Skocz do zawartości

Mafia: The City of Lost Heaven


TheSzczygiel1992

Podoba się gra?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Podoba się gra?

    • Tak
      7
    • Nie
      1


Recommended Posts

Cóż może przedstawię trochę grę jest to gra produkcji Czeskiego studia Illusion Softworks(obecnie 2K Czech).Gra opowiada o życiu w USA w latach 30 ubiegłego wieku. W grze wcielamy się w gangstera Thomasa Angelo

byłego taksówkarza. Co go przekonało do zmiany zawodu, dowiecie się w pierwszych misjach gry. Gra na Allegro chodzi od 15 do 20 złotych.

Posiada ona licznych fanów całej serii oraz modyfikacje takie jak Ikarus Mod czy TheCommision Mod który dodaje dodatkowe misje. Gra posiada tez liczne bugi (nie zdziwcie się jak zobaczycie kolesia z głowa psa, ja przynajmniej widziałem).Więcej o grze możecie przeczytać na Wikipedii.

A teraz SS:

Dołączona grafikaok więcej nie znalazłem żeby zachęcić was do kupna gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Powiem tak: Zacząłem w to grać na PS2, ale celowanie to było dla mnie.. :derp: Jak ktoś nie jest z padem oswojony to polecam wersję na PC. (poza celowaniem różni się tym (z tego co sam zauważyłem na pierwszy rzut oka), że mapa w wersji na PC jest inaczej zrobiona, grafika jest lepsza itp. BTW, wersja na PC obsługuje nawet fullHD pomimo tego że jest tak stara, ale to nie jest prawdziwa panorama, to jest tylko 4:3 rozciągnięte do 16:9). Fajne miasto, świetne postacie, świetna fabuła, ogólnie system, sporo bugów, zjechana SI, wieżowce pojawiające się 20m przed Tobą.. Gra 8.5/10 jak dla mnie :D Końcówka bardzo mi przypominała taką jedną akcję z Cowboya Bebopa (kto grał i oglądał powinien się kapnąć). Jak dla mnie, to to jest po prostu dużo lepsza wersja GTA.. Tutaj jest dużo lepszy klimat, (zamiast murzynków z koszulkami do kolan mamy elegancików w garniturach ;p). BTW, grał ktoś w Mafia II? Wyszła w 2010 roku, niby gramy zupełnie kim innym, ale są jakieś tam nawiązania do jedynki. Obydwie części mają dla mnie plusy i minusy, mniej więcej równo je oceniam. Większość fanów jedynki jeździ po drugiej części i na odwrót, ale to pewnie dlatego, że dla tych fanów jedynki ta gra była grą w którą zagrywali się w dzieciństwie i teraz im się dobrze kojarzy. (tak jak ja bym miał teraz z Morrowindem i Gothicami ;d W Mafię jedynkę pierwszy raz zagrałem 2 tygodnie temu, a skończyłem chyba przedwczoraj.) @EDIT Przeszedłem do końca te Mafię II i powiem że jest to fajna gierka, ale na pewno nie jest lepsza od prequela. Nawet nie jest na tym samym poziomie, w skali do 10 ma jakoś jedną ocenkę w dól u mnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie będę dużo się wypowiadał o tej grze,ogólnie jednym słowem jest epicka. W o ogóle to kiedyś gry chociaż miały klimat,grafika schodziła na dalszy plan,liczyła się bardziej fabuła a teraz za to większość paczy na grafikę a mało kto się przejmuje fabułą.Oczywiście o wszystkich grach nie mówię,bo nawet teraz znajdą się ciekawe ;d. Dobra by nie robić offtopu,gra mnie wciągnęła na długie godziny i cóż bardzo dobrze się kiedyś przy niej bawiłem,gra jest stara ale bardzo ciekawa.Chyba ją sobie kiedyś przypomnę,a odnośnie 2 części mafii to nie grałem :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nigdy mnie nie porwała. Tak jak i żadna część GTA (nie licząc Vice City, ale to zasługa charakterystycznego klimatu). Po prostu nie lubię tego typu sandboxów. Jeśli wolność to w RPG (Oblivion, Skyrim etc) lub grze, która nie jest do końca poważna (np Borderlanda). Do Mafii podchodziłem kilka razy - za każdym razem z tym samym skutkiem. A nie chcę grać na siłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...