaz... Za dużo już pegazów, choć i tak dobrze ze nie alicorn.

CM- Oh, serio? :forgiveme:

Charakter: Dobrze ze nie ma przeciwności.

Historia: Odmówiły dołączenia do Akademii? Kazdy normalny pegaz by zemdlał z radości.

Oczywiście musiały się przenieść do Ponyville, a jakże inaczej?

Przechadzała się po Everfree? Co ona, jakaś dzikuska? Zecora ją ugotuje.

Kryształy z doliny której nie było na żadnych mapach. Seriously? :forgiveme:

Edytowano przez Maisha
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...