Skocz do zawartości

unkind's world


unkindangel

Recommended Posts

Czyli galeria moich "dzieł". Zakładam, że możemy się dzielić tylko artami dotyczącymi kucyków, więc nie będzie ich tutaj za dużo...

Wstawię je w kolejności od najstarszego, więc wiadomo, że te pierwsze będa okropne. XD Ale jak je mam na dA, to tutaj też mogę wstawić. ;)

Dołączona grafika

Mój pierwszy rysunek MLP:FiM ever. Długo był moją najczęściej fave'owaną rzeczą na dA. ;)

Dołączona grafika

Po prostu śpiąca Fluttershy, która w ogóle Fluttershy nie przypomina.

Dołączona grafika

Gothic Angel, czyli moja ponysoina.

Dołączona grafika

Moje najlepsze do tej pory kucykowe dzieło i najczęściej fave'owany rysunek na dA: Sleepin' after buckin'.

Dołączona grafika

A tutaj Gummy z modeliny! Kolory ma, jakie ma, ponieważ robiłam to z ogryzków modeliny. XD

Dołączona grafika

Fluttershy po świętach...

Dołączona grafika

Na sam koniec mój avatar, czyli Hipster Gothic Angel (zainspirowałam się Hipster Rairty [klik]).

Proszę o konstruktywną krytykę i komentarze.

I teraz widzę, że połowa obrazków jest niedokolorwana... Uuups! Przymknijcie na to oko, proszę. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. :) Każdy obrazek był rysowany właściwie inną techniką, teraz kucykowe rysunki będę robić tak jak dwa ostatnie (warstwa lineart w Paint Tool SAI), bardziej gładkich linii już nie umiem zrobić. xD A Fluttershy... Ona po prostu pochłonęła za dużo mazurka i poszło jej w szyjkę. I brzuszek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko dziewczyno... ja też mam wacom bamboo pena i jakoś mi idzie ;) Słuchaj pen to shit, nie rób nim. http://i.imgur.com/W3sKk.png Tu wszytko jest wytłumaczone w miare. < szukam czegoś innego by mieć czystą kreske na konturach.> Ale to już kwestia stylu... rób jak uważasz tylko podpowiadam jak "lepiej" sie robi"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o takie podpowiedzi mi chodzi! Ja raczej swojego stylu nie mam, za wszelką cenę próbuję go z siebie wydobyć, ale mimo wszystko w 90% rysuję po prostu fanarty, w oryginalnym stylu kreskówki/gry/whatever... Dzięki wielkie, zobaczę co i jak. :) Airlick: dziękuję! Chodzi o Gothic Angel (moją ponysoinę), dobrze wnioskuję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...