Skocz do zawartości

Teczka Yuny


Yuna

Recommended Posts

Widząc jak wiele artystów mamy na forum również postanowiłam wystawić swoje prace do oceny :lunaderp:

Jako że nie jetem specjalistą grafiki komputerowej rysuję tylko za pomocą myszki w paincie lub w programie dla początkujących ArtRage.

 

rariti__s_dream_by_lumisad-d5kdkmy.jpg

 

Szybkie szkice [kliknij by powiększyć]

post-1283-0-12164100-1367064170_thumb.pn

post-1283-0-49396400-1367064164_thumb.pn

 

A tak z innej beczki:

uruha_by_lumisad-d5qdpen.png

Czekam na opinie :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Twój styl, poza tym widać że potrafisz cieniować tam gdzie trzeba i jak trzeba ;) W tym z innej beczki jedynie zegarek mi się nie podoba ;p Tablet w twoich kopytkach by zdziałał cuda.

@Swahili, też nie zawsze musi być widoczny lineart.. Wiele prac wyglądało by dużo lepiej bez niego, to zależy od stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, anatomię i proporcje masz opanowane. Pierwszą pracę kolorowałaś w Gimpie? Jeśli tak, pracuj na warstwach, a warstwę z kolorem umieszczaj pod tą z lineartem. Tyle ode mnie, czekam na więcej.

Nie potrafię obsługiwać tak skomplikowanych programów  :lunaderp:   Wiem że moje prace bywają niechlujne, ale po prostu nie mogę zmusić się do porządnego lineartu aby później dokładnie go pokolorować :fluttershy4:

 W tym z innej beczki jedynie zegarek mi się nie podoba ;p

Tak szczerze to mi też :ming:

Co tu by napisać...

Ja. Zazdrość. Talent. Ty.

Ojej, bez przesady :lunaderp: 

 

Co do rysowania myszką czy tabletem - nie robi mi to wielkiej różnicy. Możliwe że rysunki byłyby minimalnie bardziej dokładne. Jak stwierdził Bezik - kwestia przyzwyczajenia :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Zaniedbałam troszkę swój temat z pracami, trzeba to naprawić (!)

Tym razem randomowe szkice ołówkiem :lunasmile:

1.Filly Fluttershy

bdep.jpg

 

[szkic2]

Mój OC nazwany roboczo Golden Teatime.

[szkic3]

Mały eksperyment. Starałam się stworzyć coś w stylu krzyżówki kozła z kucykiem. Rogi, poziome źrenice, brak cutie marków.

[szkic4]

Również OC. Mały uroczy, źrebaczek, na razie bez cutie marku.

 

Jeśli wena będzie sprzyjała, w najbliższym czasie wstawię więcej :squee:

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko ten ostatni kucyk jest nieco za krótki. Albo ma za grube udo. Nie wiem. :dunno:

 

Przyznam, że ta ostatnia klacz wyszła trochę pokracznie, jednak zyskała moją sympatię :fluttershy5: W zamyśle miała być niższa i tęższa niż typowy kucyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...