Skocz do zawartości

Yellow Flash & Shining "Liliane" Star


Vorczu

Recommended Posts

 
931332_532493476792901_605245377_n.jpg

 

Yellow Flash

 
 
 
 
INFORMACJE

Imię: Yellow Flash.
Pochodzi: Cloudsdale
Aktualne miejsce zamieszkania: Okolice Ponyville.
Wiek: 17 lat.
Płeć: Ogier
 

WYGLĄD

Rasa: Pegaz.
CM: Piorun z efektem błysku.
Sierść: Żółta
Grzywa i ogon: Czarny/szary
Kolor oczu: (heterochromia) Zielone/Niebieskie


CECHY CHARAKTERU

- Beztroski
- Bystry
- Miły
- Niedbały
- Szczery
- Zasadniczo leniwy (lecz skory do działania gdy coś mu się  spodoba)
- Zabawny
- Buntowniczy
 


UMIEJĘTNOŚCI
- Umiejętność spania na burzowych chmurach.
- Stosunkowo dobra gra na wiośle (gitarze elektrycznej)
 
 
 
Historia  Yellow Flash'a
 
Yellow Flash urodził się Cloudsdale jak większość pegazów. Od małego był leniwy i uwielbiał kimać w chmurach. Nie wyróżniał się niczym szczególnym po za słuchaniem cięższej nuty niż inni ( \m/ ).
Z wiekiem stawał się coraz bardziej buntowniczy w stosunku do otoczenia i rodziny, gdy w końcu postanowił przenieść się z ciasnej klitki (jak nazywał Cloudsdale) na bardziej otwarte tereny ziemne co rozdrażniało jego rodzinę i rozpętało wojnę w której to Yellow Flash został wręcz wyeksmitowany z rodzinnego domu.
Osiadł sobie w okolicach Ponyville, dokładnie to w opuszczonej grocie z racji że nie było go stać na żadne mieszkanie. Utrzymywał się za pomoc przy pracach w Ponyville, wszystko ukłądało się pomału aż do dnia gdy, niechcący wpadł w błoto podczas pewnych prac porządkowych na placu targowym i ochlapał nim nieznaną klacz.
 
 
 
 
 
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Shining "Liliane" Star

 
 
 
 
 
 
INFORMACJE

Imię: Shining "Liliane" Star. // Nazywana przez Yellow Flasha "Lili"
Pochodzi: Canterlot
Aktualne miejsce zamieszkania: Ponyville / Cloudsdale
Wiek: 17 lat.
Płeć: Klacz


WYGLĄD

Rasa: Pegaz.
CM: Pochyły klucz wiolinowy z gwiazdkami. (Do edycji, podczas pisania uświadomiłem sobie że
Octavia posiada już owy CM)
Sierść: Biała / + Skaza szarości na połowie twarzy.
Grzywa i ogon: Czarny/szary
Kolor oczu: Bursztynowe


CECHY CHARAKTERU

- Lekko kapryśna
- Mądra
- Szlachetna
- Neutralna/Obojętna
- Uprzejma
- Zdecydowana/Stanowcza


UMIEJĘTNOŚCI
 
- Dobre umiejętności retoryczne.
- Asertywność
(nie wiedziałem czy ująć to jako cechę czy jako umiejętność bo różnie to ludzie sobie tłumaczą)
- Umiejętność adaptacji do nowego otoczenia.
 
 
 
Historia Lili
 
Liliane-Star z rodziny Shining. Urodzona w Canterlot, młoda, miła, pięknie wysławiająca się dama z dobrego rodu, nic dodać nic ująć po za jej wielkim marzeniem które wykreowała sobie jeszcze za źrebaka czyli wyrwania się ze stolicy i zasmakowania samodzielnego życia z dala od zgiełku i afer wielkiego miasta. Lili aby nie rozdrażniać "lordowskiej jego mości" ojca (jak to lubiła się droczyć) udała że udaje się do dalekiej ciotki ze strony matki która mieszka w Cloudsdale. Ciotka oczywiście była szczęśliwa i zaprosiła ją pod swój dach, gdy Lili opowiedziała jej o swoich planach, postanowiła ją wspomóc w wkraczaniu w samodzielne życie. Lili zabrała ze sobą małą ilość pieniędzy gdyż chciała na wszystko zapracować sama. Pierwszym jej celem było znalezienie mieszkania w niedalekim miasteczku Ponyville gdzie zamierzała rozpocząć swoją przygodę. Po kilku godzinnych bezowocnych poszukiwaniach postanowiła udać się do kawiarenki przy placu targowym aby dodać sobie otuchy deserem i kontynuować poszukiwania. Na placu nie było zbyt tłoczno lecz strasznie błotnisto z racji wczorajszego deszczu, pozytywnej damy z Canterlotu to nie przeraziło i zgrabnie przeskakiwała kolejne kałuże. Wszystko wskazywało że droga do kawiarenki stoi dla niej otworem gdy przeskoczyła ostatnią kałuże, gdy ni z tego ni z owego cała zawartość ostatniego bajorka wylądowała na niej.
 
 
-------------------
Historia taka a'la wstęp do opowiadania. Wybaczcie braku opisu zdobywania CM ale jest to jeszcze w fazie obrabiania. Jeżeli postacie będą miały jako takie powodzenie u forumowiczów to chętnie wstawię kilka artów i gotowe opowiadanie. W każdym razie mam gorącą nadzieje na konstruktywną krytykę od bardziej doświadczonych w tym temacie. Dodatkowo podsyłam obrazek zrobiony wektorem.


528405_532496336792615_1853467546_n.jpg

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Dziewczyna to trochę typowa historia arystokratyczna, ale bardzo wdzięczna i mi się podoba. Chętnie zaprosiłbym ją na kolację przy świecach ^^

 

U faceta lubię jego gust muzyczny oraz ma ciekawy CM, paradoksalnie całkiem oryginalny.

 

Obie postacie są sympatyczne i budzą miłe odczucia, zatem chętnie ujrzałbym opowiadanie, o którym napisałeś.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Zwykle nie wchodzę na OC i nie czytam ich historii, bo jakoś nie ciągnie mnie tutaj, jednak muszę przyznać, że bardzo się cieszę, że wszedłem tutaj by spojrzeć na te dwie postacie. Historia może nie jest długa, ale jest bardzo fajnie opisana i zachęca do przyjrzenia się im bliżej, można powiedzieć, że prosi o rozbudowę. Oczywiście w pozytywnym sensie ^^
Co do rysunku postaci: Fajnie, że jest to coś twórczego i narysowanego, a nie wyciągniętego z kreatora jakiegoś, za co wielki plus.
Polecam i czekam na jakąś rozbudowę historii :lunaderp:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...