Skocz do zawartości

Lollipop Chainsaw - Twilight ma ZŁY dzień


Cipher 618

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=9ocKGslS_jo

 

 

A trzeba było słuchać Spike'a... Bo teraz została mu tylko głowa. Pewnego dnia Twilight Sparkle obudziła się nie dość że w świecie ludzi, to jeszcze opętanym przez Zombie. No dobra, a tak na serio.

 

Gra bierze na warsztat zombiaki. Oklepany temat? Nie tutaj. Dodajcie do tego "cukierkowość", idiotyczny, absurdalny humor, słitaśne kolory całości... Tarę Strong w roli głównej. Mieliście kiedyś takie wrażenie, że oglądając film, bajkę, grając w grę czujecie jakby to była inna postać? Dla mnie lektor ze Stalkera zawsze będzie kojarzył się właśnie z tą grą. Ale wracając do CM. Grę dostanę za kilka dni, ale oglądając recenzje czy inne filmiki cały czas miałem wrażenie, że bohaterką jest doprowadzona do furii Twilight, która wypiła o jeden kufel cydru za dużo.  :twiangry:

 

RECENZJA DLA OSÓB 16+

 

 

 

Angielska recenzja w której gość słyszał o T. Strong. Ostrzegam - 18+ 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie i powiem tak. Ta gra jest kolorowa jak gierki dla dzieci (raczej małych dziewczynek) i brutalna jak gry 18+... do tego kojarzące się z MLP nazwy (Rainbow Slash, Sparkle cośtam) i dubbing momentami do złudzenia przypominający Twilight Sparkle (bo ogólnie to ma nieco inny, wyższy ton). Polecam starszym (16+) miłośnikom MLP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...