Jump to content

Angdey

Brony
 • Posts

  81
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Angdey

 • Birthday 12/18/1999

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Okolice Trójmiasta, taka sytuacja
 • Zainteresowania
  Malowanie, szkicowanie, czytanie i słuchanie popu, rapu, rocka, dubstepu, denerwowanie innych, pisanie opowiadań, gra w LoL'a, przeglądanie deviantarta, spanie.
 • Ulubiona postać
  Opal i księżniczka Luna na raty?
  To nie są jakieś graty!
  Rainbow na prezydenta
  Woła każda głowa wzdęta
  Rarity Photo Finish zastąpi
  Niech jej tylko ustąpi
  Fluttershy premierem by móc została
  Bo obietnic by dotrzymała

  Moją ulubioną postacią jest księżniczka Luna. Dlaczego? W sumie to nie wiem. Po prostu ją lubię, tak jak po prostu nie lubię Twilight (było tak nawet zanim stała się alicornem).
  Czyli krótko mówiąc Opal, księżniczka Luna, RD, Flutterka, Derpy i Rarity.
  Z niekanonicznych kucyków zdecydowanie najbardziej lubię Littlepip (z Fallout'a)

Recent Profile Visitors

7978 profile views

Angdey's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

3

Reputation

1

Community Answers

  1. Show previous comments  2 more
  2. Angdey

   Angdey

   Dziam ^^ Dużo się pracuje, to jakieś tam efekty chyba są :v

  3. WilczeK

   WilczeK

   Bardzo fajna praca, ale oczy są trochę straszne.

  4. Angdey

   Angdey

   Te oczy widzą wszystko, zajrzą w każdą duszę, wykryją każde kłamstewko. Z nią trzeba uważać :P

 1. Z chęcią dołączyłabym do drużyny Pinkie Pie ^^
 2. Ojej. Super temat! Nareszcie coś ciekawego, do czego trzeba włożyć sporo pracy i serca oraz się wysilić. Wszystkie tematy są takie ciekawe i podsuwają tyle pomysłów Teraz tylko trzeba mieć cierpliwość i czas na zrealizowanie. No nic, trzeba poświęcić parę (naście) godzinek na pracę ku chwale Changei i miłościwie panującej królowej. Mam nadzieję, że przyniesie to pożądane efekty ^^ Co do terminu; jest jakaś przybliżona data? Bo na samym początku wakacji wyjeżdżam i nie wiem, czy będę musiała wyrobić się przed wyjazdem, czy może zostanie mi jeszcze trochę czasu na dopracowanie wymysłów po powrocie.
 3. Jeśli robicie to "dla fun'u" to chętnie następnym razem dołączyłabym się. Jest tylko jedno ale; godzina. Akurat o 19 mam trening i wracam do domu ok. 20:30, ale gdybyście się zdecydowali zbierać dodatkowo w jakiś inny dzień, to chętnie z wami zagram ^^ W razie czego: Nick: Angdeya Lvl: 18 Pozycja: top, ew. mid
 4. Dziękuję za uwagi, będę pracować nad tymi błędami anatomicznymi. ^^ W sumie, są one konsekwencją tego, że próbuję rysować 'po swojemu', żeby nie pokrywał się za bardzo ze stylami innych osób, a wtedy staram się nie wzorować na pracach innych, tylko wyobrazić sobie jak to wszystko się układało, etc. I dziękuję za pomysł, już wstawiłam obrazki do spoilerów.
 5. OMG, LoL! Uwielbiam! No i tak. Na tym się kończy. Umiejętności w tej grze nie mam żadnych. Gram już prawie pół roku (ok. raz w tygodniu), a mam dopiero 18 lvl. No nic. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś lepszy ^^ Dodatkowo radzę, żeby dopisać w temacie, albo gdzieś w opisie, że to jest o LoL'u, bo nasi forumowi koledzy i koleżanki mogą nie wyczaić o co chodzi.
 6. W takim razie bardzo dobrze ci idzie. Pracuj dalej!
 7. "Pisałem że jestem wolny co nie? Ale od niedługiego czasu jest zajęty. Eh...szkoda....fajnie było być kawalerem..." - Śmiechłam gromko. "Jestem 12 letnim chłopakiem o charakterze szaleńca i podrywacza." - jeszcze bardziej śmiechłam. Btw. Znalazłam cię! Bububu ~ Ang

  1. Jake

   Jake

   Awwww... *hug* xDD Ang...tego profilu nie poprawiałem od kilku miesięcy xDD

  2. Angdey

   Angdey

   Zdałam sobie sprawę, że znaliśmy się już wcześniej, jeszcze przed woe xd

 8. Rzeczywiście, na tablecie o wiele łatwiej się rysuje xd A ogólnie rzecz biorąc, to długo rysujesz?
 9. Wow, bardzo ładnie! Szczególnie ten smok. Trochę inaczej powinny ułożyć się cienie, ale patrząc już nawet na samą jego budowę, jest porządnie narysowany. Pinkie lepiej by wyglądała, gdyby nie było tej brązowej linii, ale ogólnie cieniowanie super. Pytanko - w jakim programie to rysowałeś? I czy jest to rysowane myszką?
 10. Witam. Już kiedyś zakładałam temat w tym dziale, ale było to jakiś rok temu, a od tego czasu dużo się zmieniło w moim stylu (w dodatku tamten został usunięty, więc jakoś tak średnio da się coś do niego dodać ). Głównie to, że teraz potrafię nieco lepiej cokolwiek narysować. Rysowaniem poważniej zajęłam się we wrześniu 2012, a wcześniej malowanie zdarzało się niezwykle rzadko, okazjonalnie. W tym, od września zeszłego roku wydaje mi się, że nie było żadnego dnia, w którym bym czegoś nie narysowała. Niestety żaden z wymienionych wyżej czynników nie przyczynia się jakoś bardzo do wzrostu umiejętności, dlatego jestem nadal na stosunkowo niskim poziomie. Patrząc na osoby, które przykładowo rysują od pół roku, a ich prace są naprawdę miłe dla oka, to ja jestem zwykłym beztalenciem. No cóż, bywa. W sumie to nie wiem, po co zakładam ten temat. Chyba chcę się po prostu pokazać większej ilości osób (czyt. komukolwiek). Może komuś się spodoba. W końcu zdarzają się i takie przypadki, gdzie ludziom podobają się arty na poziomie całkowicie dennym, więc może coś mojego komuś przypadnie do gustu, nie wiadomo. ...
 11. Po co spać, jak można rysować? .-.

 12. "Yes I’m alone but i’m am alone and free!" ~ Elsa

  1. Angdey

   Angdey

   Czo smutasz?

  2. Angdey

   Angdey

   Iż gdyż ponieważ jakoś się tak przyzwyczaiłam do tego 'Ang' przez WoE.

 13. Trzy dni nieobecności nieznacznie się przeciągnęły... tak gdzieś o sześć miesięcy C: Powód? Szkoła. Szkoła. Inne części 'internetóff'. Szkoła.

  1. WilczeK

   WilczeK

   Witamy z powrotem!

 14. Nie będzie mnie przez trzy dni. Nie rozwalcie tu w tym czasie niczego!

  1. Camed

   Camed

   Distroj czelendż akceptyd

  2. PlagueOverlord

   PlagueOverlord

   Co się stało, że tak długo Cię nie było?

×
×
 • Create New...