Skocz do zawartości

SIEP


Legion990

Recommended Posts

SIEP czyli: Szybie I Energetyczne Piosenki (durna nazwa, kojazy mi sie z sierpem) Chodzi o to ze gram w Audiosurf i bardzo lubie duze wyzwania czyli prosta sprawa. Dajecie mi tu jakies takie jak w tytule szybkie, energetyczne lub szybkie i energetyczne oraz dlugie wmiare piosenki abym mogl sobie na jakis pograc bo niechce mi sie na wlasna reke szukac, przykladem moze byc Through the Fire and Flames by Dragonforce pozniej se juz sam jakos wyszukam jak je sciagnanc i bede mial co robic w wolnym czasie.

Link do komentarza

Jak już znasz Through the Fire and Flames, to ciężko będzie znaleźć coś trudniejszego ;p Ew. inne kawałki od "Studioforce". I inne kawałki power/speed metalowe. Obczaj sobie kawałki Yngwiego Malmsteena. Albo spróbuj znaleźć Lot Trzmiela (The Flight of the Bumblebee) - na tym kawałku gitarzyści biją rekordy szybkości ;p

Link do komentarza

Och, na Celestię, zapomnialbym. Hate Forest - Fullmoon, to ciekawa propozycja. Poza tym wszelkiej maści Deathcore, w łagodniejszych przypadkach Metalcore, w mało łagodnych Grindcore, a w ekstremalnych Goregrind. Ale taka muzyka pewnie ci nie będzie pasowała. (podawałem gatunki, oprócz pierwszego [czyli Hate forest - Fullmoon])

Link do komentarza
  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...