Skocz do zawartości

Odcinki My Little Pony: FiM?


Skutalu

Recommended Posts

Witam.

 

Po pierwsze chciałbym usprawiedliwić powód wstawienia tego tematu właśnie w tym dziale.

Ano dlatego, że wątek dotyczy wszystkich sezonów serialu animowanego i dział znajduje się w kategorii z współdziałami poszczególnych sezonów.

 

Założyłem wątek ponieważ nie mam już pojęcia kogo mógłbym zapytać ale... poszukuję odcinków z każdego sezonu z napisami polskimi.

O ile znalazłem z trzeciego sezonu w napisach tak z pierwszego i drugiego nie mogę nigdzie odnaleźć, a na chomikuj.pl nie mam za dużo transferu by je pobierać stamtąd.

 

Czy byłby ktoś w stanie naprowadzić mnie na odcinki z serii 1 i 2? Będę bardzo wdzięczny i jeżeli takowy wątek już istnieje to przepraszam :rd11:

W ramach by ten wątek nie był taki bezsensowny to gdy się dowiem gdzie są wszelkie odcinki to zmienię ten post na taki w charakterze informacyjnego z linkami :)

 

Pozdrawiam, Oromisę

Link do komentarza

Sezon trzeci z dubbingiem jest wrzucany przez Mystherie 22 na YT.

A co do pobrania odcinków to nie mam pojęcia, raczej nie mam zamiaru sobie zaśmiecać kompa jak można w każdej chwili na Youtube.

 

 

Widać, że nie czytałeś z uwagą mojego pierwszego posta. Ja szukam odcinków z NAPISAMI polskimi :derp2:

Link do komentarza

Widać, że nie czytałeś z uwagą mojego pierwszego posta. Ja szukam odcinków z NAPISAMI polskimi :derp2:

Czytałem, jednak uważam że dubing jest lepszy od napisów, a ty napisałeś że jest na YT z napisami, więc ja tylko dodałem że z dubingiem też już jest. :twiblush: 

 

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...